X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Eastern Comfort Hostelboat Berlin'e yol tarifleri

Mühlen Str 73-77, Berlin, Almanya

Harita ve Yol Tarifleri


85%Oy

  • 84%Ekonomik
  • 83%Güvenlik
  • 92%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 86%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 79%Tesisler

Çeviren Google OTOBÜS: (ZOB merkez otobüs istasyonu). Tek bir bilet (AB şu anda 2,60 €) Buy ve 'Warschauerstrasse' S-Bahn (hızlı tren) alır. ('Warschauerstrasse gelen Tarifleri' bakınız)


TREN: Yeni inşa edilen ana istasyonu (Hauptbahnhof) gelmeden zaman, 'Warschauerstrasse' istasyonuna 'S-Bahn' (hızlı tren) almak gerekir. ('Warschauerstrasse gelen Tarifleri' bakınız)

DÜZLEM: Havaalanı Tegel (şu anda 2.60 AB) tek bir bilet satın. Txl otobüs Alexanderplatz x109 'S-Bahn Warschauerstrasse istasyonu (hızlı tren) alır oradan. (Yakl. 20 dk 'Tegel' den 'Warschauer Str.') (Warschauerstrasse gelen Tarifi bakınız)

DÜZLEM: Havaalanı Schnefeld SXF:
Havaalanı dışında shuttlebus almak veya istasyona (çatı ile geçit) yürüyün. Tek bir bilet (ABC şu anda 3.20) satın alın. Sen Ostbahnhof her 30 dakikada bir çalışan Expresstrain (RE), almak ya da Warschauerstrasse istasyonu s-bahn (hızlı tren) alabilir. (Yakl. 30 dakika 'Warschauerstr' ile 'Schnefeld' dan ) () Warschauerstrasse gelen Tarifi bkz


Warschauerstrasse yol tarifi:

Eğer istasyonu çıkmak kez bir köprü olacak. Sola dönün ve yolu takip; Eğer Spree Nehri'nin yönünde yokuş aşağı gidiyor edilecektir. Eğer trafik ışığı ulaştığınızda, sokak arası ve ardından (Berlin Duvarı'nın doğru yürüyorlar) tekrar kesişir. İkinci kapı açma / ulaşana kadar duvar boyunca yürüyün. Açıkça Eastern Comfort tabela göreceksiniz. Warschauerstrasse yürüyerek yaklaşık 10 dakika sürer.

Schnefeld Ostbahnhof (eski Doğu küçük bir tren istasyonu) (Expressbus), yolun, ana yol (Mhlenstrasse) doğru yürümek, istasyon çıkmak geçecek, sola dönün ve duvar kadar birlikte yürümek Eğer Doğu Konforu ulaşır. Ostbahnhof yürüyerek 15 dakika kadar sürer. Istasyonu dışında kabinler bir sürü vardır; Eğer yürüyüş için çok fazla Bagaj varsa binmek, yaklaşık 5 maliyet gerekir.

CAR: Bir 'çevre etiketleri gereklidir:
http://www.umwelt-plakette.de/
Berlin'e bütün otoyollar Berliner Ring (A10) (Berlin çevresindeki otoyol halka) üzerine size yol gösterir. Berlin Zentrum sizi lider herhangi bir çıkışa; Eğer Mhlenstrasse içine daha fazla sürücü Holzmarktstr Dresden / Kpenick, doğru sürücü burada Mitte / Alexanderplatz .from doğru yönlendiren işaretler için dışarı bakmak (bu B96 olduğunu harita üzerinde) (birçok 'Mhlenstr navigasyon sisteminiz için adres Berlin, Muehlenstr 73 10243 olduğu, Berlin'de vardır unutmayın! Eğer Mhlenstrasse boyunca sürücü olduğunda) (eski duvar) sağ tarafta olacak . Eğer Mhlenstrasse sonuna ulaştığınızda hemen önce, sen Doğu Comfort göreceksiniz. Park Hediyelik eşya dükkanı sonra tüm yol (ve hayır 'Parkverbot' işaretleri olduğu yerde) Ostbahnhof istasyonuna kadar, yolda ücretsizdir.