X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Equity Point London'e yol tarifleri

Westbourne Terrace 100-102, Paddington, Londra, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


79%Oy

  • 78%Ekonomik
  • 84%Güvenlik
  • 86%Yer
  • 83%Çalışanlar
  • 75%Atmosfer
  • 76%Temizlik
  • 73%Tesisler

Çeviren Google Heatrow Havaalanı'na
Eğer Heathrow Express biniş platformu ulaşıncaya kadar havaalanında işaretleri izleyin. Heathrow Express (kurulu Heathrow ucuz bir seçenek için bağlantı) kurulu. Praed Sokak üzerine istasyonunu çıkın. Sağa dönün ve düz devam edin. Praed SOKAK Craven Road olur. Westbourne Terrace sağa dönün ve düz sayı 100-102 Westbourne Terrace kadar gidin.
Gatwick Havaalanı'na
Gatwick Express tren gösteren işaretleri takip edin. Victoria İstasyonu'na ulaşmak kadar bu trene binin. Londra metrosuna geçin ve bir Bakerloo hattı kurulu. Paddington İstasyonu'nda yanıyor. Praed Sokak üzerine istasyonunu çıkın. Sağa dönün ve düz devam edin. Praed SOKAK Craven Road olur. Westbourne Terrace sağa dönün ve düz sayı 100-102 Westbourne Terrace kadar gidin. Diğer seçenekler (peşin) Victoria veya Baker Street bir otobüs transferi kitap vardır.
Stansted Havaalanı'na
Stansted Express tren gösteren işaretleri takip edin. Eğer Liverpool Street İstasyonu'na ulaşmak kadar bu trene binin. Londra metrosuna geçiş ve Orta Hat trene ve Lancaster gate istasyonunda ininiz. Sola istasyonu çıkarken, Westbourne Street sola dönün. Westbourne Sokak sonra Sussex Gardens Westbourne Terrace olur. Düz sayı 100-102 Westbourne Terrace kadar gidin. Diğer seçenekler (peşin) Victoria veya Baker Street bir otobüs transferi kitap vardır.
Luton Havaalanı'na
Eğer Londra Luton Havalimanı'na iniş yaparken, Bay 1 at terminali dışından serbest Luton Havaalanı servis otobüsü yakalamak Bu yaklaşık 10 dakikada Luton Airport Parkway istasyonu götürecektir.; oradan Londra First Capital Connect tren istasyonu içine First Capital Connect tren southbound yakalayabilirsiniz. Eğer Londra metrosuna Londra King Cross Station.Transfer ulaşmak ve batıya Circle Line tren ve yanıyor Paddington İstasyonu'nda binene kadar Kurulu tren ve onboard kalır. Praed Sokak üzerine istasyonunu çıkın. Sağa dönün ve düz devam edin. Praed SOKAK Craven Road olur. Westbourne Terrace sağa dönün ve düz sayı 100-102 Westbourne Terrace kadar gidin. Diğer seçenekler (peşin) Victoria veya Baker Street bir otobüs transferi kitap vardır. LONDRA TREN İSTASYONLARI veya HERHANGİ

YERALTI DUR: Merkez Hattı: yeraltı almak ve Lancaster Gate istasyonunda ininiz. Sola istasyonu çıkarken, Westbourne Street sola dönün. Westbourne Sokak sonra Sussex Gardens Westbourne Terrace olur. Düz sayı 100-102 Westbourne Terrace kadar gidin.
Circle Line / Semt Line / Bakerloo / Hammersmith / Şehir: Yeraltı almak ve Paddington İstasyonu ininiz. Eğer Praed Sokak üzerine istasyon çıkarsanız, SAĞ çevirin ve düz devam edin. Praed SOKAK Craven Road olur. Westbourne Terrace sağa dönün ve düz sayı 100-102 Westbourne Terrace kadar gidin. Kanal çıkışından size çıkın merdivenlerden yukarı yürümek durumunda. Sola dönün ve Westbourne teras gelinceye dek aşağı doğru yürüyün. Düz sayı 100-102 Westbourne Terrace kadar gidin.