X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Discover Rwanda Youth Hostel'e yol tarifleri

Kacyiru Kigali, Kigali, Ruanda

Harita ve Yol Tarifleri


79%Oy

  • 85%Ekonomik
  • 75%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 85%Çalışanlar
  • 85%Atmosfer
  • 75%Temizlik
  • 70%Tesisler

Çeviren Google Discover Rwanda Youth Hostel Top Tower Hotel karşısında, sadece Boulevard de L'Umuganda kapalı bulunan ve Chinese Restaurant yanındadır.

Havalimanından: Kigali şehir merkezinde sürüklenmektedir tek yol alın Kigali İş Merkezi (KBC) dolambaçlı ulaşana kadar bu yolda devam edin ve sonra Göbekli ilk sağa dön. , Hemen gelip yol çapraz (bu KBC Döner kavşaktan sonra yolda ikinci sağ) sağa sol ve üzerinde bir Çin restoranı geçen sadece sol Top Tower Hotel geçtikten sonra, aşağı yol izleyin sağ tarafta ofis bloğu. Discover Rwanda Youth Hostel beyaz kapısı ile önünüzde yer almaktadır.

Şehrin Merkezinden geliyor: sağ kavşaktan şehir ayı ortasında Birliği Ticaret Merkezi (UTC) bina geliyor, ikinci çıkış alarak. Hemen şehir merkezine inmeye başlayacaktır. Kobil Benzin İstasyonu trafik ışıkları tarafından sunulan dek devam edin. Sola dönün ve sonra sola hakkını, sonra tekrar sağ ve sol eğilir olarak yolu takip edin. Aynı Yolda, tepeye gitmek - şimdi Savunma Bakanlığı yöneliyoruz. (Milli Savunma Bakanlığı ulaşmadan önce, ama onun görünürde) aşağıdaki sol atın, bu Kigali İş Merkezi (KBC) Göbekli götürecektir. 3. çıkış alarak, sola dönün. , Hemen gelip yol çapraz (bu KBC Döner kavşaktan sonra yolda ikinci sağ) sağa sol ve üzerinde bir Çin restoranı geçen sadece sol Top Tower Hotel geçtikten sonra, aşağı yol izleyin sağ tarafta ofis bloğu. Discover Rwanda Youth Hostel beyaz kapısı ile önünüzde yer almaktadır.

İletişim: +250782265679