X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Feetup Yellow Nest Hostel Barcelona'e yol tarifleri

Passatge Regente Mendieta 5, Barcelona, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


88%Oy

  • 91%Ekonomik
  • 88%Güvenlik
  • 78%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 90%Atmosfer
  • 87%Temizlik
  • 86%Tesisler

Çeviren Google Estacio del Nord otogardan:
Hastane de Bellvitge, Plaça de Sants değişim yönde giden metro kırmızı çizgi (L1) almak ve Cornella Merkezi yönünde mavi çizgi (L5) alır. Badal metro istasyonunda inin ve aşağıdaki yönergeleri izleyin.

Sants Estacio tren istasyonundan:
Cornella Merkezi'nin yönünde metro mavi çizgi (L5) almak ve Badal metro istasyonunda ininiz ve aşağıdaki yönergeleri izleyin.

Girona Havalimanından:
(Yolculuk süresi yaklaşık 10 1h20 ve maliyetleri) şehir merkezine özel otobüsle. Bu Estació del Nord, ana otobüs istasyonu bırakır. Hastane de Bellvitge yönünde metro kırmızı çizgi (L1) alın; Plaza de Sants'tan değişim ve Cornella Merkezi'nin yönünde mavi çizgi (L5) almak ve Badal İstasyonu ininiz ve aşağıdaki yönergeleri izleyin.

: El Prat, Barselona Havalimanından
... Tren (en hızlı seçenek) By:
Sants istasyonu (20 dakika) trene binin. Oraya Cornella yönde giden metro mavi çizgi (L5) almak ve Badal istasyonunda ininiz (iki durak) ve aşağıdaki yönergeleri izleyin.
Aerobus'ın ... By:
Plaza Catalunya Barcelona merkezinde doğrudan getiriyor Aerobus, alın, ya da Plaça Espanya'da durdurabilirsiniz. Bu pansiyon daha yakın gibi Plaça Espanya'da durdurmak için daha iyidir. Oradan Hospital de Bellvitge yönünde metro kırmızı çizgi (L1) alır; Plaza de Sants'tan değişim ve Cornella Merkezi'nin yönünde mavi çizgi (L5) alır. Badal metro istasyonunda inin ve aşağıdaki yönergeleri izleyin.
Not: havaalanına doğru gidiyoruz Aerobus Sants Estacio, pansiyon iki duraklarında bir durağı vardır.

Plaza Catalunya:
Hastane de Bellvitge yönünde metro kırmızı çizgi (L1) alın; Plaza de Sants'tan değişim ve Cornella Merkezi yönde giden mavi çizgi (L5) alır. Badal metro istasyonunda inin ve aşağıdaki yönergeleri izleyin.

Badal İstasyonu Gönderen:
Eğer yönergeleri takip ederseniz bu dört dakikalık bir yürüme mesafesindedir.
Bir kez istasyonunda, Carreras ben Candi çıkışından sol gidin. Bu iki kapı vardır; sağ (Sortida Sants) üzerinde bir tane olsun. Bir kez sokakta, dosdoğru bir sonraki köşeye yürümek ve Arizala Sokağı'nda sağa dönün. 100m sonra Avenida Madrid ulaşacağız; cadde çapraz ve sol birinci küçük caddede yürümek. Bu 5 N bizi bulacaksınız Passatge del Regente Mendieta vardır. İşte hostel!