X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Discovery Hostel'e yol tarifleri

Rua Benjamin Constant 26, Glória, Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brezilya

Harita ve Yol Tarifleri


96%Oy

  • 95%Ekonomik
  • 95%Güvenlik
  • 94%Yer
  • 98%Çalışanlar
  • 96%Atmosfer
  • 98%Temizlik
  • 94%Tesisler

Çeviren Google Rio de Janeiro - Galeao Uluslararası Antonio Carlos Jobim (GIG)

OTOBÜS İLE - Otobüsler her iki terminalleri her 20 dakikada alt / geliş yerden kalkıyor. Şirketin adı GERÇEK ve onun mavi otobüs. Gloria gidiyor numaralı otobüs 2018 ve Aeroporto Internacional üzerinde yazılı RJ / Alvorada (Via Orla da Zona Sul) yapmak zorunda olacak.

Otobüsler 5:30-23:35 koşmak, R $ 13 (US $ 6) mal ve pansiyon bulunduğu alana almak için yaklaşık bir saat sürer.

Otobüs şehir merkezinden geçerek Galeao (GIG) tüm yol gider ve Santos Dumont Havaalanı'na (SDÜ) durağında yapar. Sağ iç Havaalanı ayrıldıktan sonra, sürücü Gloria Metro İstasyonu'nun önünde iniyor ve oradan onun sadece 5 dakika Discovery Hostel yürüyerek bildirin.

TAKSİ İLE - Ön ödemeli taksiler bu havaalanından çalışır. Fişler Eğer Gümrük çıkmadan önce gelenler alanında veya masasından bir kabin satın alınabilir.

Genellikle, bu taksiler dışında sarı taksiler daha pahalı. Zona Sul çoğu yerde 100 $ R bir sabit fiyat var.

Gloria mahalle yolculuğu yaklaşık 30 dakika sürer ve Ar etrafında sarı taksileri ile 50-60 $ (US $ 25-30) mal olacak. Ilk fiyat isteyin ve taksimetre açmak için sürücü söylemek.

Biz Ar de 90 $ için bir taksi pick-up hizmeti sunuyoruz. Biraz daha pahalı havaalanından düzenli bir sarı taksi daha olmasına rağmen, birileri özellikle geç gelenler için, sizin için bekliyor olacak emin olabilirsiniz.


Rio de Janeiro - Santos Dumont (SDU)

OTOBÜS İLE - Otobüsler her 30 dakikada bir bina gelenler dışında hareket. Şirketin adı GERÇEK ve bir mavi otobüs var. Gloria gidiyor numaralı otobüs 2018 ve Alvorada (Via Orla da Zona Sul) üzerine yazılmış olacaktır.

Otobüsler 05:30 ve 22:30 ve maliyet R $ 6 arasında çalışan - R $ 13 (u $ D 3-6).

Gloria Metro İstasyonu'na kapalı alıyorsanız otobüs sürücüsü söyle ve oradan onun 5 dakika Discovery pansiyon yürüyün.

Kamu Otobüs 497- Catete, Flamengo & Laranjeiras Santos Dumont Havaalanı'na (SDÜ) çalıştırır. Bu havaalanına 5 dakikadan daha az, bu yüzden dikkat ve otobüs sürücüsü Gloria Metro İstasyonu'na kapalı alıyorsanız bildirin.

(Sol bulunan Parque do Paris çok sonunda) Avenida Augusto Severo inin sokak arası ve metro istasyonuna almak kadar Rua da Gloria kadar yürüyün. Rua Benjamin Constant (bizim sokak) yanında sağ ve Keşif Hostel sayısı 26 üzerinde yer almaktadır.

TAKSİ İLE - Taksiler gelenler bina dışında bekleyin.

Transcootour gelenler çıkışında bir masa var ve sabit fiyat taksiler sunuyor. Genellikle, bu taksiler dışında sarı ortak taksiler daha pahalı.

Gloria R $ 15 (u $ D 7) civarında mal ve 10 dakikadan daha kısa sürer gerekir.