X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Edinburgh Central Youth Hostel'e yol tarifleri

9 Haddington Place, Edinburgh, Iskoçya

Harita ve Yol Tarifleri


86%Oy

  • 83%Ekonomik
  • 90%Güvenlik
  • 83%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 82%Atmosfer
  • 86%Temizlik
  • 85%Tesisler

Çeviren Google Trenle:
gençlik yurdu Waverley İstasyonu'na 15 dakikalık kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Princes Street üzerine Waverley İstasyonu çıkın. Çapraz ve Princes Street boyunca sağa. St James Alışveriş Merkezi'nde sola dönün ve Picardy Place Göbekli Leith Caddesi boyunca yürümek. Yaklaşık Leith yürüyüş boyunca devam edin. 400 metre Leith Walk Haddington Place köşesinde gençlik pansiyon bulmak için.

Otobüs ve tramvay ile:
Tramvay St Andrews Otobüs Terminali'ne veya York Place, gençlik yurdu sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. York Yeri üzerine otobüs istasyonu çıkın. Picardy Place Göbekli York Yeri boyunca yürüyün. Döner kavşaktan sola dönün ve Leith Walk Haddington Place köşesinde gençlik pansiyon bulmak için yaklaşık 400 için Leith yürüyüş boyunca yürüyün.

Havayolu:
Edinburgh Airport Airlink hizmeti günde 24 saat çalışır ve Waverley Köprüsü havaalanından yaklaşık 25 dakika sürer 100 alır. Oradan Princes Street boyunca Princes Street.Turn Hakkı üzerine devam ve daha sonra St James Alışveriş Merkezi'nde sol ve Picardy Place Göbekli Leith Caddesi boyunca yürümek. Yaklaşık Leith yürüyüş boyunca devam edin. 400 metre, Leith Walk Haddington Place köşesinde gençlik pansiyon bulmak için.

Araba ile:
Kuzey ve Batı York Yeri üzerine Queen Street boyunca şehir merkezi ve seyahat için işaretleri takip itibaren. Döner kavşaktan Leith Walk, üzerine ilk çıkışına. Edinburgh Central Youth Hostel Leith yürümek ve Annadale Caddesi üzerinde Haddington Place köşesinde, sol taraftaki Göbekli 400 metre uzaklıkta yer almaktadır.

Güney ve Doğu Gönderen Leith Walk, üzerinden şehir yaklaşıyor şehir merkezine doğru A1 izleyin. gençlik yurdu Leith yürümek ve Annadale Caddesi üzerinde Haddington Place köşesinde yer almaktadır.

Yakın sokak üzerinde park imkanı var sınırlı olsa gençlik hosteli hiçbir Park, orada unutmayınız. En yakın otopark Greenside NCP yer almaktadır, sadece birkaç dakika Leith Caddesi üzerinde gençlik hostel yürüyerek