X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Equity Point London'e yol tarifleri

Westbourne Terrace 100-102, Paddington, Londra, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


79%Oy

  • 75%Ekonomik
  • 87%Güvenlik
  • 89%Yer
  • 85%Çalışanlar
  • 75%Atmosfer
  • 73%Temizlik
  • 72%Tesisler

Çeviren Google Heatrow Havaalanı'na
Eğer Heathrow Express yatılı platformu ulaşana kadar havaalanında işaretleri izleyin. Heathrow Express (tahta Heathrow ucuz bir seçenek için bağlantı) Yönetim Kurulu. Praed STREET üzerine istasyon çıkın. SAĞ çevirin ve düz devam. Praed SOKAK Craven Road olur. Westbourne Terrace sağa dönün ve düz sayı 100-102 Westbourne Terrace kadar gidin.
Gatwick Havaalanı'na
Gatwick Express treni gösteren işaretleri izleyin. Victoria Station ulaşana kadar bu trene binin. Londra metrosuna geçin ve bir Bakerloo hattı kurulu. Paddington İstasyonu'nda yanıyor. Praed STREET üzerine istasyon çıkın. SAĞ çevirin ve düz devam. Praed SOKAK Craven Road olur. Westbourne Terrace sağa dönün ve düz sayı 100-102 Westbourne Terrace kadar gidin. Diğer seçenekler (peşin) kitap Victoria ya da Baker Street otobüsle transfer için vardır.
Stansted Havaalanı'na
Stansted Express treni gösteren işaretleri izleyin. Eğer Liverpool Street Station ulaşana kadar bu trene binin. Londra metrosuna geçin ve bir Merkez Hattı trene ve Lancaster gate istasyonunda ininiz. Sola istasyonu çıkma, Westbourne Street sola dönün. Westbourne Caddesi sonra Sussex Gardens Westbourne Terrace olur. Kadar düz sayı 100-102 Westbourne Terrace gidin. Diğer seçenekler (peşin) kitap Victoria ya da Baker Street otobüsle transfer için vardır.
Luton Havaalanı'na
Eğer Londra Luton Havaalanı'na iniş yaparken, bu yaklaşık 10 dakika içinde Luton Airport Parkway istasyonu götürecek Bay 1'de terminal dışında ücretsiz Luton Havaalanı servis otobüsü yakalamak; oradan Londra First Capital Bağlan tren istasyonu içine First Capital Bağlan tren southbound yakalayabilirsiniz. Eğer Paddington İstasyonu'nda yanıyor Londra metrosuna Londra King Cross Station.Transfer ulaşmak ve bir batıya Circle Line trene kadar ve Yönetim Kurulu tren ve onboard kalır. Praed STREET üzerine istasyon çıkın. SAĞ çevirin ve düz devam. Praed SOKAK Craven Road olur. Westbourne Terrace sağa dönün ve düz sayı 100-102 Westbourne Terrace kadar gidin. Diğer seçenekler (peşin) kitap Victoria ya da Baker Street otobüsle transfer için vardır. LONDRA TREN İSTASYONLARI veya HERHANGİ Gönderen

YERALTI DUR: Merkez Hattı: yeraltı almak ve Lancaster Gate istasyonunda ininiz. Sola istasyonu çıkma, Westbourne Street sola dönün. Westbourne Caddesi sonra Sussex Gardens Westbourne Terrace olur. Kadar düz sayı 100-102 Westbourne Terrace gidin.
Circle Line / İlçe Line / Bakerloo / Hammersmith / Şehir: Yeraltı almak ve Paddington İstasyonu ininiz. Eğer praed STREET üzerine istasyon çıkarsanız, SAĞ çevirin ve düz devam. Praed SOKAK Craven Road olur. Westbourne Terrace sağa dönün ve düz sayı 100-102 Westbourne Terrace kadar gidin. Eğer kanal çıkışında tarafından çıkarsanız merdivenlerden yukarı yürümek. Sola dönün ve Westbourne terasına gelene kadar aşağı doğru yürüyün. Kadar düz sayı 100-102 Westbourne Terrace gidin.