X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Flamingo Hotel Istanbul Apartments'e yol tarifleri

Aksaray Mahallesi Namık Kemal Caddesi No.4, Fatih Istanbul Turkey, Istanbul, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


64%Oy

  • 60%Ekonomik
  • 50%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 60%Atmosfer
  • 40%Temizlik
  • 70%Tesisler

Çeviren Google Atatürk Havalimanı'ndan:
İstanbul Atatürk Uluslararası Havalimanı metro ile doğrudan erişilebilir. Sen Aksaray için havaalanında metro alacak ve Aksaray metro istasyonuna ulaştıktan sonra, size Kemal Caddesi Namık deniz yönünde Aksaray Meydanı geçecek.
Bizim mal yanında Ender adlı bir mağaza var. Bizim Resepsiyon ENDER Bina yanında Flamingo Hotel İstanbul'da bulunmaktadır. Bu bir 200 bir yürüyüş mesafesindedir.

Araba ile:
4 Aksaray: Eğer araba ile geliyorsanız, bizim adres Namık Kemal Caddesi No olduğunu. Sen Adnan Menderes Bulvarı, Turgut Özal Bulvarı bizim mülkiyet ulaşabilirsiniz. Golden Horn Yön geliyorsanız, sadece Turgut Özal Bulvarı yolu takip etmek ve bir Bulvarı üzerinde Fındıkzade gelen U-Turn, bu da Aksaray geri yolu izledikten sonra, sağ kalın ve ne zaman ENDER görmek yapabilirsiniz mağaza, Kemal Caddesi Namık sağa dönün. Sen Ender binasının yanında Flamingo Hotel İstanbul göreceksiniz. Otelin resepsiyonu check-in hakkında size yardımcı olacaktır.

Otobüs Terminali ile gelmek için:
Ayrıca, İstanbul'un iç Otobüs Terminali'ne bizim mal erişim sadece Otobüs Türkiye'de başka bir şehirden geliyorsanız, sadece Aksaray için terminalde Metro almak ve Atatürk Havalimanı'na talimatları takip edebilirsiniz.