X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Doors Hostel'e yol tarifleri

Olimpului Street No 13, Bucharest, Romanya

Harita ve Yol Tarifleri


93%Oy

  • 91%Ekonomik
  • 93%Güvenlik
  • 90%Yer
  • 99%Çalışanlar
  • 94%Atmosfer
  • 94%Temizlik
  • 93%Tesisler

Çeviren Google Havaalanı (Banaeasa veya Otopeni) Gönderen:

Express veriyolu Union Square hiçbir 783, son durağı atın. Son durakta olsun emin olun, Unirii Meydanı 2 stops.When yaklaşık 200 metre sağınızda yürümek ve Bibescu Voda Caddesi almak, 783 inmek vardır. Eğer Calea Serban Voda Caddesi almak ve sağ tarafta sen Principatele Unite Sokak bulana kadar yürümeye devam düz e kadar yürüyün. Principatele Unite Going, bizim sokak sol, Olimpului Caddesi üzerinde üçüncü. Sen 13, siyah ve sarı kapısında bizi bulacaksınız. Gel ve eğlenceli bir atmosfer keyfini çıkarın!
Bizim hostel ulaşmak için bazı küçük sokaklarda yürümek zorunda, biz size fotoğraflar üzerinden bulacaksınız bir harita, çıktısını öneririz.

Trainstation (Gara de Nord) Gönderen:

'Gara de Nord 1' metro istasyonuna gidin ve Pantelimon gidiyor Sarı Hat olsun. 7. at Union Square (Piazza Meydanı) trenden olsun durdurmak ve hakkı almak ve metro istasyonu çıkmak. Çıkmak için merdiven tırmanma konum gibi, düz yürümeye devam ve ilk sağa dön. Bu kısa sokak Serban Voda Caddesi üzerinde sola almak ve büyük kilise yönünde yürümek, Serban Voda Caddesi götürecektir. Kiliseyi geçirdiğinizde, sağ, Principatele Unite Caddesi üzerinde ilk sokak almak ve sol sonra üçüncü, Olimpului Street.You hiçbir 13, siyah ve sarı kapısında bizi bulacaksınız. Gel ve eğlenceli bir atmosfer keyfini çıkarın!
Bizim hostel ulaşmak için bazı küçük sokaklarda yürümek zorunda, biz size fotoğraflar üzerinden bulacaksınız bir harita, çıktısını öneririz.

Gara de Nord ve Havaalanı Hem turistik dolandırıcılığı ve aleyhte taksiler için ana hedef vardır. Dikkatli olun ve sizi davet ilk taksiye etmeyiniz. Gara de Nord normal ücret 15 lei maksimum (yaklaşık 3.5 euro) ve Henri Coanda Havaalanı (OTP) 45 lei maksimum (10 €) 'dir.
Havaalanı taksi çağırmak için 2 ofisleri bulunmaktadır, bunlar ucuz taksi sormak için, ödeme alanının yanındaki haklısın, bu hemen olacak. Geceleri de çalışır Havaalanı otobüsü, hiçbir 783 de var, Departures gece boyunca her 40 dakikada ve gün boyunca her 15 dakikada bırakır.
Tren istasyonu da bazı dürüst taksi sürücüleri, ama biraz etrafına bakmak olurdu. Dürüst taksiler çoğu en fazla 1.4 lei / km kapının üzerinde yazılı fiyat var. Eğer kabinler bu tür bulduğunuzda, sormak veya Olimpului Street almak için maksimum 15 lei ödeyeceğim söyle. gün boyunca burada almak için en iyi yolu, metro kullanıyor, ama gece boyunca gelirseniz otobüs Gara de Nord her 40 dakikada bir geçen, Piata Unirii sizi bırakır hiçbir N117 var. Otobüs durağı Grivita Caddesi üzerindedir.