X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Florida Hostel & Hotel'e yol tarifleri

Vico Primo Rota, Sorrento, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


84%Oy

  • 84%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 74%Yer
  • 86%Çalışanlar
  • 78%Atmosfer
  • 89%Temizlik
  • 85%Tesisler

Çeviren Google 'Florida' meşgul ve trafik yollar, geleneksel Güney İtalya, küçük bir sokakta, Sorrento Coast kalbinde yer almaktadır.

Mesafeleri Yürüyüş:
Liman / Sorrento Merkezine Otobüs Durağı: 2 dakika;
La Marinella Plajı: 5 dk .;
Tren İstasyonu: 10/15 dk.

Çevredeki İyi kalite / fiyat restoran ve pizzacı.

Yol:
TRENLE
Bu Sorrento ulaşmak için Napoli'nin Piazza Garibaldi 'Ya' Stazione Centrale 'den yaklaşık bir saat sürer.
Sorrento (Sorrento doğru yönü) - Yerel tren (Circumvesuviana) Eğer istasyonu alt katta bulmak ve hat Napoli için bakmak yakalamak. Son durakta inip istasyona, önünüzde ana yol bir kare 'Piazza Lauro' ile 'Corso Italia' gelmesi aşağı adımlar atması. Buradan bize (yaklaşık 10 dk.) Yürüyüş veya Bus (hala geçerli tren bileti) ile ulaşmak için karar verebilirsiniz.
Yürüyüş: senin arka istasyon ile, sağa dönün ve aynı arabalar yönde Corso Italia yürümeye başlıyorlar. Köprülü, Corso Italia düz devam edin. 500 mt sonra. 'Vico Primo Rota' adlı küçük küçük sokakta sola (sadece otel Girasole önce), aşağı yürümek ve sağda Florida bulabilirsiniz.
Otobüs: senin arka istasyonu ile, sizin sağda birkaç adım (sadece Kontatto Bar önünde) otobüs durağı bulmak. tren bileti 3 saat için geçerlidir ve tüm toplu taşıma için iyidir, EAV BUS dahil. Eğer yolun sol tarafında Hotel Central görünce, durdurmak çağrı, bir dakika sonra çizgi C veya çizgi A, atın. , Çekil yoldan geçmek ve (sadece otel Girasole önce) 'Vico Primo Rota' adlı küçük küçük sokakta sola, aşağı yürümek ve sağda Florida bulabilirsiniz.

ARABAYLA
Eğer gelen herhangi bir yön, A3 Napoli almak - Salerno.
Kadar Castellammare di Stabia çıkış olarak Penisola Sorrentina - rota Salerno / Reggio Calabria izleyin. SS 145 boyunca sürücü ve Vico Equense, Meta di Sorrento, Piano di Sorrento ve S. Agnello geçmesi. Ana yol 'Corso Italia' izleyin S.Agnello kilisesini geçmek ve daha sonra 500 m sonra, Via Crawford sağa, sol tarafta bırakın. Via Cocumella içinde sola dönün ve sadece sokak duvarında bir 'Sorrento' decourated işareti yanında, sola (Vico Primo Rota) üzerinde küçük bir sokakta Florida bulabilirsiniz.

Havaalanından
Napoli Capodichino Havaalanı'na sadece geliş çıkış dışında, (Curreri Viaggi otobüs) yön Sorrento otobüsle ve Sorrento Tren İstasyonu'na geldiğinde. Oradan (trenle) Yukarıdaki bulabilirsiniz yönergeleri izleyin.