X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Dragon King Hostel'e yol tarifleri

No.78, Dongsi Jiutiao, Dongcheng District, Beijing, Çin

Harita ve Yol Tarifleri


90%Oy

  • 91%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 91%Atmosfer
  • 87%Temizlik
  • 84%Tesisler

Çeviren Google Adres: No78, Dongsi Jiutiao, Chaoyang bölgesinde, Pekin.
Çince Adres: 北京市 东城区东四 九 条 78 号

Hat, 5 Zhangzizhonglu metro istasyonundan, işareti içine sadece soldaki giriş Dongsi Jiutiao Hutong yayınlanmıştır kadar kapısı C. Daha sonra ana yol Dongsibeidajie üzerine köşeyi dolaşmak güney-doğu çıkış ile bırakın. Daha sonra yaklaşık 200 Metre yürüyüş bizim sağ tarafta bizim hostel göreceksiniz. Gece / sabah geç saatlerde gelen, kapı-zili lütfen.

HAVAALANI - Havaalanından taksi 100-130 RMB civarında mal olacak. Alternatif Zhangzizhonglu istasyonunda çıkmak için hattı 5 ve seyahat güney iki durak değiştirmek sonra, metro hattı Yonghegong Lama Tapınağı istasyonuna 2 bir istasyon batı almak sonra, Dongzhimen metro Havaalanı Servisi tren alabilir. Bu 27RMB mal olacak.

Pekin ana istasyonundan PEKİN İSTASYONU size Chongwenmen istasyonu batı durdurmak Metro Hattı 2 birini almak ve daha sonra Zhangzizhonglu durağı (bilet 2RMB olan) için 4 durak Hat 5 değiştirmek ve seyahat kuzey olabilir. Daha sonra yukarıdaki gibi yönergeleri izleyin.

WEST TREN İSTASYONU - Beijing West istasyonundan yaklaşık 25 RMB için bir taksi almak en kolay yoldur.

PEKİN GÜNEY İSTASYONU - yukarıda yönergeleri izleyin, Zhangzizhonglu istasyonu kuzey 3 durak seyahat etmek Hat 5 transfer daha sonra, Dongdan istasyonuna doğu 4 durak seyahat etmek Hat 1 olarak değiştirin sonra, Xidan metro istasyonuna metro hattı 4 alır.