X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Feetup Yellow Nest Hostel'e yol tarifleri

Passatge Regente Mendieta 5, Barcelona, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


86%Oy

  • 88%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 76%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 87%Atmosfer
  • 85%Temizlik
  • 87%Tesisler

Çeviren Google Nde del Nord otobüs durağına:
Hastane de Bellvitge, Plaça de Sants de değişim yönünde giderek metro kırmızı çizgi (L1) alın ve Cornella Merkezi'nde yönünde mavi çizgi (L5) alır. Badal metro istasyonunda inin ve aşağıdaki gibi yönergeleri izleyin.

Sants Estacio tren istasyonu Gönderen:
Cornella Merkezi'nde yönünde metro mavi çizgi (L5) alın ve Badal metro istasyonunda kurtulmak ve aşağıdaki gibi yönergeleri izleyin.

Girona Havalimanından:
Şehir merkezine özel otobüsle (yolculuk süresi 1H20 ve 10 civarında maliyeti olduğunu). Bu nde del Nord, ana otobüs istasyonunda bırakır. Hastane de Bellvitge yönünde metro kırmızı çizgi (L1) alın; Plaza de Sants değiştirebilir ve Cornella Merkezi'nde yönünde mavi çizgi (L5) almak ve Badal İstasyonu'nda kurtulmak ve aşağıdaki yönergeleri izleyin.

El Prat, Barcelona Havaalanı:
... Tren (hızlı seçenek) By:
Sants istasyonu (20 dakika) trene binin. Orada Cornella yönünde giderek metro mavi çizgi (L5) almak ve Badal istasyonunda ininiz kez (iki durak var) ve aşağıdaki yönergeleri izleyin.
... Aerobus By:
Plaza Catalunya Barselona'nın merkezinde, doğrudan getiriyor Aerobus, alın, ya da Plaça Espanya de durdurabilirsiniz. Bu hostel yakın olduğu gibi Plaça Espanya durdurmak için daha iyidir. Oradan Hastanesi de Bellvitge yönünde metro kırmızı çizgi (L1) almak; Plaza de Sants değiştirebilir ve Cornella Merkezi'nde yönünde mavi çizgi (L5) alır. Badal metro istasyonunda inin ve aşağıdaki gibi yönergeleri izleyin.
Not: Havaalanına doğru gidiyor Aerobus, Sants Estacio hostel iki durak durak vardır.

Plaza Catalunya:
Hastane de Bellvitge yönünde metro kırmızı çizgi (L1) alın; Plaza de Sants değiştirebilir ve Cornella Merkezi yöne gidiyor mavi çizgi (L5) alır. Badal metro istasyonunda inin ve aşağıdaki gibi yönergeleri izleyin.

Badal İstasyonundan:
Eğer yönergeleri izleyin Bu dört dakikalık yürüme mesafesindedir.
Istasyonu kez, Carreras ben Candi çıkış üzerinden sola senin gidin. Bu iki kapı vardır; Sağ (Sortida Sants) üzerine olsun. Sokakta kez, dosdoğru bir sonraki köşeye yürümek ve Arizala Sokağı'nda sağa. 100m sonra Avenida Madrid ulaşırsınız; avenue çapraz ve sol ilk küçük caddede yürümek. Bu İşte hostel Eğer N 5. bizi bulacaksınız Passatge del Regente Mendieta, olduğunu!