X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Fabric Hostel & Club'e yol tarifleri

Via Bellucci Sessa 22, Portici, Naples, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


82%Oy

  • 86%Ekonomik
  • 87%Güvenlik
  • 73%Yer
  • 89%Çalışanlar
  • 79%Atmosfer
  • 85%Temizlik
  • 77%Tesisler

Çeviren Google İki metro hatları, Circumvesuviana (en düzenli, her 20 dakika) ve Trenitalia (hızlı ancak daha az sıklıkla) vardır Central Station: Birçok yönden hostel ulaşabilirsiniz. Sonra bir otobüs (nedeniyle trafik, 11:00-5:00 gelmesi sadece eğer önerilen) veya bir taksi taksi alabilir.

Circumvesuviana hattı (bir tavsiye):
ve Portici Via Libert durdurmak - (değil trenler burada durmayacak zaman işaretleri DD işaretli! biletle 1.70) Scafati üzerinden Pompei / Sorrento / Poggiomarino yönelik bir tren.
Bir kez o istasyondan dışarı, sola dönün ve Piazza San Ciro denilen büyük kare kadar inmek, sonra sağda açın ve Via Libert kadar kısa yolunu kapsamaktadır. Bizim caddesi Via Bellucci Sessa, büyük kilisenin sağında ilk: 20 metre ve sağ (ev numarası 22) bizim ana giriş olsun.
Cicrumvesuviana trenler 07:00 dan 09:30 kadar, her 20 dakika bırakın.

Trenitalia hattı:
Portici için bir tren (son yön değişebilir) sonra Portici-Ercolano (bir veya üç durak trende bağlı olarak) ininiz almak. Ne zaman S.Ciro denilen büyük bir kare ulaşıncaya kadar çıkış istasyonundan, sadece düz önünüzde gitmek. Bizim caddesi Via Bellucci Sessa, büyük kilisenin sağında ilk: 20 metre ve sağ (ev numarası 22) bizim ana giriş olsun. Şu anda mevcut değil hizmet.

Eğer 23:00 den sonra gelirseniz, bunu Piazza San Ciro bir durdurma hakkına sahiptir, (istasyonu girişinde karşısında) Napoli Merkez İstasyonu kare bırakarak bir gece otobüs, hat # 455 alabilir. Bizim caddesi Via Bellucci Sessa, büyük kilisenin sağında ilk: 20 metre ve sağ (ev numarası 22) bizim ana giriş olsun. Bazen bu otobüsler diğer uzak bir 30mins da geçebilir, çünkü sabırlı olun.

Eğer araba ile alırsanız, bir kez Salerno otoyol almak ve Portici çıkışında bırakın Napoli yakınlarındaki geldi. Soldaki ilk çatal dönüş, ve daha sonra da, bütün biten kadar Via Diaz denilen yokuş aşağı gitmek soldaki tekrar açın: Piazza San Ciro olarak alırsınız, aracınızı bırakın ve sağdaki ilk sokak almak büyük bir kilise: 20 metre ve sağ (ev numarası 22) bizim ana giriş olsun.

Taksiler dikkat! Onlar çok pahalı ve her zaman inanılmaz ücretleri soran ve aptal uzun yolculuklar yapıyor, turist hile deneyin. , Havaalanına, o gece daha fazla 30 € olmamalıdır merkez istasyonundan fazla 35 € toplam: Eğer içinde girmek ÖNCE, 'Portici Piazza San Ciro' ve ne kadara mal olacak gelmeden sormak için . Onlar çok daha sorarsan, hayır demek, ve başka bir deneyin. Eğer hiçbir seçim varsa, (herhangi bir cep telefonundan 112'yi aramak) Polisi arayacağım onu ​​tehdit.

'Alibus' otobüs (bilet 3) almak ve Central Station kare kapalı olsun, sonra yukarıdaki yönergeleri izleyin.