X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Dahlia Inn'e yol tarifleri

Lipova 20, Prague 2, Prague, Çek Cumhuriyeti

Harita ve Yol Tarifleri


91%Oy

  • 95%Ekonomik
  • 90%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 85%Atmosfer
  • 100%Temizlik
  • 95%Tesisler

Çeviren Google HAVAALANI ULAŞIM
toplu taşıma yanı sıra kullanılabilmesine rağmen havaalanından Dahlia Inn ulaşmak için en kolay yolu, bir taksi. 119 otobüs Eğer Mustek yeşil hat almak metro istasyonuna Devicka alınır havaalanından, yola. Vaclavske Namesti tarafında metro çıktıktan sonra, Stepanksa sokakta sağ olun, ve tramvay hatları geçtikten sonra Lipova sokak haline önce o yaklaşık 8 dakika takip edin, bir blok yürümek. Havaalanına gelen ve konuk ulaşım da www.cedaz.cz ek bilgi Prag havaalanı içinde bulunan Cedaz firması ile düzenlenebilir. Havaalanından Toplam seyahat süresi yaklaşık 45-60 dakikadır.
Otobüs durağından ULAŞIM
Floransa otobüs durağına sonra Karlova Namesti Floransa metro metro istasyonları 4 almak sizin sağda Lipova sokak görene kadar yaklaşık 5 dakika Jecna caddede yürümek gerekir. Seyahat süresi yaklaşık 20 dakikadır.
Tren istasyonlarından ULAŞIM
Hlavni nadrai Gönderen - IP Pavlova kırmızı hat üzerinde metro iki durak atın ve soldaki Lipova sokak ulaşana kadar yaklaşık 5 dakika Jecna inilir. Seyahat süresi yaklaşık 20 dakikadır.
Nadrai Holesovice Gönderen - sonra IP Pavlova Nadrai Holesovice kırmızı hat üzerinde metro 5 durak atın yukarıda belirtilen talimatları izleyin. Seyahat süresi yaklaşık 30 dakikadır.
Smichovske nadrai itibaren - 16 sonra Karlovo Namesti sarı hat üzerinde Smichovsk 'Nadrai 2 durak metro atın size sağda Lipova görmek ya da tramvay 22, 23, 4, 10 alma seçeneğine sahip kadar Jecna kadar yürümek veya Karlovo Namesti bir yerden Stepanska 6 durdurun. Seyahat süresi yaklaşık 20 dakikadır.
ARAÇ İLE ULAŞIM
Onların başlangıç ​​adresini ve bizim, 'Lipova 20, Prag 2' girebileceğiniz araba ile gelen Misafir www.viamichelin.com en ayrıntılı talimatlar bulacaksınız. Dahlia Inn 200 metre mesafede yer garaj otopark, 24 saat başına 20 euro ek ücret karşılığında misafirlerimiz için kullanılabilir.