X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Equity Point Lisboa'e yol tarifleri

Travessa do Fala-S� 9, Lisbon, Portekiz

Harita ve Yol Tarifleri


90%Oy

  • 91%Ekonomik
  • 90%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 92%Çalışanlar
  • 89%Atmosfer
  • 87%Temizlik
  • 88%Tesisler

Çeviren Google Fala-S, 9 sayısını yapmak Rua

Havalimanı (Bus) Gönderen:

Aerobus al ve Restauradores ininiz. Yolculuk süresi 20 dakika ve ücreti (otobüs ve tramvaylarda 24 saat için geçerli olan) 3,50 olduğu
Taksi ile: Bu hafta sonları ve geceleri 12-16 mal olacak. Havaalanında turizm masasında bir taksi çeki satın almak. Fala-S 9 sayısını mutlaka toTravessa yön vermek. (Yakın Praa da Alegria)

Havalimanı (metro) Gönderen:
45 dk. 1,40 - Metro - Red Line yönünü Yani Sebastio'nun (son durağı) alın. Mavi Hat (hala Yani Sebastio'nun) değiştirin ve yön Santa Apolnia alır. Restauradores kapalı alın.
20 dk. 3,5 - Aerobus al ve Restauradores ininiz
15 dak. Taksi - 12 - Hafta sonları ve geceleri 16. Travessa yön vermek Fala-S, 9 sayısını yapmak. (Yakın Praa da Alegria). Bir kez Praa da Alegria, taksi düz gidip Santo Antnio da Glria sola çevirmek zorunda. İki bloktan sonra, Travessa sokak isim değişikliği Fala-S yapmak.


Santa Apolnia tren istasyonundan:
Metro ile: Amadora Este yönünde mavi hat almak ve Restauradores ininiz. Yolculuk süresi yedi dakika ve 1,40 maliyeti.
Otobüs ile: otobüs sayısı 759 almak ve Restauradores ininiz. Yolculuk süresi 10 dakika ve maliyeti 1,80 olduğunu.
Taksi ile: Travessa yönlerin Fala-S, 9 sayısını do ver (yakın Praa da Alegria).. Yolculuk süresi 10 dakika ve 8 maliyet gerekir.

Gare Oriente Tren İstasyonu yapın:
Metro ile: Yani Sebastio için kırmızı çizgiyi almak ve daha sonra Santa Apolnia yönünde oluyor mavi hattı değiştirmek. Restauradores Exit. Yolculuk süresi 25 dakika ve ücret 1,40 olduğunu.
Taksi ile:. (Kapat Praa da Alegria) Travessa yönlerin Fala-S, 9 sayısını yok ver Yolculuk süresi 15 dakika ve yaklaşık 15 maliyet gerekir.

Sete Rios Gar / Otobüs terminalinden:
Metro ile: Santa Apolnia yönünde mavi hat almak ve Restauradores ininiz. Yolculuk süresi 15 dakika ve ücret 1,40 olduğunu.
Taksi ile: Travessa yön ver Fala-S, (yakın Praa da Alegria) sayısı 9 yapın. Yolculuk süresi 25 dakika ve yaklaşık 9 mal olacak.

Ne zaman Restauradores içinde!
Restauradores Exit, ve Hard Rock Caf ters tarafta Elevador da Glria, Lizbon tipik sarı tramvaylar var. Yokuş yukarı tramvay yolunu izleyin ve sağ üçüncü açın. O küçük kare Largo da Oliveirinha denir. Biraz daha ileri gitmek ve Rua Fala-S yapmak göreceksiniz. Biz sayı 9, soldaki pembe bina üzerinde olacak! Equity Point Lizbon hoşgeldiniz!