X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Florentine Backpackers Hostel'e yol tarifleri

10, Elifelet Street, Tel Aviv, Israil

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 90%Ekonomik
  • 86%Güvenlik
  • 86%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 95%Atmosfer
  • 86%Temizlik
  • 87%Tesisler

Çeviren Google Yol ve nasıl almak için:
Ben Gurion Havaalanı'ndan: (için Tel Aviv Merkez Otogar)
--Bus Veya bir otobüs, ya da (merkez otobüs istasyonuna çok yakın Ha-Hagana tren istasyonu-) Tel Aviv Merkez Otogarı için bir trene binin Train--.
Merkez Otogar dan sen ya Salame üzerinde yürüyebilir pansiyon (Elifelet Street) 20 dk yürüme mesafesindedir - street (batıya plaja doğru) Eğer Elifelet sokak arası ve daha sonra sağa çevirin kadar (solomon / Shlomo farklı isimler alır) Eğer Elifelet 10. ulaşmak Veya, merkez otobüs istasyonunda 4rth yerden otobüs sayısı 41 almak ve Elifelet sokağa yakın istasyonunda düşüyorlar sürücüsü isteyin. (tarifini ona sormak ... dek Elifelet genellikle güzel ve ) yardım ister. Ayrıca, Har Tzion caddesi otobüsle (yakın merkez otobüs istasyonu) sayısı 42 Salame (Süleyman) cadde ve Elifelet sokağın köşesinde düşüyorlar. Eğer Elifelet 10 ulaşana kadar Sonra sadece Eliefelet (kuzey) kadar yürümek.
Bazen sadece, otobüs bekleyen iki çok zaman kadar sadece basit yürüyüş alır ..
--TAXI --- Fazla 30 şekel (8 USD, 5 Euro) mal edilmemelidir Elifelet st merkez otobüs durağına
Taksi sürücüleri ile güvenilir olma taksi-.... genellikle turist yararlanmak ve ekstra ücret, bu yüzden sadece pazarlık için biliyorum, ya da önceden bir fiyat belirleyebilirsiniz. Tel Aviv'in merkezinde herhangi bir yere Havaalanı'ndan yolculuğu yaklaşık 150 şekel maliyet gerekir !!! (yaklaşık 40 USD veya 30 Euro), belki 10-20 şekel daha o gece saatlerinde ise.

Floransa Hostel
10 Elifelet St
Tel Aviv.
Floransalı Mahalle
Buraya alma sorunları alırsanız *) her zaman doğrudan mt cep telefonu ya da pansiyon arayabilirsiniz.