X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Doors Hostel'e yol tarifleri

Olimpului Street No 13, Bucharest, Romanya

Harita ve Yol Tarifleri


92%Oy

  • 96%Ekonomik
  • 86%Güvenlik
  • 88%Yer
  • 98%Çalışanlar
  • 93%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 90%Tesisler

Çeviren Google Havalimanından (Banaeasa veya Otopeni):

Express otobüs Unirii Meydanı'nın hiçbir 783, son durağı alın. Eğer son durağında ininiz emin olun, Unirii Meydanı 2 stops.When, 783 kurtulmak yaklaşık 200 metre için doğru yürümek ve Bibescu Voda Caddesi almak oldu. Eğer Calea Serban Voda Caddesi almak ve size sağda Principatele Unite Sokak bulana kadar yürümeye devam e kadar düz yürüyün. Principatele Unite oluyor, bizim sokak sol, Olimpului Caddesi üzerinde üçüncü. Hiçbir 13, siyah ve sarı kapısında bizi bulacaksınız. Gelir ve eğlenceli bir atmosfer tadını çıkarın!
Eğer bizim hosteli ulaşmak için bazı küçük sokaklarda yürümek zorunda olarak, size fotoğraflar arasında bulacaksınız bir harita, çıktısını öneririz.

: Trainstation (Gara de Nord)

'Gara de Nord 1' metro istasyonuna gidin ve Pantelimon giden Sarı Hat almak. 7. durağında Unirii Meydanı (Piazza Unirii) de trenden almak ve hakkı almak ve metro istasyonu çıkmak. Eğer tırmanma konum olarak merdivenlerden, çıkmak düz yürümeye devam ve ilk sağa almak. Bu kısa sokak Serban Voda Caddesi üzerinde sol almak ve büyük bir kilise yönünde yürümek, Serban Voda Sokak götürecektir. Eğer kilise geçerken, sağ, Principatele Unite Caddesi üzerinde ilk sokak almak ve soldaki üçüncü sonra, Olimpului Street.You no 13, siyah ve sarı kapısında bizi bulacaksınız. Gelir ve eğlenceli bir atmosfer tadını çıkarın!
Eğer bizim hosteli ulaşmak için bazı küçük sokaklarda yürümek zorunda olarak, size fotoğraflar arasında bulacaksınız bir harita, çıktısını öneririz.

Gara de Nord ve Havaalanı'na turist dolandırıcılığı ve aleyhte taksiler için ana hedef vardır. Dikkatli olun ve sizi davet ediyor ilk taksi yapmayız. Gara de Nord Normal ücret 15 lei maksimum (yaklaşık 3,5 Euro) ve Otopeni (OTP) 45 lei maksimum (10 euro) 'dir.
Havaalanı bir taksi çağırmak için 2 ofisleri bulunmaktadır, bunlar çıkış alanının yanındaki haklısın, ucuz bir taksi isteyin, bu hemen olacak. , Gece de çalışır gündüz Gidenler gece boyunca her 40 dakikada bir ve her 15 dakikada bir hareket Havaalanı otobüs, hiçbir 783 de var.
Tren istasyonu da bazı dürüst taksi sürücüleri vardır, ama biraz etrafa bakmak gerekiyor. Dürüst taksi çoğu maksimum 1.4 lei / km kapıya yazılı fiyat var. Eğer kabinler bu tür bulduğunuzda, sormak veya Olimpului Street almak için en fazla 15 lei ödeyeceğim onlara. Gara de Nord her 40 dakikada bir geçen, burada gün boyunca almak için en iyi yolu, metro kullanıyor, ancak gece boyunca gelirse otobüs Piata Unirii sizi bırakır hiçbir N117 var. Otobüs durağı Grivita Caddesi üzerinde.