X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Dream Story Hostel'e yol tarifleri

47 Chervonoarmiis'ka St., Kiev, Ukrayna

Harita ve Yol Tarifleri


95%Oy

  • 96%Ekonomik
  • 96%Güvenlik
  • 94%Yer
  • 96%Çalışanlar
  • 92%Atmosfer
  • 98%Temizlik
  • 94%Tesisler

Çeviren Google Havaalanı Borispyl Gönderen:

Taksi ile: Biz gelip karşılamak sizin havaalanına ve rahat bir araba için pansiyon düz götürmek için bir taksi düzenleyebilirsiniz. Bizim taksi fiyatı 27 Euro / otomobil. Eğer varış tarafından hostel de ödeyebilirsiniz. Sürücü kurulu 'Dream Hostel' yakın varış kapıları ile bir araya gelecek ve bizim hosteli ön kapı size teslim edecek.
Ancak, doğrudan 20 EUR havaalanında bir taksi alabilirsiniz ama biz havaalanından taksiler için sorumluluk almak yok!

Toplu taşıma araçları ile: servis otobüsü havaalanından Merkezi Tren İstasyonu (Vokzalna metro istasyonu) götürür. Bu otobüsler her 10-15 dakika ve maliyet yaklaşık 30 UAH (3 milyon avro) bırakın.

Tren İstasyonu:

Toplu taşıma araçları ile: bir metro al! Vokzal'na metro istasyonu tren istasyonu ana giriş sola 100 metre mesafededir. , Orada yürümek kişi başına bir belirteç satın, yürüyen merdiven aşağı gidin ve sağ tren yön alır. Khreschatik istasyonuna gidin. Bir kez Khreschatik istasyonu, Maidan Nezalezhnosti istasyonuna satırı değiştirin ve Olimpiys'ka (Respublikansky Stadium) istasyonuna bir tren. Sağ istasyonu dönüş Çıkma ve 10 metre alt geçit çıkmak için tekrar sağa dönün sonra. Şimdi Chervonoarmijs'ka St üzerinde ve sokakta 250 metre sağ tarafı yukarı yürümek gerekiyor. Rüya Hosteller giriş eczaneye hemen yanındadır. Bu gri metal kapı bizim küçük bir işaret göreceksiniz.

ÖNEMLİ: biz 4 katta binanın 47. 2. sundurma (caddeden giriş) bulunmaktadır. Ön kapıya Kod 16 (aynı anda 1-6) birlikte basıldığında. Velyka Vasyl'kivs'ka - Bazı haritalarda da bizim caddenin eski adı bulabilirsiniz.