X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

David Inn'e yol tarifleri

Via Ricasoli 31, Florence, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


94%Oy

  • 92%Ekonomik
  • 97%Güvenlik
  • 99%Yer
  • 96%Çalışanlar
  • 93%Atmosfer
  • 93%Temizlik
  • 86%Tesisler

Çeviren Google Onun kolay resim bölümünden haritasını yazdırmak eğer bizi bulmak için!


Merkez tren istasyonu Firenze Santa Maria Novella.

ÖNEMLİ NOT: tren istasyonunda Hostel / Otel satıcıların dikkat! Sen farklı bir yere sizi yönlendirmek için çalışan kişiler tarafından yaklaştı olabilir. Biz personel tren istasyonunda çalışan yok. Dikkatli procede ve bu kişilerin üçkağıtçı ya da hırsızlar olabilir gibi uyanık olun.

AYRICA NOT: Florence farklı sokak numaralarını göreceksiniz. Kırmızı sayılar ticari kuruluşlar için belirlenmiş. Kırmızı sayılar Diğer Red numaralarına göre sadece düzenlenmiş ve böylece Siyah olanlar lütfen unutmayın.


Biz az 15 dakika tren istasyonu bulunan ve kolayca Duomo Katedrali'ne doğru yürürken bulunabilir.

Eğer çeşitli otobüs durakları göreceksiniz sol çıkış ile tren istasyonu bırakın.

Caddenin diğer tarafına geçmeye Eğer solda bir fast-food restoran göreceksiniz (Via degli Avelli). Düz yürümeye devam.

Otel Baglioni göreceksiniz Piazza dell'Unità yürümek. Hafifçe sola dönün ve Via Cerretani dönüşecek Via Panzani, yürürken üzerinde tutun.

Piazza San Giovanni, Duomo bulunduğu kare ulaşmak gibi, meydanın sol tarafında tutun. Ulaştıktan sonra kare Via Ricasoli (Borgo San Lorenzo ve Via Martelli sonra) soldaki 3. cadde olacak.

İki blok için Ricasoli Via aşağı yürüyün. Biz sadece Via Ricasoli ve Via della Alfani'nin kesiştiği önce sayı 31 SİYAH bulunmaktadır.

Üstten ikinci zil çekme-çan, yazıtlı David çekme halkası. Asansör almak ve üçüncü kata kadar geliyor. Eğer kayıp alırsanız bizi arayın!

Campo di Marte İstasyonu Gönderen:
Sadece istasyonu önünde otobüs sayısı 33 atın. Youll bir bahçe ve bir yay ile büyük bir kare geçmek, daha sonra otobüs Cavour üzerinden uzun bir yol alacaktır. Bu yolda üçüncü durağında inin, ya da sadece Piazza San Marco kurtulmak isteyen şoföre.
(Eğer bir yay kümesini görebilirsiniz) Orada meydanın karşı tarafına gitmek gerekir ve youll Via Ricasoli bulabilirsiniz - 31 numaralı vardı, sadece dondurma dükkanın önünde.

Floransa Vespucci Havalimanından:
Havaalanından ana tren istasyonu Santa Maria Novella gidiyor Theresa servis otobüsü. Oradan yukarıdaki gibi yönergeleri izleyin.

Pisa Galilei Havaalanı'na:
Bir tren Pisa Centrale havaalanına bırakır; oradan Floransa Santa Maria Novella tren alabilir. Oradan yukarıdaki gibi yönergeleri izleyin.