X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Eastern Comfort Hostelboat Berlin'e yol tarifleri

Mühlen Str 73-77, Berlin, Almanya

Harita ve Yol Tarifleri


86%Oy

  • 85%Ekonomik
  • 84%Güvenlik
  • 92%Yer
  • 96%Çalışanlar
  • 86%Atmosfer
  • 83%Temizlik
  • 79%Tesisler

Çeviren Google OTOBÜS: (ZOB merkez otobüs istasyonu). Tek bir bilet (AB şu anda 2,60 €) satın almak ve 'Warschauerstrasse' için S-Bahn (hızlı tren) alır. ('Warschauerstrasse itibaren Tarifi' bakınız)


TREN: yeni inşa ana istasyonu (Hauptbahnhof) gelen zaman, 'Warschauerstrasse' istasyonu 'S-Bahn' (hızlı tren) almak gerekir. ('Warschauerstrasse itibaren Tarifi' bakınız)

UÇAK: Airport Tegel Satın tek bir bilet (AB şu anda 2,60). Alexanderplatz TXL otobüs X109 ', oradan Warschauerstrasse istasyonu S-Bahn (hızlı tren) alır. ('Warschauer Str' için 'Tegel' den yaklaşık 20 dk). (Warschauerstrasse itibaren Tarifi bakınız)

UÇAK: Havaalanı Schnefeld SXF:
Havaalanı dışında shuttlebus almak veya istasyona (çatı ile geçit) yürüyün. Tek bir bilet (şu anda 3.20 ABC) satın alın. Sen Ostbahnhof her 30 dakikada bir çalışan veya Warschauerstrasse istasyonu S-Bahn (hızlı tren) almak ExpressTrain (RE), alabilir. ('Schnefeld' dan yaklaşık 30 dk 'Warschauerstr' için ) () Warschauerstrasse dan Tarifi görmek


Warschauerstrasse gelen Tarifleri:

Eğer istasyonu çıkmak kez bir köprü olacak. Sola dönün ve yolu izleyin, siz Spree Nehri'nin yönünde yokuş aşağı olacak. Eğer trafik ışığı ulaştığınızda, (size Berlin Duvarı'nın doğru yürüyorlar) sokak arası ve sonra tekrar kesişiyor. Eğer ikinci kapı / açıklığa ulaşıncaya kadar duvar boyunca yürüyün. Sen açıkça Eastern Comfort tabela göreceksiniz. Warschauerstrasse dan yürüyerek yaklaşık 10 dakika sürer.

Schnefeld Ostbahnhof (Expressbus) (eski Doğu'da küçük bir tren istasyonu), sen istasyonu çıkmak ana yol (Mhlenstrasse) doğru yürümek, yol çapraz, sola dönün ve kadar duvar boyunca yürüyecek Eğer Doğu Rahatlık ulaşır. Ostbahnhof yürüyüş 15 dakika kadar sürer. Istasyonu dışında kabinler çok vardır; yolculuğu yaklaşık maliyeti 5 gerektiğini, bu yürüyüş için çok fazla bagaj varsa.

ARAÇ: Bir 'çevre etiketleri gereklidir:
http://www.umwelt-plakette.de/
Berlin tüm otoyollar Berliner Ring (A10) (Berlin çevresinde otoyol halka) üzerine size yol gösterir. Berlin Zentrum sizi lider herhangi bir çıkışa;. Mitte / Alexanderplatz doğru yönlendiren işaretler dikkat Buradan Dresden / Kpenick doğru götürmek, Holzmarktstr sizi içine daha fazla sürücü Mhlenstrasse (Berlin birçok 'Mhlenstr, navigasyon sistemi için adres 10243 Berlin, Muehlenstr 73! olduğunu vardır, unutmayın) (eski duvar olacak (bu harita üzerinde B96 olduğunu) Eğer Mhlenstrasse boyunca sürücü sağda). Eğer Mhlenstrasse sonuna ulaşmadan hemen önce, Eastern Comfort göreceksiniz. Park yolda ücretsizdir