X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Ecomama'e yol tarifleri

Valkenburgerstraat 124, Amsterdam, Hollanda

Harita ve Yol Tarifleri


91%Oy

  • 87%Ekonomik
  • 92%Güvenlik
  • 89%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 92%Atmosfer
  • 93%Temizlik
  • 92%Tesisler

Çeviren Google Schiphol AMS Havaalanı'na Toplu taşıma: Amsterdam Merkez istasyona herhangi bir trene binin. 20 dakika - Seyahat süresi 15 olduğunu. Biletler havaalanı trainstation bilet makinelerinden satın alınabilir. Tek yönlü bilet 4,40 € vardır. Amsterdam Merkez istasyonundan yukarıdaki yönergeleri izleyin.

Amsterdam Merkez İstasyonu'na Toplu taşıma:
Eğer Metro için stand büyük 'M' ile mavi işareti görene kadar sola istasyonunun ön giriş yürümek. Metro İstasyonu'na merdivenlerden aşağı yürüyün. Sol tarafta check-in kapıları göreceksiniz. Euro 2,80 için istasyon satın alınabilir geçerli bir bilet, bu geçmek (24 saat toplu taşıma Şeritler Euro 7,50 olan). Merdivenlerden aşağı yürüyün ve Metro numarası 51, 53 veya 54 (yönü hakkında endişelenmeyin) alır.
'Waterlooplein'e' metro çık. Eğer trenden olsun, mavi yön levhaları için bakmak ve Waterlooplein'e yol açar çıkışına. Yürüyen merdiven yukarı yürüyün ve çıkış kapısı geçmek. Şimdi önünüzde bir snackbar göreceksiniz. Sağa dönün ve istasyon çıkışında kadar bir yürüyen merdiven almak. Sağınızda büyük bir kare göreceksiniz (gün boyunca devam eden bir pazar var). Düz kare ve kafasına doğru sokak arası (pazar geçmek ve başka bir sokak arası) Eğer 'Valkenburgerstraat ulaşıncaya kadar. Eğer Burada 'Filtre' adlı bir kahve köşesi göreceksiniz ev numarası 124. ulaşana kadar yaklaşık 4 dakika caddede yürümek. Yürüyüş ve ikinci masasına gidin. Şimdi Ecomama Otel ulaşmıştır.

Amstel Otogarı'na Toplu taşıma:
Central Station metro 51, 53 ya da 54 atın ve sonuna 'Waterlooplein'deki' de get out. Oradan kısa bir yürüyüş (yukarıdaki açıklamaya bakınız) bulunuyor.

Taksi:
Mesafe 17.3 km, yaklaşık Seyahat süresi olan Havaalanından Valkenburgerstraat 124 taksiye. Trafik olmadan 20 dakika. Bir taksi normal taksi (4 kişiye kadar tutar), bir minivan için 55 € için 45 € civarında maliyet gerekir. Taksiler 2,65 € başlar metre, açmak zorundadır. kilometre başına fiyat zamanı dakikada 0,32 € bekliyor, km başına 1,95 € olduğunu. Bir minivan için başlangıç ​​hızı 5,40 € artı km başına 2,46 €, bekleme süresi dakikada 0,37 € olduğunu.