X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Don Moustache Hostel'e yol tarifleri

Girona 33, Barcelona, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


91%Oy

  • 94%Ekonomik
  • 93%Güvenlik
  • 89%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 90%Atmosfer
  • 94%Temizlik
  • 89%Tesisler

Çeviren Google Hostel bir beş dakikalık yürüyüş mesafesinde üç metro istasyonları, Urquinaona (L1-L4), Girona (L4) ve Tetuan (L2) vardır.

Ana havaalanı Barcelona-El Prat Gönderen

a) Havaalanı Servisi pick up: den ve Barselona Havalimanı'na. Aşağıdaki gibi bir bavul ve el bagajı tek parça dahil kişi başına fiyatları:
Hostel havaalanından kişi başına 24 € /
Ariport pansiyon kişi başına 9 € /

b) Plaça Catalunya), gece geç kadar hemen hemen her 5-10 dakikada bir aerobus (faaliyet formu sabah erken alın. Oradan sonra sağ Caspe st (1 sokak) dönüşüyor Passeig de Gracia kadar yürüyüş pansiyon yürüyebilir; Eğer Girona Sokak ulaşana kadar 4 blok yürümek ve sonra sayı 33 için bak ... Orada biz!

c) istasyonu Passeige de Gracia Terminal 2 El Prat bir trene binin ve sadece 15 dakika kadar orada pansiyon için yürüyün.

hostel Barcelona Havaalanından taksiye karar verirseniz d) size yaklaşık 30 € toplam mal olacak.


Girona Havaalanı'na Gönderen

Eğer Girona Havaalanı'na Ryanair ile uçuyor Eğer Barcelona, ​​Estació del Nord oradan bir otobüs almak zorunda olacak. Bu size 1 saat ve 15 dakika sürer. Estació del Nord pansiyon yürüyebilir ve bu size 20 dakika sürecektir. Caspe sokak Napoles caddede yürümek ve Girona sokak ulaşana kadar sonra sola çevirin ve 4 blok yürümek. Ayrıca otobüs durağı 'Metro Tetuan' istasyonundan bir otobüs sayısı 54 alabilir sayısı 33. daha sonra bakmak.


Sants Estació'ya (ana tren istasyonu)

Hattı 3 (yeşil) alın ve Passeig de Gracia gidebilirsiniz. Oradan, Consell de Cent sokakta bakmak Eğer Girona sokak ulaşmak ve ardından sayı 33 kadar aşağı yürümek kadar dört blok yürümek.

Hala bize nasıl emin değilseniz, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin!