Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Equity Point Marrakech

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 9.1
 • Güvenlik 9.1
 • Yer 8.9
 • Çalışanlar 8.9
 • Atmosfer 9.0
 • Temizlik 8.9
 • Tesisler 9.0

Yer

80 Derb El Hammam; Mouassine

Tesis Konumu

Çeviren Google
Üç dakika pazarları kalbinde Cema el-Fna yürüyerek, Equity Point Marrakech Medine asil yerindedir: Mouassine.

Bu pansiyon almak zor değil, ancak biz Marakeş eski Medine merkezinde bulunan ve bu anlama gelir: dolambaçlı sokakları, solcuların ve hakların çok, ve buna alışmak kadar, sokaklarda en çok görünebilir birbirine benzer.

Biz bu göstergeler ile bu kayıp düşünüyorsanız, ancak her zaman bir dükkandan biri sorabilir, bizi bulmak kolay olacaktır (ya da sokaklarda, ama onlar 20Dhm küçük bir ipucu için sorabiliriz) inanıyoruz. Herkes bizi bilir: Mouassine Eşitlik noktası için sormak ve insanlar yardımcı olacaktır. Son olarak her zaman bize bir çağrı vermek ve de seni alabiliriz.

TARİFİ:

Cema el-Fnaa Gönderen:

Pansiyon için almak için kolay yolu meşhur Cema el-Fnaa meydanına olduğunu. Gölgelik Restoran Argana okur rağmen halk Caf Argana olarak bilinen ne de bırakacağım için taksi sürücüsü isteyin. Adı Argana tesislerinde çatısında büyük harflerle yazılır. Otobüsle gelmesi, ya da kare arabalara kapalı ise, bu cafe için bakmak, ya da size ona yol gösterecek birini isteyin. Onun karenin köşelerinden birinde yer almaktadır.

Cafe bakan, hemen solunda sokak almak. Çok yakında bir açık alan alacak. Kemerin altında sol tarafta sokak alarak bu çapraz. Kemer geçmesine ve Mouassine sokakta olacak. Dükkan sol ve sağ ile bu, (Medine standartları için) oldukça geniş bir cadde. Düz aşağı bu sokakta yürümek. Yakında sağda, başka bir kemer ardından 'Fnaque Berberi' adı verilen küçük bir köşe dükkan göreceksiniz bunun üzerinden doğrudan yürümek. Yaklaşık 100 metre Eğer bu alana girdikten sonra sağ arkasında ve küçük bir kemer göreceksiniz, küçük bir açık alan (ya da sokak genişleten bir yere) alırsınız. Bu hafif bir u-dönüşü ama bizim sokak orada başlar merak etmeyin! Sen kemer üstündeki adını okuyabilirsiniz: 'Derb Laghnaiz Lamouassine'. Kemer geçiyor ve üç adım yürüyün. Neredeyse oradayız. Bu sokak, hiçbir dükkanlar vardır ve çoğu yerlerinde örtülüdür. Yürüyün ve soldaki duvara bırakmayın. 'Equity Point': Bu sarma sokakta yürürken 50-60 metre sonra, bunu bizim adına bir kapı bulacaksınız. Hoş geldiniz!

Havalimanından, otobüs ya da taksi ya, otobüs Djemaa el-Fna meydanında sizi terk edecek ve ONCF tren istasyonunda trenle gelirseniz, Cema el-Fnaa meydanına otobüs sayısı 8 alır.

10:00-09:00 itibaren, taksi veya araba Djemaa el-Fina meydanına aracılığıyla sürücüye izin verilmez onu geçmeye seçin ve sonra yukarıdaki göstergeler takip ya da başka Bab Ksour adresinden bırakmak taksi sürücüsü isteyin, böylece kare büyük.

Bab Ksour Gönderen:

Bir kez orada, kemer geçmesine ve aprox sırasında sokak Rue Side El Yamani izleyin. 5 dakika, bu çok değil mağazaları ile sakin bir sokak. Bir süre sonra olsa da, dükkanlar başlayacak, ve çok yakında sağda bir sokak bulacaksınız, bu Mouassine sokak, bunu yapmayız. Geride bu sokakta bıraktım sadece sağ sonra, sokak, bir çatı başlar yürümeye devam ve daha bir kaç adım önde dosdoğru yürümeye devam, sağda bir caminin girişinde görürsünüz olacaktır. Eğer açık bir alan olacak birkaç adım sonra, şimdi neredeyse oradayız. Sol bir sokak var, bunu yapmayız. Sağınızda bir kemer var, bu bizim caddenin başlangıcı: Derb el hamam, sen kemerin sağında işareti görebilirsiniz.

Biz de size Marakeş Menara Havaalanı'na transfer hizmeti sunabilir. Transferi başına fiyatlar:

1-4 yolcu:
Sırasında gün (7a.m-20p.m) - 120 Dh-12 Euro.
Gece boyunca (20 pm-7a.m) -170 Dh-17 €.

5 ila 7 yolcu
Sırasında gün (7a.m-20p.m) - 180 Dh-18 Euro.
Gece boyunca (20 pm-7a.m) -250 Dh-25 €.

Fazla 7 yolcu ve gruplar
Infomarrakech@equity-point.com bize ulaşın

Bu sokakta hiçbir dükkanlar vardır:
- Eğer kemer aracılığıyla geçtikten sonra (aprox) Dümdüz 45 adımlar gidin ve sola dönün.
- Daha 20 adım yürümek ve sağa dönün
- 7 daha fazla adım ve sola yapmak
- 50 daha fazla adım ve sağa dönün
- 30 daha fazla adım ve orada konum. Kapı numarası 80. Hoş geldiniz!
 • Ekonomik 9.1
 • Güvenlik 9.1
 • Yer 8.9
 • Çalışanlar 8.9
 • Atmosfer 9.0
 • Temizlik 8.9
 • Tesisler 9.0
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.