X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Feetup Garden House Hostel Barcelona'e yol tarifleri

Calle d' Hedilla 58, Barcelona, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


92%Oy

  • 97%Ekonomik
  • 93%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 97%Çalışanlar
  • 94%Atmosfer
  • 93%Temizlik
  • 89%Tesisler

Çeviren Google Estacio del Nord otogardan:
Hastane de Bellvitge yönünde Arc de Triomf kırmızı çizgi (L1) metro atın. Catalunya istasyonunda inin ve yeşil hat (L3) transfer. Valldaura istasyonunda ininiz. Eğer istasyonunu olsun, aynı yönde yürümeye devam ve Calle dHedilla, ikinci sokaktan sağa dönün. Biz sol taraftan 58 numaralı altındadır.

Sants Estacio Tren İstasyonu:
Trinitat Nova yönünde yeşil hat (L3) metro atın. Valldaura istasyonunda ininiz. Eğer istasyonunu olsun, aynı yönde yürümeye devam ve Calle dHedilla, ikinci sokaktan sağa dönün. Biz sol taraftan 58 numaralı altındadır. Bu sadece 20 dakika! Bu 2 mal olacak.

El Prat Barcelona Havalimanından:
... Trenle: şehir merkezine havaalanından bir tren var. Bu sadece 25 dakika sürer. Eğer bir T-10 ve T-gün satın Eğer bu tren için kullanabilirsiniz (aşağıda yararlı bilgilere bakın). Değilse, 2,60 mal olacak.
İki seçeneğiniz var. Daha hızlı rota Gracia de trenden elde etmektir. Buradan Trinitat Nova yönünde metro hattı 3 almak ve Valldaura Station kapalı olsun.
Diğer seçenek Barcelona Sants trenden almak ve sonra Trinitat Nova yönünde metro hattı 3 almak ve sonra Valldaura Station kapalı elde etmektir.
Eğer istasyonunu olsun, aynı anda yürümeye devam
yönü ve ikinci caddesi Calle dHedilla sağa dönün. Biz sol taraftan 58 numaralı altındadır.

... Aerobus'ın by:
Her terminalden dışında Barselona'nın merkezine götürecek, Aerobus denilen bir mavi otobüs bulabilirsiniz. Yolculuk yaklaşık 20 dakika sürer ve maliyeti 5,30. Plaza Catalunya inin ve ana kare çapraz. Önünüzde El Üçgen ve Caf Zürih adında bir bina var. Karşıda Caf Zürih Eğer yeşil hat (L3) yön Trinitat Nova almak zorunda olacak metro istasyonu göreceksiniz. Valldaura istasyonunda ininiz. Çıkışta, size istasyonu terk aynı anlamda yürümeye devam ve ikinci cadde (Calle d'Hedilla) sağa dönün. Biz sol tarafta olacak, 58 numaralı altındadır.

... Taksi ile:
Havaalanından taksiye size yaklaşık 20 veya 25 maliyet, ama taksi sürücüsü bağlıdır olacaktır.

Yararlı bilgi:
Barcelona'da kalıyorum ne kadar bağlı olarak satın alabileceğiniz seyahat kartları çeşitli türleri vardır. A T-10 10 yolculuklar için 9,25 olduğunu. T-Dia sınırsız yolculuklardan bir gün için 6.95.

Tek bir metro bilet 2 maliyeti ve 1h15mins içinde istasyonları arasında aktarabilirsiniz. Bu biletler metro istasyonları, otobüs terminalleri, piyango dükkanlar, FCG istasyonları ve gazete bayii büfeler mevcuttur.
Eğer otobüs, metro, tren, Rodalies Renfe ve gece otobüse T-10 ve T-Dia kullanabilirsiniz unutmayın.