X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Florida Hostel & Hotel'e yol tarifleri

Vico Primo Rota, Sorrento, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


90%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 93%Güvenlik
  • 76%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 86%Atmosfer
  • 95%Temizlik
  • 92%Tesisler

Çeviren Google 'Florida' uzak yoğun ve trafik yollarından, geleneksel bir Güney İtalya küçük bir sokakta, Sorrento Coast kalbinde yer almaktadır.

Mesafeleri Yürüyüş:
Otobüs Liman / Sorrento Merkezine Dur: 2 dakika;
La Marinella Plajı: 5 dakika;.
10/15 dk: Station eğitin.

Çevredeki iyi kalite / fiyat restoran ve pizzacı.

Yol:
TRENİYLE
Bu Sorrento ulaşmak için Napoli'nin Piazza Garibaldi 'Or' Stazione Centrale 'dan yaklaşık bir saat sürer.
Eğer istasyonunun alt katında bulabilirsiniz yerel tren (Circumvesuviana) yakalamak ve hat Napoli arayın - Sorrento (Sorrento doğru yönü). Son durakta inip istasyona adımları aşağı çekmek, önünüzde bir kare 'Piazza Lauro' ile ana yol 'Corso Italia' gelmesi. Buradan (yaklaşık 10 dk.) Veya Otobüs (tren bileti hala geçerli) Walking bize ulaşmak için karar verebilirsiniz.
Yürüyüş: Eğer arka istasyonu ile, sağa dönün ve aynı araba yönde Corso Italia yürümeye başlar. Kavşağında, düz Corso Italia devam. 500 mt sonra. (sadece Otel Girasole önce) 'Vico Primo Rota' adlı küçük bir küçük sokakta sola aşağı yürüme ve sağda Florida bulabilirsiniz.
Otobüs: arkanızdayız istasyonu ile, senin sağında birkaç adım (sadece Kontatto Bar önünde) otobüs durağı bulabilirsiniz. Tren bileti 3 saat boyunca geçerlidir ve tüm toplu taşıma araçları için iyidir, EAV BUS dahil. Eğer yolun sol tarafında Hotel Central görünce, bir dakika sonra, satır C veya hattı almak, durdurmak diyoruz. , Çekil yoldan geçmek ve (sadece Otel Girasole önce) 'Vico Primo Rota' adlı küçük bir küçük sokakta sola dönün, aşağı yürüme ve sağda Florida bulabilirsiniz.

ARABA İLE
Eğer gelen herhangi bir yön, A3 Napoli almak - Salerno.
Kadar Castellammare di Stabia çıkış olarak Penisola Sorrentina - rotayı Salerno / Reggio Calabria izleyin. SS 145 boyunca sürücü ve Vico Equense, Meta di Sorrento, Piano di Sorrento ve S. Agnello geçmesi. , Ana yol 'Corso Italia' takip S.Agnello bir kilise geçmek ve solda bırakın, sonra 500 metre sonra, Via Crawford sağa çevirin. Via Cocumella sol açmak ve sadece sokak duvarında bir 'Sorrento' decourated işareti yanında, sol (Vico Primo Rota) küçük bir sokakta Florida bulacaksınız.

Havalimanından
Napoli Capodichino Havaalanı'na sadece geliş çıkış dışında, otobüs (Curreri Viaggi otobüs) yön Sorrento almak ve Sorrento Tren İstasyonu'na geldi. Oradan (tren) Yukarıdaki bulmak yönergeleri izleyin.