X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Courtyard 7

No.7, Qiangulouyuan Hutong, Nan Luo Gu Xiang, Dong Cheng District, Beijing, Çin

No rating

0 Değerlendirmeler
  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
(Çince Si He Yuan denir) dörtgenler, Pekin'in tarihsel kültür mirasıdır. Pekin başkent olarak inşa edildiğinde Yuan Hanedanı bu yana, Si He Yuan kentin tipik bir yapı tarzı oldu.

Yasak Şehir bitişik, orada Nan Luo Gu adlı bir yaşlı şeritli, onun çevresi birçok özelliği Si He Yuan tutar. Nan Luo Gu Güney ucuna Kuzey ucundan uzun yaklaşık 786 metre, bu sokağın özelliği iki ucunun alt ve orta yüksek, 800 yılı aşkın bir geçmişi vardır, ve 16 Hu Maşa simetrik tarafında hem dağıtılır Nan Luo Gu, bu Yuan Hanedanı orijinal Kaplumbağa Kabuğu yapı sunar. Burada her zaman imparatorluk ailesine, sosyal ünlüler ve yüksek görevlilerinin önemli bir ikamet olmuştur. , En büyük en iyi korunmuş ve en yüksek dereceli dörtgeni küme olarak, hükümet tarafından korunan mirası olarak listelenen edilmiştir 28 yapılar vardır. Birçok tarihsel izlerini bulabilirsiniz değil sadece, aynı zamanda SiHe Yuan oldu efsanevi hikayeler çok duyabiliyorum NanLuoGuo aşağı yürürken.

Nanluogu alanında tipik bir orta büyüklükte bir dörtgen olarak, Avlu 7 Qiangulouyuan hutong olan şerit, North ucuna batısında tarafında yer almaktadır. Bu festooned kapıları, ana evler, kanat odası, yan odalar ve galeriler tarafından circled arka evler, avlular içeren üç satır oluşur. Bu, iyi tasarlanmış bir düzen ve yapıları ile karakterizedir.

Courtyard 7 yürüme, hissediyorum ve antik ve rusticity kokacak. Bu geleneksel Pekin tarzında dekore edilmiş odalar ve çevre lezzetli Fransız tarzı yemeklerin tadını böyle yoğun bir şehir saf arazi ve cenneti bir parçasıdır. Kalmak ve Pekin Si He Yuan, seni seviyorum biri ile ya da aile ve çocuklar ile, tek başına seyahat eden hiçbir madde bu değerli ve geleneksel kültürünü yaşamak için böyle bir büyük bir deneyim olacaktır.

Courtyard 7 tüm olimpik spor stadyumları için kolay erişim ve içinde şehrin ortasında çok uygun bir konumda oturan ve birçok tarihi milli parklar ve sitelere uzak yürüyor. Eğer çevredeki hutongs aşağı yürümek ise, birçok ilginç butik mağazalar, Çin sanat ve el sanatları satıcıları ve tat gurme yiyecekleri bulmak olabilir.

Bu yaşlı quadrangle, Pekin'de hakkında daha fazla bilgi almak, tuğla ve kiremit tek her parça çok daha fazla sürprizler bulacaksınız, Courtyard 7 için bekliyoruz.

Yer durumu için ara


Tesisler

  • 24 saat Resepsiyon
  • Klima
  • Bar
  • Kahvaltı Dahil
  • Ücretsiz Otopark
  • Bavul Saklama
  • Tur / Seyahat Danışma Masası


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Courtyard 7 Located at No.7, Qiangulouyuan Hutong, Nan Luo Gu Xiang, Dong Cheng District, Beijing.
Courtyard 7
China
Beijing 100009 No.7, Qiangulouyuan Hutong, Nan Luo Gu Xiang, Dong Cheng District
0% 0
39.9392906 116.4023780
    Oda mevcut     Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda