X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Cordial House Hostel'e yol tarifleri

Divanyolu Caddesi Peykane Sokak No:19, Istanbul, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


81%Oy

  • 85%Ekonomik
  • 79%Güvenlik
  • 95%Yer
  • 80%Çalışanlar
  • 79%Atmosfer
  • 77%Temizlik
  • 72%Tesisler

Çeviren Google Atatürk Uluslararası Havalimanı'na samimi evinde Başlarken
Metro (metro) / tramvay:
, Sürgülü cam kapı ile, yürüyen merdivenlerden aşağı inin, sağa dönün ve sonunda soldaki Havalimanı (Airport) Metro istasyonu geniş yeraltı izdiham boyunca Hafif Metro / Hafif raylı sistem işaretleri izleyin. Garaj altındaki bu izdiham Yurtiçi ve Uluslararası terminalleri bağlar. Booththe fiyata bir veya iki Metro belirteçleri (jeton) Buy penceresinde bir kağıt işareti üzerine işaretlenir ve TL2 her olmalı. Sultanahmet, eminn veya Kabataş'a Atatrk Havalimanı'ndan seyahat için iki belirteçleri gerekir. , Turnike geçmesine yürüyen merdiven (veya asansör) iner ve Aksaray Metro trene. Havalimanı (Airport) istasyonu bu Metro hattının sonuna, yani tüm Aksaray'a gitmek herhangi trainthey kurulu olabilir. Sen yanlış trene alınamıyor. Zeytinburnu, 6. durağında dışarı alın. Metro tren çıkın ve aynı platform üzerinde tramvay turnikeler girmek için başka bir belirteci satın. Eminn veya Kabataş (değil Bağcılar) işaretli tramvaylar arayın. (Eminn ve Kabataş aynı hat üzerinde istasyonları şunlardır: eminn Kabataşlı tramvay terminus için birlikte parçasıdır yoldur.) Eminn ve / veya Kabataş'a Kurulu tramvay. Zeytinburnu tramvay hattının batı ucu olduğu için, boş bir koltuk bulma şansı var. Tramvay zaten kalabalık ve bagaj hantal ise (, size bir koltuk almak böylece bir sonraki tramvay beklemek isteyebilirsiniz. Çemberlitaş, 15. durağı doğuya tramvay Ride (kaydedilen istasyon durak duyuru CEMBERLITAS diyor ve düz, Cordial House, göreceğiniz ilk dönüşte bir hakkı almak ve 60 metre yürümek Sonra. çıkmak.

Taksi ile:
Hantal Bagaj ile tüm sorun feragat ister whod bu havaalanı taksi alabilir. Sultanahmet'e Atatürk Uluslararası Havalimanı'na götürmek için toplamda yaklaşık 16 km mesafededir. Bu yaklaşık 20-25 dakika sürer. Taksimetre açmak için sürücü sormak unutmayın.

Cordial House özel transferi ile:
Özel transfer maliyeti: bir araç 4 kişiye kadar araç başına 30 euro idi. Eğer bu hizmeti istiyorsanız bize (uçuş numarası, sen kalkan olan şehir, havayolları ve tahmini varış saati) Uçuş bilgilerinizi bildirin.
Bizim şoför adınız havaalanının geliş terminalinde yazılı olduğu bir pankart ile sizin için bekleyecek. Gümrük sonra, o size yolcular için bekleyen bir sürü insan göreceksiniz kapısı, diğer tarafta bekliyor olacak geçmek için yalnızca bir kapı vardır. İsminizi yazdım ve +90 212 517 27 27 bizim resepsiyonu arayınız ihtiyaç halinde, havaalanı bırakmayın hangi, isim yönetim kurulu bakmak Lütfen

Sabiha Gökçen Havaalanı'na ulaşmak Nasıl

* Taksi (40-45 Euro) ya da Taksim bir servis otobüsü almak ve sonra biz (size fazla ücret ve ilk şehir etrafında alınabilir) bir taksiye değil tavsiye Sultanahmet'te bir taksi. Biz size yardım ve mümkün olduğunca eğlenceli İstanbul'da kalmak yapmak için gereken tüm bilgileri sağlamak için hazırız ..

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan özel transfer hizmeti sunuyoruz. Transfer hizmeti maliyeti: Sabiha Gökçen Havalimanı - Otel 60 Euro tek yönlü, 110 Euro dönüş

* Samimi evinde bağımsız seyahat için Tarifleri - Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) - Sonra Hotel taksi (40-45 Euro), Taksim'e Shuttle otobüs ve Cordial House Hotel bir taksiye.