X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyonu

Discovery Hostel'e yol tarifleri

Rua Benjamin Constant 26, Glória, Rio de Janeiro, Rio de Janeiro, Brezilya

Harita ve Yol Tarifleri


95%Oy

  • 94%Ekonomik
  • 93%Güvenlik
  • 93%Yer
  • 97%Çalışanlar
  • 97%Atmosfer
  • 95%Temizlik
  • 93%Tesisler

Çeviren Google Rio de Janeiro - Galeao Uluslararası Antonio Carlos Jobim (GIG)

OTOBÜS İLE - Otobüsler hem terminalleri her 20 dakikada gelenler / alt kat kalkar. Şirketin adı GERÇEK ve bir mavi otobüs. Gloria giden otobüs sayısı 2.018 ve RJ / Alvorada (Orla da Zona Sul Via) üzerinde Aeroporto Internacional yazılı yok olacaktır.

Otobüsler 05:30 'dan 23:35 çalıştırmak, R $ 12'sinde (US $ 6) mal ve hostel bulunduğu bölgeye almak için bir saat sürer.

Otobüs şehir merkezinden Galeao (GIG) tüm yol gidiyor ve Santos Dumont Havaalanı'na (SDÜ) bir stop yapar. Sağ iç havaalanı ayrıldıktan sonra, sürücü sadece 5 dakika Discovery Hostel yürüyerek its Gloria Metro İstasyonu önünde ve oradan kapalı alıyorsanız bildirin.

TAKSİ İLE - Ön ödemeli taksiler bu havalimanını işletmek. Eğer Gümrük çıkmadan önce Fişler gelenler alanında bir stand veya masa satın alınabilir.

Genel olarak, bu taksiler dışında sarı taksiler daha pahalı. Zona Sul birçok yerde R 100 $ sabit bir fiyat var.

Gloria mahalleye yolculuk yaklaşık 30 dakika sürer ve sarı taksiler ile R yaklaşık $ 50-60 (US $ 25-30) mal olacak. Ilk fiyat sorma ve taksimetre açmak için sürücü söylemek.

Biz Ar-de 85 $ alma hizmeti taksi sunuyoruz. Bu havaalanından düzenli bir sarı taksi biraz daha pahalı olsa da, birinin özellikle geç gelenler için, sizi bekliyor olacak emin olabilirsiniz.


Rio de Janeiro - Santos Dumont (SDU)

OTOBÜS İLE - Otobüsler 30 dakikada bina gelenler dışarıdan kalkıyor. Şirketin adı gerçek ve bir mavi otobüs var. Gloria giden otobüs sayısı 2.018 ve Alvorada (Via Orla da Zona Sul) üzerinde yazılı olacak.

Otobüsler 05:30 ila 22:30 saatleri arasında çalıştırmak ve R 6 $ maliyet - R $ 13'ünde (U $ D 3-6).

Gloria Metro İstasyonu ve oradan kapalı alıyorsanız otobüs sürücüsü haberdar 5 dakika Discovery hostel yürüyerek onun.

Halk Otobüsü 497 - Santos Dumont Havalimanı (SDÜ) den Catete, Flamengo ve Laranjeiras için çalıştırır. , Havaalanına sadece 5 dakika mesafede daha az, bu yüzden dikkat ve otobüs sürücüsü Gloria Metro İstasyonu kapalı alıyorsanız bildirin.

Avenida Augusto Severo (Parque en sonunda Paris sol tarafta bulunan yok) ininiz, sokak arası ve metro istasyonuna elde edene kadar Rua da Gloria kadar yürüyün. Sabit Rua Benjamin (bizim sokak) hemen yanında ve Discovery Hostel sayısı 26 yer almaktadır.

TAKSİ İLE - Taksiler gelenler bina dışında bekleyin.

Transcootour gelenler çıkışında bir masa var ve sabit fiyat taksi sunmaktadır. Genel olarak, bu taksiler dışında sarı ortak taksiler daha pahalı.

Gloria için yaklaşık R 15 $ maliyet (U $ D 7) ve en az 10 dakika sürer gerekir.