X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Econtel'e yol tarifleri

Bodenseestrasse 227, Munich, Almanya

Harita ve Yol Tarifleri


71%Oy

  • 80%Ekonomik
  • 60%Güvenlik
  • 60%Yer
  • 80%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 60%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google Ana tren istasyonundan (Hauptbahnhof) yönünde Herrsching içinde S8 almak. 6. durak Neuaubing edilir. Bodenseestrasse doğru sağa dönün - sadece 3 dakika S8 durdurma Neuaubing yürüyerek.
Havaalanından S8 yönde Herrsching alır. Neuaubing inin.

Araba ile:
Münih Havaalanı'ndan
Yönde Münih otoyol / otoyol al ve Stuttgart yönünde otoyol / karayolu 99 nokta 'Münih Nord' değişiminde. 'Freiham Mitte' de çıkın.

Augsburg / Stuttgart (BAB 8) gelen
Yönünde 'Lindau' de otoyol / higway 99 motorwy / karayolu noktası 'Münih Batı / Lochham' değişim de. 'Freiham Mitte' de çıkın.

Lindau / Landsberg / Ammersee (BAB96) gelen
'Stuttgart' yönünde otoyol / higway 99 motorwy / karayolu noktası 'Münih Güney-Batı' değişim de. 'Freiham Mitte' de çıkın.

Von Salzburg / Rosenheim (BAB 8)
Otoyol / higway 99 ve 'Freiham Mitte' de çıkmak ulaşmak kadar takip etmek motorwy / karayolu noktası 'Münih Güney' değişim de.

Yönünde itibaren çıkış 'Freiham Mitte' sürücü Pasing / Neuaubing ve 'Bodenseestrasse' doğrudan olacaktır. Sonra yaklaşık. 5 kilometre, sol taraftaki otel göreceksiniz.

Münih şehir merkezine geliyor
Karlsplatz yönde ana istasyonu / Pasing / Augsburg Bayerstrasse alır. Yolda boğaz izleyin. Bayerstrasse sonra Bodenseestrasse sonra Landsbergerstrasse ve olur. Sonra yaklaşık. 11 kilometre mesafede Mc Donalds hemen yanında, sol taraftaki otel göreceksiniz.