X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Flying Pig Uptown'e yol tarifleri

Vossiusstraat 46, Amsterdam, Hollanda

Harita ve Yol Tarifleri


88%Oy

  • 84%Ekonomik
  • 90%Güvenlik
  • 86%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 90%Atmosfer
  • 86%Temizlik
  • 86%Tesisler

Çeviren Google Schiphol Havaalanı düz Uptown pansiyon
Otobüs 197 düz Uptown Schiphol havaalanından çalışır. Schiphol, otobüs durağı Schiphol 'Plaza / NS' yürüyün. Otobüs 197 hedef Amsterdam atın. Otobüs durağı Amsterdam 'Rijksmuseum' inin. Oradan Uptown hostel için 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. otobüs ücreti (otobüste bir bilet satın alabilirsiniz) 5 € civarında ve 30 dakika sürer. Otobüsler gece otobüse N97 üzerinde her 15 dakika ve 01:00 sonra her saat bırakın.

Amsterdam Merkez İstasyonu'na: tramvay 2 veya 5 almak ve durdurmak 'Rijksmuseum', ünlü Leidseplein bar alanı geçmişte tek durağında ininiz. Tramvay geldi ve Vossiusstraat sola dönün yönünde 150 metre geri yürümek, biz sayı 46 altındadır.

Amsterdam Merkez İstasyonu'na Schiphol Havaalanı: Amsterdam Merkez İstasyonu'na havaalanından doğrudan trene binin. Bir makineden bir bilet al. Bu tren yolculuğu yaklaşık € 4- (tek yönlü bilet) mal ve yaklaşık 12 dakika sürer olacaktır. Sonra Uptown bir tramvay almak, yukarıya bakın.

Amsterdam Duivendrecht (Eurolines) Gönderen: İstasyon Zuid bir trene binin ve İstasyon Zuid gelen Central Station yönünde tramvay 5 almak. Tramvay durağı 'Van Baerlestraat' inin. Geri van Baerlestraat yürüyün ve sağa dönün. Sağa 3rd sokak almak, bu biz sayı 46 konum, Vossiusstraat olduğunu!

Megabus Otobüs Durağı Zuiderzeeweg Gönderen: Centraal Station doğru tramvay 26 atın ve yukarıdaki yönergeleri izleyin.