X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Flying Pig Uptown'e yol tarifleri

Vossiusstraat 46, Amsterdam, Hollanda

Harita ve Yol Tarifleri


88%Oy

  • 85%Ekonomik
  • 88%Güvenlik
  • 87%Yer
  • 92%Çalışanlar
  • 90%Atmosfer
  • 86%Temizlik
  • 85%Tesisler

Çeviren Google Schiphol Havaalanı'na düz Uptown pansiyon
Otobüs 197 Uptown düz Schiphol havaalanından çalışır. Schiphol, otobüs durağında Schiphol 'Plaza / NS' yürüyün. Otobüs 197 hedef Amsterdam atın. Otobüs durağı Amsterdam 'Rijksmuseum' inin. Oradan Uptown pansiyon 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Otobüs ücreti 5 € civarında (Eğer otobüse bir bilet satın alabilirsiniz) ve 30 dakika sürer. Otobüsler gece otobüse N97 her 15 dakika ve 01:00 sonra her saat bırakın.

Amsterdam Merkez İstasyonu'na: tramvay 2 veya 5 alıp stop 'Rijksmuseum' ininiz, ünlü Leidseplein bar alanında son bir durak. Tramvay geldi doğrultuda geri 150 metre yürümek ve Vossiusstraat sola çevirmek, biz 46 numara altındadır.

Schiphol Havalimanı'na Amsterdam Merkez Tren İstasyonu'na: Amsterdam Merkez İstasyonu'na havaalanından doğrudan trene binin. Bir makineden bir bilet al. Bu tren yolculuğu yaklaşık 4 € (tek yön bilet) maliyet ve yaklaşık 12 dakika sürmektedir. Ardından, Uptown bir tramvay almak yukarıya bakın.

Amsterdam Amstel Otobüs istasyonu (Eurolines) Gönderen: her 10 dakikada terk: tramvay 12 (Sloterdijk'e hedef) alır. Tramvay durağı 'Van Baerlestraat' inin, bu tramvay yolculuğu yaklaşık 20 dakika sürer. Dosdoğru tramvay gidiyor yönde yürümek ve sağ tarafta 3. sokak almak, bu biz 46 numara altındadır, Vossiusstraat olduğunu.

Megabus Otobüs Durağı Zuiderzeeweg Gönderen: Centraal Station doğru tramvay 26 atın ve yukarıdaki yönergeleri izleyin.