X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Econtel'e yol tarifleri

Bodenseestrasse 227, Munich, Almanya

Harita ve Yol Tarifleri


84%Oy

  • 100%Ekonomik
  • 70%Güvenlik
  • 70%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 90%Tesisler

Çeviren Google Ana tren istasyonu (Hauptbahnhof) yönünde Herrsching S8 alır. 7. durağı Neuaubing olduğunu. Doğru Bodenseestrasse dönüşmesi - S8 durağı Neuaubing sadece 5 dakika yürüyerek.
Havaalanından S8 yön Herrsching alır. Neuaubing kapalı alın.

By car:
Münih Havalimanı
Yönünde Münih ve Stuttgart noktasında yön otoyol / otoyol 99 'Münih Nord'in' değişim de otoyol / otoyol atın. 'Freiham Mitte' Exit.

Stuttgart / Augsburg gelen (BAB 8)
Motorwy / karayolu noktasında yönünde otoyol / higway 99 'Münih Batı / Lochham' değişim 'Lindau' de. 'Freiham Mitte' Exit.

Lindau / Landsberg / Ammersee (BAB96) gelen
Motorwy / karayolu noktasında yönünde otoyol / higway 99 'Münih Güney-Batı' değişim 'Stuttgart' de. 'Freiham Mitte' Exit.

Von Salzburg / Rosenheim (BAB 8)
Motorwy / otoyol noktada otoyol / higway 99 'Münih Güney' değişim At ve 'Freiham Mitte' de çıkışa ulaşana kadar onu takip.

Çıkışından 'Freiham Mitte' yön Pasing / Neuaubing sürücü ve 'Bodenseestrasse' doğrudan olacaktır. Yakl. 5 kilometre Eğer sol taraftaki oteli göreceksiniz.

Münih şehir merkezine geliyor
Karlsplatz yön ana istasyonu / Pasing / Augsburg Bayerstrasse alır. Üzerinde yol Boğazı izleyin. Bayerstrasse daha sonra Landsbergerstrasse ve Bodenseestrasse olur. Yakl. 11 kilometre hemen yanındaki Mc Donald adlı, sol taraftaki oteli göreceksiniz.