X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

El Clandestino'e yol tarifleri

C/Mirador de Rolando n� 16, Granada, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


69%Oy

  • 73%Ekonomik
  • 72%Güvenlik
  • 75%Yer
  • 71%Çalışanlar
  • 71%Atmosfer
  • 59%Temizlik
  • 64%Tesisler

Çeviren Google Otobüs Terminali'ne:

Otobüs SN1 alın ve Avenida de la Constitución aşağı olsun. Caddenin sonundaki spanigh bayrak doğru düz yürümeye devam edin. Senin bir bahçe göreceksiniz sol azından, Parque del Triunfo var. , Sadece parkta yan Hospicio Av alın (parkı sol olacak ve hastane Gerçek bina geçecek) sonuna kadar devam et. Real de Cartuja sokak olsun devam edin ve sağdaki ilk birini almak için izleyin, Cuesta San Antonio caddesi de (köşesinde bir Dövme Dükkanı vardır). Yaklaşık 10 metre kadar gidin ve sol tarafında bir merdiven göreceksiniz. Merdiven alın ve bizim sokakta, Calle Mirador de Rolando olacak. Biz tarifini soran onlara eğer öyleyse sayısı 16. Çoğu insan !, sokak ama hemen hemen aynı ada sahip bir tepe üzerinde büyük bir yazlık evler alan bilmiyor sol tarafta Real de Cartuja veya Cuesta de San ya Antonio, aksi takdirde üst tepe yazlık evler sizi neden olabilir.

Tren İstasyonu yürüyüş Gönderen:

Ana yol Avenida de la Constitución alın ve sağa dönün. Büyük bir İspanyol bayrağı olan bir kareye gelmeden Jardines del Triunfo (büyük bir bahçe alanı) olacaktır. , Sadece parkta yan Hospicio Av atın parkı sol olacak (sonuna kadar devam edin ve hastanede Gerçek bulding geçecek. Real de Cartuja sokak almak için izleyin devam edin ve sağdaki ilk birini almak, Cuesta de San Antonio cadde (köşesinde bir Dövme Dükkanı vardır). yaklaşık 10 metre kadar gidin ve sol tarafında bir merdiven göreceksiniz. merdiven alın ve Calle Mirador de Rolando. Biz bizim sokakta olacak Sol taraftaki numara 16. Çoğu insan sokağa ama hemen hemen aynı ada sahip bir tepe üzerinde büyük bir yazlık evler alan !, bilmiyor yüzden tarifini soran onları Real de Cartuja veya Cuesta de San Antonio ya söylersem, aksi takdirde üst tepe yazlık evler sizi neden olabilir.

TAKSİ İLE:
Bir taksi, aksi takdirde onları ya Real de Cartuja veya Cuesta de San Antonio sokakları söyle onlar seni neden olabilir alarak eğer öyleyse çoğu taksi sürücüleri !, sokak ama çok benzer bir isme sahip bir tepe üzerinde büyük bir yazlık evler alan bilmiyorum Üst tepe yazlık evler. Onlar Carretera de Murcia almalıdır ve daha sonra Cuesta de San Antonio sokak aşağı gidiyor. Eğer sol tarafında bir merdiven göreceksiniz Cuesta de San Antonio altındaki uğramak. Kadar gidin ve bizim sokakta Calle Mirador de Rolando olacak. Biz sol tarafında numarası 16 olan.