X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

DREAM House hostel'e yol tarifleri

2D Andriyivskyy Uzviz, Kiev, Ukrayna

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 88%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 91%Çalışanlar
  • 85%Atmosfer
  • 91%Temizlik
  • 88%Tesisler

Çeviren Google Havaalanı 'Borispyl' Kimden:

Taksiyle: Biz gelip havaalanında karşılamak ve rahat bir arabada düz pansiyon için sizi götürmek için bir taksi düzenleyebilirsiniz. Bizim taksi fiyatı 23 Euro / araba. Sen varış tarafından pansiyon olarak ödeyebilirsiniz. Sürücü varış kapıları yakınında kurulu 'Dream Hostel' ile görüşecek ve bizim hostel ön kapı size teslim edecektir.
Ancak, doğrudan az sonra 20 eur havaalanında bir taksi alabilirsiniz ama biz havaalanı taksiler için sorumluluk almazlar.

Toplu taşıma araçları ile: servis otobüsü Merkez Tren İstasyonu (Vokzalna metro istasyonu) havaalanına götüren. Bu otobüsler her 10-15 dakika bırakın ve 50 UAH (yaklaşık 3,5 EUR) maliyet.

Tren İstasyonu:

Toplu taşıma ile: metro al! Vokzal'na metro istasyonu tren istasyonu ana girişinde sola 100 metre mesafededir. , Orada yürümek kişi başına bir belirteç satın yürüyen merdiven aşağı gidin ve sağ tren yön alır. Khreschatik istasyonuna gidin. Bir kez Khreschatik istasyonu, Maidan Nezalezhnosti istasyonuna satırı değiştirin ve Kontraktova Ploscha istasyonuna bir tren. Sol tren dönüş çıkılması ve istasyon çıkın. Sen Kontraktova Ploscha (kare) göreceksiniz. Meydanın sağ tarafını alın ve sağda solda ve daha sonra eski kilisenin üzerine Samson anıtı (bir aslan ile bir adam) geçen 300 metre yürüyün. Son olarak, bizim sokak ulaşacak - Andriyivskyy Uzviz (iniş). Daha fazla 80 metre yürümek, sağa çevirin ve bizim işaret göreceksiniz!