X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Equity Point London'e yol tarifleri

Westbourne Terrace 100-102, Paddington, Londra, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


80%Oy

  • 78%Ekonomik
  • 86%Güvenlik
  • 87%Yer
  • 85%Çalışanlar
  • 76%Atmosfer
  • 76%Temizlik
  • 73%Tesisler

Çeviren Google Paddington Londra'da çok iyi bilinen alan, Hyde Park'a sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Bu taksiler için çok kullanılan bir yoldur, burada çok işaretleme taksi kolaydır.

Eğer Circle Line gelen tüp, Paddington İstasyonu kullanıyorsanız sadece yaklaşık 200 metre uzaklıkta, bizim mal en yakın istasyonu, aynı zamanda Merkez Hattı Lancaster Gate çok yakın, en fazla 300 metre uzaklıktadır. Queensway, Bayswater ve Royal Oak o kadar değildir.

Heathrow Havalimanından:
Eğer Heathrow Express yatılı platformu ulaşana kadar havaalanında işaretleri izleyin. 18 dakikada Paddington İstasyonu'na götürecek Kurulu Heathrow Express,. Praed Sokak üzerine istasyonu çıkın. Sağa dönün ve düz devam edin. Praed Sokak Craven Road olur. Westbourne Terrace sağa dönün ve sayısı 100-102 Westbourne Terrace kadar düz gidin.

Gatwick Havaalanı'na:
Gatwick Express tren gösteren işaretleri izleyin. Liverpool Street Station (30 dakika) ulaşana kadar bu trene binin. Londra metro ve yönetim kurulu Batı Ruislip, Northolt, Ealing Broadway ya da White City karşı Merkez Hattı tren geçin ve Lancaster Gate istasyonunda olsun. Sola istasyonu çıkarken, Westbourne Street sola dönün. Westbourne Sokak Westbourne Terrace sonra Sussex Gardens olur ve. Sayısı 100-102 Westbourne Terrace kadar düz gidin.

Stansted Havaalanı'na:
Stansted Express tren gösteren işaretleri izleyin. Liverpool Street Station (45 dakika) ulaşana kadar bu trene binin. Londra metro ve yönetim kurulu Batı Ruislip, Northolt, Ealing Broadway ya da White City karşı Merkez Hattı tren geçin ve Lancaster gate istasyonunda olsun. Sola istasyonu çıkarken, Westbourne Street sola dönün. Westbourne Sokak Sussex Gardens sonra Westbourne Terrace olur. Sayısı 100-102 Westbourne Terrace kadar düz gidin.

Luton Havaalanı'ndan:
Ne zaman Londra Luton Havaalanı'nda arazi, Bay 1 terminal dışından serbest Luton Havaalanı servis otobüsü yakalamak. Bu yaklaşık 10 dakikada Luton Airport Parkway istasyonu götürecektir. Oradan Londra First Capital Connect treni istasyonu içine güneye tren bağlayın First Capital yakalayabilirsiniz. Kurul, tren ve Londra Kings Cross İstasyonu (45 dakika) ulaşana kadar onboard kalır. Londra metro ve yönetim kurulu High Street Kensington doğru batıya Circle Line tren aktarın. Paddington İstasyonu'nda yanıyor. Praed Sokak üzerine istasyonu çıkın. Sağa dönün ve düz devam edin. Praed Sokak Craven Road olur. Westbourne Terrace sağa dönün ve sayısı 100-102 Westbourne Terrace kadar düz gidin.

: Londra tren istasyonları ya da durdurmak herhangi metrosuna
Merkez Hattı: yeraltı almak ve Lancaster Gate istasyonunda olsun. Sola istasyonu çıkarken, Westbourne Street sola dönün. Westbourne Sokak Sussex Gardens sonra Westbourne Terrace olur. Sayısı 100-102 Westbourne Terrace kadar düz gidin.

Circle Line / Bölge Hattı: Yeraltı almak ve Paddington İstasyonu ininiz. Praed Sokak üzerine istasyonu çıkın. Sağa dönün ve düz devam edin. Praed Sokak Craven Road olur. Westbourne Terrace sağa dönün ve sayısı 100-102 Westbourne Terrace kadar düz gidin.