X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Dream House Hostel'e yol tarifleri

2D Andriyivskyy Uzviz, Kiev, Ukrayna

Harita ve Yol Tarifleri


94%Oy

  • 95%Ekonomik
  • 95%Güvenlik
  • 94%Yer
  • 97%Çalışanlar
  • 91%Atmosfer
  • 94%Temizlik
  • 93%Tesisler

Çeviren Google : Havaalanı 'Borispyl' Kimden

Taksi ile: Biz gelip karşılamak sizin havaalanına ve rahat bir araba için pansiyon düz götürmek için bir taksi düzenleyebilirsiniz. Bizim taksi fiyatı 28 Euro / otomobil. Eğer varış tarafından hostel de ödeyebilirsiniz. Sürücü kurulu 'Dream Hostel' yakın varış kapıları ile bir araya gelecek ve bizim hosteli ön kapı size teslim edecek.
Ancak, az sonra 20 EUR doğrudan havaalanında bir taksi alabilirsiniz ama biz havaalanından taksiler için sorumluluk kabul etmez.

Toplu taşıma araçları ile: servis otobüsü havaalanından Merkezi Tren İstasyonu (Vokzalna metro istasyonu) götürür. Bu otobüsler her 10-15 dakika bırakın ve 25 UAH (2,5 milyon avro) mal.

Tren İstasyonu:

Toplu taşıma araçları ile: bir metro al! Vokzal'na metro istasyonu tren istasyonu ana giriş sola 100 metre mesafededir. , Orada yürümek kişi başına bir belirteç satın, yürüyen merdiven aşağı gidin ve sağ tren yön alır. Khreschatik istasyonuna gidin. Bir kez Khreschatik istasyonu, Maidan Nezalezhnosti istasyonuna satırı değiştirin ve Kontraktova Ploscha istasyonuna bir tren. Tren sola çevirin ve istasyon çıkın Çıkma. Sen Kontraktova Ploscha (kare) göreceksiniz. Meydanın sağ tarafında alın ve sağ sonra sol ve eski kilise Samson anıt (bir aslan olan bir adam) geçen 300 metre yürümek. Son olarak, bizim sokak ulaşacak - Andriyivskyy Uzviz (iniş). Sağa dönün, 80 metre daha fazla yürümek ve bizim işaret göreceksiniz!