X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

DREAM Story hostel'e yol tarifleri

47 Chervonoarmiis'ka St., Kiev, Ukrayna

Harita ve Yol Tarifleri


95%Oy

  • 100%Ekonomik
  • 90%Güvenlik
  • 93%Yer
  • 98%Çalışanlar
  • 95%Atmosfer
  • 98%Temizlik
  • 93%Tesisler

Çeviren Google Havaalanı Borispyl Gönderen:

Taksi ile: Biz gelip sizi havaalanında karşılayacak ve rahat bir arabada düz pansiyon için götürmek için bir taksi düzenleyebilirsiniz. Bizim taksi fiyatı 27 Euro / araba. Sen varış tarafından pansiyon olarak ödeyebilirsiniz. Sürücü varış kapıları yakınında kurulu 'Dream Hostel' ile bir araya gelecek ve bizim hostel ön kapıya teslim edecek.
Ancak, doğrudan 20 eur havaalanında bir taksi alabilirsiniz ama biz Havaalanı taksileri için sorumluluk almak yok!

Toplu taşıma araçları ile: servis otobüsü Merkez Tren İstasyonu (Vokzalna metro istasyonu) için havaalanına götürür. Bu otobüsler her 10-15 dakika bırakın ve yaklaşık 30 UAH (yaklaşık 3 milyon avro) mal oldu.

Tren İstasyonu:

Toplu taşıma ile: metro alın! Vokzal'na metro istasyonu tren istasyonu ana girişinde solda 100 metre mesafededir. , Orada yürümek kişi başına bir belirteç almak, yürüyen merdiven aşağı gidin ve sağ tren yön alır. Khreschatik istasyonuna gidin. Bir kez Khreschatik istasyonu, Maidan Nezalezhnosti istasyonuna satırı değiştirin ve Olimpiys'ka (Respublikansky Stadium) istasyonuna bir tren. Istasyon sağa çıkılması ve 10 metre Altgeçit çıkmak için tekrar sağa dönün sonra. Şimdi Chervonoarmijs'ka St üzerinde ve caddenin sağ tarafında 250 metre yürümek gerekiyor. Rüya Pansiyonlar girişinde sağ kemer, KАЗКА НОВА tersi. Sen gri metal kapı bizim küçük tabelayı görürsünüz.

ÖNEMLİ: Biz 4 katta 47. binada yer almaktadır. Sen kemerin sağında, KАЗКА НОВА gri kapı tersini göreceksiniz. Ön kapıya Kod 1 ve 6 (aynı anda 1-6) birlikte bastırılır. Velyka Vasyl'kivs'ka - Bazı haritalarda da bizim sokağın eski adını bulabilirsiniz.