X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Fabric Hostel & Club'e yol tarifleri

Via Bellucci Sessa 22, Portici, Naples, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


79%Oy

  • 82%Ekonomik
  • 83%Güvenlik
  • 73%Yer
  • 83%Çalışanlar
  • 79%Atmosfer
  • 78%Temizlik
  • 74%Tesisler

Çeviren Google Birçok yönden hostel ulaşabilirsiniz: Merkez İstasyonu'na iki metro hattı, Circumvesuviana (en düzenli, her 10 dakikada bir) ve Trenitalia (daha hızlı ama daha az) vardır. Sonra bir otobüs (çünkü trafik 11 pm ve 5:00 arasında gelmesi sadece varsa önerilir) veya Taksi taksi alabilir.

Circumvesuviana hattı (tavsiye edilen bir):
Scafati (! bilet 1,60 € - burada durmayacak zaman işaretleri DD işaretli trenler) ile Pompei / Sorrento / Poggiomarino yönelik bir tren ve Libertà Via Portici durdurmak.
Bir kez bu istasyondan, doğru açın ve Libertà Via kadar kısa bir şekilde karşılamak, sonra sola dönün ve Piazza San Ciro denilen büyük kare kadar inmek. Bizim sokak, Bellucci Sessa Via, büyük bir kilise sağındaki ilk: 20meters ve doğru (ev numarası 22) bizim ana giriş olsun.
Cicrumvesuviana trenler 11 pm kadar 5 am, her 10-15 dakika bırakın.

Trenitalia satır:
Portici-Ercolano (trende bağlı olarak bir ya da üç durak) inin sonra Portici için bir tren (son yön değişebilir) alır. Eğer S.Ciro denilen büyük kare ulaşana kadar size istasyonundan çıktığınızda, sadece önünüzde düz gidin. Bizim sokak, Bellucci Sessa Via, büyük bir kilise sağındaki ilk: 20meters ve doğru (ev numarası 22) bizim ana giriş olsun.

11'de 'dan sonra gelirseniz, Napoli Merkez İstasyonu'na kare (istasyonu girişinde karşısında), çizgi # 455 veya 457 bırakarak bir gece otobüs alabilir, onlar Piazza San Ciro bir durağı var. Bizim sokak, Bellucci Sessa Via, büyük bir kilise sağındaki ilk: 20meters ve doğru (ev numarası 22) bizim ana giriş olsun. Bazen bu otobüsler de diğerinden 30 dakika uzak bir geçebilir çünkü sabırlı olun.

Eğer araba ile alırsanız Napoli Salerno için otoyol almak ve Portici çıkışında bırakın yakın, bir kez geldi. İlk çatal solda dönüş, ve tüm iniş yaptığı biten kadar Diaz Via adı üzerine gitmek, sonra sol tekrar açın: Eğer, Piazza San Ciro olsun aracınızı bırakın ve sağındaki ilk sokak alacağım büyük bir kilise: 20meters ve doğru (ev numarası 22) bizim ana giriş olsun.

Taksiler dikkat edin! Onlar çok pahalı ve her zaman inanılmaz ücretleri soran ve aptal uzun yolculuklar yapıyor, turistler hile çalışın. Eğer girmek ÖNCE, 'Portici Piazza San Ciro' gelen ve ne kadar mal olacak isteyin: merkez istasyonundan toplam, havaalanından, en fazla 35 den Euro gece 30'dan fazla avro olmamalı . Onlar çok daha fazla sorarsanız, hayır demek ve başka bir deneyin. Hiçbir seçim varsa, (herhangi bir cep telefonundan 112 arama) Polis arayacağım onu ​​tehdit etmektedir.

'Alibus' otobüs (bilet 3 €) almak ve Central Station meydanında kurtulmak, sonra yukarıdaki yönergeleri izleyin.