X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Feetup Garden House Hostel'e yol tarifleri

Calle d' Hedilla 58, Barcelona, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


88%Oy

  • 91%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 73%Yer
  • 96%Çalışanlar
  • 92%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 89%Tesisler

Çeviren Google Nde del Nord otobüs durağına:
Hospital de Bellvitge yönünde Arc de Triomf kırmızı çizgi (L1) metro almak. Catalunya istasyonunda inin ve yeşil hat (L3) transfer. Valldaura istasyonunda inin. Eğer istasyonu çıkmak, aynı yönde yürümeye devam ve ikinci caddesi Calle dHedilla sağa dön. Biz sol taraftan sayı 58 altındadır.

Sants Estació Tren İstasyonu'na:
Trinitat Nova yönünde yeşil hat (L3) metro almak. Valldaura istasyonunda inin. Eğer istasyonu çıkmak, aynı yönde yürümeye devam ve ikinci caddesi Calle dHedilla sağa dön. Biz sol taraftan sayı 58 altındadır. Sadece 20 dakika! Bu 2. mal olacak.

El Prat Barcelona Havaalanı:
... Trenle: şehir merkezine havaalanından tren var. Sadece 25 dakika sürer. Bir T-10 ve T-gün satın Eğer bu trende için kullanabilirsiniz (aşağıda yararlı bilgiler bakınız). Değilse, 2.60 mal olacak.
İki seçeneğiniz var. Daha hızlı rota Passeig de Gracia trenden elde etmektir. Buradan Trinitat Nova yönünde metro Hattı 3 alıp Valldaura İstasyonu'nda inin.
Diğer seçenek Barcelona Sants tren kurtulmak ve daha sonra Trinitat Nova yönünde metro hat 3 almak ve sonra Valldaura Station kurtulmak etmektir.
Eğer istasyonu çıkmak, aynı yürüyüş tutmak
yönü ve ikinci caddesi Calle dHedilla sağa çevirin. Biz sol taraftan sayı 58 altındadır.

... Aerobus by:
Her terminalin dışında Barcelona merkezine götürecek Aerobus denilen mavi otobüs bulacaksınız. Yolculuk yaklaşık 20 dakika sürer ve 5,30 maliyeti. Plaza Catalunya inin ve ana kare çapraz. Önünüzde El Üçgen ve Caf Zürih adında bir bina var. Eğer yeşil hat (L3) yön Trinitat Nova almak zorunda nerede Karşısı Caf Zürih metro istasyonu göreceksiniz. Valldaura istasyonunda inin. Çıkışında, sen istasyonu terk ve ikinci cadde (Calle d'Hedilla) sağa aynı anlamda yürümeye devam. Biz sol tarafta olacak numaraya 58 altındadır.

... Taksi ile:
Havaalanından taksiye size yaklaşık 20 ya da 25 maliyet, ama taksi sürücüsü bağlıdır olacaktır.

Yararlı bilgi:
Barcelona'da kalıyorum ne kadar bağlı satın alabilirsiniz seyahat kartları çeşitli türleri vardır. T-10 10 seyahatlerde 9,25 olduğunu. T-Dia sınırsız yolculuklarda bir gün için 6.95.

Tek bir metro bileti 2 maliyeti ve 1h15mins içinde istasyonlar arasında aktarabilirsiniz. Bu biletler metro istasyonları, otobüs terminalleri, piyango mağazaları, FCG istasyonları ve gazete bayii kioskları mevcuttur.
Otobüs, metro, tren, Rodalies Renfe ve gece otobüse T-10 ve T-Dia kullanabilirsiniz unutmayın.