X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Flamingo Hotel Istanbul Apartments'e yol tarifleri

Aksaray Mahallesi Namık Kemal Caddesi No.4, Fatih Istanbul Turkey, Istanbul, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Çeviren Google Atatürk Havalimanından:
İstanbul Atatürk Uluslararası Havalimanı metro ile doğrudan ulaşılabilir. Sen Aksaray havaalanında metro alacak ve Aksaray Metro İstasyonu ulaştıktan sonra, sen Namık Kemal Caddesi deniz yönüne doğru Aksaray Meydanı'nı geçecek.
Bizim özelliğinin yanındaki Ender adlı bir mağaza var. Bizim Resepsiyon ENDER Binası yanındaki Flamingo Hotel İstanbul'da yer almaktadır. Bu 200 mesafededir.

Arabayla:
4 Aksaray'da: Eğer araba ile geliyorsanız, bizim adres yok Namık Kemal Caddesi olduğunu. Sen Adnan Menderes Bulvarı, Turgut Özal Bulvarı bizim mülkiyet ulaşabilirsiniz. Golden Horn Yön geliyor Eğer ENDER gördüğünüzde, sadece Turgut Özal Bulvarı yolunu takip etmek ve geri Aksaray yolu izleyin dönüşten sonra Bulvarı üzerinde Fındıkzade bir U dönüşü yapmak, sağda kalın ve olabilir mağaza, Namık Kemal Caddesi sağa dönün. Sen Ender binasının yanındaki Flamingo Hotel İstanbul göreceksiniz. Otelin resepsiyonu check-in hakkında size yardımcı olacaktır.

Nasıl Otobüs Terminali'ne gelip:
Eğer Otobüs Türkiye'de başka şehirden geliyorsanız Ayrıca, İstanbul'un yerli Otobüs Terminali'nden bizim mülkiyet erişebilirsiniz, sadece Aksaray için terminalde Metro almak ve Atatürk Havalimanı'na yönergeleri izleyin.