X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Dimora Santa Croce'e yol tarifleri

Santa Croce 598a, Santa Croce, Venice, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


61%Oy

  • 58%Ekonomik
  • 76%Güvenlik
  • 62%Yer
  • 64%Çalışanlar
  • 53%Atmosfer
  • 62%Temizlik
  • 49%Tesisler

Çeviren Google YÖN
CA 'DEL giardinetto
CHECK-IN OFİS
SANTA CROCE 598A
30135 VENEDİK
İTALYA

SİZ CHECK-IN ÖDEME İÇİN BİZİM CHECK-IN OFİS GELİN VE ODA KEY toplamak gerekir.

TREN İSTASYONU Santa Lucia:
SİZ BAŞKA KÜÇÜK BEYAZ köprü göreceksiniz KADAR tren istasyonu dışında, HAÇ BÜYÜK BEYAZ KÖPRÜ SİZİN SOL (IT Ponte degli Scalzi denir) AÇIK GÖRECEKSİNİZ. SONRA hemen sağa dönün, "Fondamenta SAN Simeon Piccolo" DİYE SOKAKTA BOYUNCA ÜZERİNDE YÜRÜMEK ("PONTE DE LA CROCE" DİYE).
Bu çapraz YAPMAYIN LÜTFEN!
Önünüzde sahip olduğunuzda, SİZ "Sottoportego CA 'DELLE OLGU NUOVE" İSİMLİ SİZİN SOL A SOKAKTA GÖRMEK KADAR "Fondamenta DEI Tolentini" DİYE SOKAKTA LEFT.WALK DÖNÜŞ. SİZİN SOLDA BU SOKAKTA GO INTO VE 100 SONRASI MT SİZİN ŞU BİR YEŞİL KAPI N. 598A, BİZİM CHECK-IN OFİS BUL.
(- 3.00 PM/8.00 PM 8.30 AM/12.30 PM) SADECE BİZİM CHECK-IN OFİS ZAMANDA zili LÜTFEN

PIAZZALE ROMA, BUS / OTOMOBİL Terminali'ne:
PIAZZALE ROMA IN, (PONTE DEL MONASTERO VEYA Ponte di Santa Chiara DENEN) KÜÇÜK YEŞİL KÖPRÜ VAR BU OTEL, çapraz HOTEL SANTA CHIARA.BEHIND İÇİN DİKKAT LÜTFEN.
SOL TUTMAK VE Fondamenta DE LA CROCE.CROSS KÜÇÜK BEYAZ KÖPRÜ (PONTE DE LA CROCE DİYE) DİYE, Canal Grande çevrili cadde boyunca devam edin ve sonra hemen sağa dönün.
SİZ "Sottoportego CA 'DELLE OLGU NUOVE" İSİMLİ SİZİN SOL A SOKAKTA GÖRMEK KADAR "Fondamenta DEI Tolentini" DİYE SOKAKTA ÜZERİNDE YÜRÜMEK. SİZİN SOLDA BU sokağa gidin ve sağ ÜZERİNE 100 MT SONRA BİR YEŞİL KAPI incelemeleri 598A BUL , BİZİM CHECK-IN OFİS.
(- 3.00 PM/8.00 PM 8.30 AM/12.00 PM) SADECE BİZİM CHECK-IN OFİS ZAMANDA zili LÜTFEN