X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Dover Castle Hostel and Bar'e yol tarifleri

6a Great Dover Street, Londra, Ingiltere

Harita ve Yol Tarifleri


78%Oy

  • 83%Ekonomik
  • 79%Güvenlik
  • 86%Yer
  • 78%Çalışanlar
  • 78%Atmosfer
  • 70%Temizlik
  • 72%Tesisler

Çeviren Google Dover Castle Hostel Kuzey (Siyah) Hat üzerinde Borough Metro İstasyonu'nun yanında yer almaktadır. Bu London Bridge biri metro istasyonu güney ve Elephant and Castle biri istasyonu kuzeyindedir. Doğrudan Büyük Dover Street kavşak üzerinde Borough Metro İstasyonu ve çapraz de. Biz sayı 6 sağ tarafında büyük Dover Street aşağı yürüyerek sadece 1 dakika vardır.

Ayrıca Londra Köprüsü metro ve tren istasyonlarına yakın. London Bridge itibaren Borough İstasyonu ve Büyük Dover Street Borough High Street aşağı 5 dakika yürüyüş yapabilirsiniz.

Waterloo veya Paddington tren istasyonlarından, Elephant and Castle için Bakerloo metro hattı güney almak ve daha sonra Kuzey hattı bir Borough kuzeye durdurun.

Heathrow Havaalanından, Green Park Piccadilly Hattı doğu almak ve daha sonra London Bridge için Jubilee hattı doğu alır. London Bridge yürüyerek ya da bir Borough güneye durdurmak Kuzey Hattı almak ya.

Gatwick Havaalanı'na, Güney Terminali'nden London Bridge için kara tren. London Bridge ya Borough High Street aşağı yürümek veya Borough güneye durdurmak yeraltı birinde Kuzey Hattı almak.

Londra Stansted Havaalanı'na, Liverpool Street için Stansted Express tren veya otobüs (daha ucuz) ya da almak. Liverpool Street 35 güney Borough için otobüsle.

Luton Havaalanı'ndan, London Bridge veya St Pancras Tren İstasyonları için kara tren. Daha sonra Kuzey metro hattına geçiş ve Borough istasyonu güneye seyahat.