X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Dahlia Inn'e yol tarifleri

Lipova 20, Prague 2, Prague, Çek Cumhuriyeti

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 87%Ekonomik
  • 93%Güvenlik
  • 84%Yer
  • 96%Çalışanlar
  • 84%Atmosfer
  • 92%Temizlik
  • 91%Tesisler

Çeviren Google HAVAALANI ULAŞIM
Toplu taşıma de kullanılabilir rağmen havaalanından Dahlia Inn ulaşmak için en kolay yolu, bir taksi. 119 otobüs Mustek için yeşil hat almak metro istasyonu Devicka alınır havaalanı, yola. Vaclavske Namesti tarafında metro çıktıktan sonra, bir blok yürümek, Stepanksa sokakta bir doğru, ve tramvay hatları geçtikten sonra Lipova sokak olmadan önce yaklaşık 8 dakika onu takip. Havaalanına ve konuk ulaşım da www.cedaz.cz Diğer bilgileri ile Prag havaalanı içinde bulunan Cedaz şirketi ile düzenlenebilir. Havaalanından toplam seyahat süresi yaklaşık 45-60 dakikadır.
OTOBÜS İSTASYONU DAN ULAŞIM
Floransa otobüs istasyonundan size sağ Lipova sokak görene kadar yaklaşık 5 dakika Jecna caddede yürümek sonra Floransa metro Karlova Namesti için metro 4 istasyonları almak gerekir. Zaman yolculuğu yaklaşık 20 dakikadır.
TREN İSTASYONLARI DAN ULAŞIM
Hlavni nadrai itibaren - metro IP Pavlova için kırmızı çizgi üzerinde iki durak atın ve sol tarafta Lipova sokak ulaşana kadar yaklaşık 5 dakika Jecna inilir. Zaman yolculuğu yaklaşık 20 dakikadır.
Nadrai Holesovice itibaren - metro Nadrai Holesovice IP Pavlova için kırmızı hat üzerinde 5 durak sonra yukarıda belirtilen yönergeleri izleyin alın. Zaman yolculuğu yaklaşık 30 dakikadır.
Smichovske nadrai itibaren - Eğer sağ Lipova görmek, ya da tramvay 22 alma seçeneği, 23, 4, 10, 16 olana kadar Smichovsk 'Nadrai gelen Karlovo Namesti için 2 durak sonra Jecna kadar yürümek sarı hattında metro alın veya Karlovo Namesti birinden 6 Stepanska durdurmak için durdurmak. Zaman yolculuğu yaklaşık 20 dakikadır.
ARABA İLE ULAŞIM
Onların başlangıç ​​adresi ve bizim, 'Lipova 20, Prag 2' girebileceğiniz araba ile gelen konuk, www.viamichelin.com de ayrıntılı tarifler bulacaksınız. 200 metre Dahlia Inn bulunan kapalı otopark, 24 saat başına 20 Euro ek ücret karşılığında misafirlerimiz için kullanılabilir.