X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Courtyard 7

No.7, Qiangulouyuan Hutong, Nan Luo Gu Xiang, Dong Cheng District, Beijing, Çin

No rating

0 Değerlendirmeler
  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Dörtgenler (Çince Si O Yuan denir), Pekin'in tarihi kültür mirası olduğunu. Pekin başkent olarak inşa edildiğinde Yuan Hanedanı bu yana, Si He Yuan kentinde tipik bir yapı tarzı haline geldi.

Yasak Şehir bitişiğinde, çevresi de, Nan Luo Gu adlı bir yaşlı şeritli birçok karakterize Si He Yuan orada tutar olduğunu. Nan Luo Gu, bu sokağın özelliği hem ucunun düşük ve orta yüksek ve 16 Hu Maşa simetrik iki tarafında dağıtılan Güney sonuna kadar Kuzey sonundan itibaren yaklaşık 786 metre uzunluğunda 800 yılı aşkın bir geçmişi vardır Nan Luo Gu, bu Yuan Hanedanı orijinal kaplumbağa-Shell yapı sunuyor. Burada her zaman emperyal ailelerin, sosyal ünlüler ve üst düzey yetkililer büyük bir ikamet olmuştur. En büyük en iyi korunmuş ve en yüksek dereceli dörtgen küme olarak hükümet tarafından korunan miras olarak bu listede yer olan 28 yapı vardır. NanLuoGuo aşağı yürüyerek sadece SiHe Yuan oldu efsanevi hikayeler bir sürü duyabiliyorum ayrıca birçok tarihi işaretleri bulmak, ama olmayabilir.

Nanluogu alanında tipik bir orta ölçekli quadrangle olarak Courtyard 7 Qiangulouyuan Hutong'da olan sokağın, Kuzey sonuna kadar batı tarafında yer almaktadır. Bu festooned kapıları, ana evler, kanat odası, yan odalar ve galeriler tarafından çember olan arka evler içeren avlu üç sıra oluşur. Bu, iyi tasarlanmış düzeni ve yapıları ile karakterizedir.

Courtyard 7 yürüme, hissediyorum ve antik ve rusticity kokusu. Bu geleneksel Pekin tarzı dekore edilmiş odalar ve çevre lezzetli Fransız tarzı yemeklerin tadını böyle yoğun bir şehir saf arazi ve cenneti bir parçasıdır. Bu, kalmak ve Pekin Si O Yuan, bu değerli ve geleneksel kültürünü böyle büyük bir deneyim olacaktır olursa olsun seni seviyorum biriyle ya da aile ve çocuklar ile, yalnız seyahat.

Courtyard 7 tüm Olimpik spor stadyumları ve içinde kolay erişim ile şehrin ortasında çok uygun bir konuma oturuyor ve çok sayıda tarihi milli parklar ve sitelere uzak yürüyor. Eğer çevredeki hutongs aşağı yürümek, birçok ilginç butik mağazalar, Çinli sanat ve el sanatları bayi ve tat gurme yiyecekler öğrenmek olabilir.

Bu yaşlı quadrangle, sen tuğla ve kiremit her parçasından, Pekin ile ilgili daha fazla bilgi almak çok daha fazla sürprizler bulacaksınız, Courtyard 7 davetlidir.

Yer durumu için ara


Tesisler

  • 24 saat Resepsiyon
  • Klima
  • Bar
  • Kahvaltı Dahil
  • Ücretsiz Otopark
  • Bavul Saklama
  • Tur / Seyahat Danışma Masası


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Courtyard 7 Located at No.7, Qiangulouyuan Hutong, Nan Luo Gu Xiang, Dong Cheng District, Beijing.
Courtyard 7
China
Beijing 100009 No.7, Qiangulouyuan Hutong, Nan Luo Gu Xiang, Dong Cheng District
0% 0
39.9392906 116.4023780
    Oda mevcut     Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda