X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Dzajica Buk Neretva Rafting'e yol tarifleri

Plaža Džajića Buk bb88400, Konjic, Konjic, Bosna Hersek

Harita ve Yol Tarifleri


100%Oy

  • 100%Ekonomik
  • 100%Güvenlik
  • 100%Yer
  • 100%Çalışanlar
  • 100%Atmosfer
  • 100%Temizlik
  • 100%Tesisler

Çeviren Google : Tren istasyonu Džajići itibaren Konjic merkezi için
Eğer dosdoğru eski köprü (ki sadece yayalar için) sonra, sokakta M17 (yol Saraybosna-Mostar) ile trafik ışığı için Titova caddeden aşağı gitmek, eski köprü olanlar sağ tarafta kalmaları ve ileriye gitmeli , hala Titova cadde boyunca bir sonraki köprü kadar.
Restoran Han olanlar sağ taraftaki hala köprü yanında yer almaktadır. Köprünün bir geçiş Titova caddesine Zuke Džumhura sokak gider ve, Boracko jezero soldan Rafting ve sağda eski köprüdür işaret eden bir yol işareti vardır.
(Boracko göle doğru) cadde boyunca yol sola dönüş alarak ve giderek sol tarafta şimdi Neretva nehri yanında olduğunu. 1km sonra, otel Bahçe şehir Bijela adlı küçük bir nehir üzerinde önemli bir kavşak var sonra, sağ tarafta bulunan, bir sol Džajići işaret yol işareti, ve sağ Boracko göl orada duruyor. Neretva nehri bir yanında, 4 km Džajići doğru sola dönüş alarak geçen bir tünel 150 uzun ve bir köprü (ki Džajići değil Spiljane yol açar) yanında. (Neretva nehri tarafta sol olanlar kalır yani) geçen ve yolun 1 km sonra daha hedef, Džajići, ulaşılır.

: M17 yolda otobüs istasyonu (Saraybosna-Mostar) itibaren
Bir taksi durağı ile ve gereken burada sağa yapmak ve eski köprü (ki sadece yayalar için) ulaşıldığında Titova caddeden aşağı gidiş, eski köprü, Titova sokak yol açar Neretva nehri üzerinde Konjic ana köprüden geçer olanlar sağ tarafında kalmak ve bir sonraki köprü kadar hala Titova cadde boyunca, ileriye gitmeli. Restoran Han olanlar sağ taraftaki hala köprü yanında yer almaktadır. Köprünün bir geçiş Titova caddesine Zuke Džumhura sokak gider ve, Boracko jezero soldan Rafting ve sağda eski köprüdür işaret eden bir yol işareti vardır. (Boracko göle doğru) cadde boyunca yol sola dönüş alarak ve giderek sol tarafta şimdi Neretva nehri yanında olduğunu. 1km sonra, otel Bahçe şehir Bijela adlı küçük bir nehir üzerinde önemli bir kavşak var sonra, sağ tarafta bulunan, bir sol Džajići işaret yol işareti, ve sağ Boracko göl orada duruyor. Neretva nehri bir yanında, 4 km Džajići doğru sola dönüş alarak geçen bir tünel 150 uzun ve bir köprü (ki Džajići değil Spiljane yol açar) yanında. (Neretva nehri tarafta sol olanlar kalır yani) geçen ve yolun 1 km sonra daha hedef, Džajići, ulaşılır.