X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Cool Hostel'e yol tarifleri

44 La Rambla 2nd Floor, Barcelona, Barcelona, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


77%Oy

  • 83%Ekonomik
  • 68%Güvenlik
  • 95%Yer
  • 85%Çalışanlar
  • 76%Atmosfer
  • 67%Temizlik
  • 67%Tesisler

Çeviren Google Liceu Metro İstasyonu'na:
Istasyonu bırakın ve limana doğru La Rambla inilir. Serin Hostel sonraki Plaza Real La Rambla No 44 de sol tarafında yer almaktadır.

Barcelona'nın El Prat havaalanı (BCN) Gönderen:
Trenle: Süre: 35 dakika - 2,50 €. Havaalanı kullanım renfe tren seferleri R2 ve Sants Estación'da ininiz. Sonra Liceu Metro istasyonuna yeşil Metro hattı (L3) alır. Istasyonu bırakın ve limana doğru La Rambla inilir. Serin Hostel sonraki Plaza Real La Rambla No 44 de sol tarafında yer almaktadır.

Otobüs ile: Süre: 40 dakika - 5,90 €. Terminal B Aerobus kullanın ve aynı zamanda Plaça Catalunya olarak bilinen Plaza de Catalunya ininiz. Istasyonu bırakın ve limana doğru La Rambla inilir. Serin Hostel sonraki Plaza Real La Rambla No 44 de sol tarafında yer almaktadır.

Girona Havalimanından:
Barselona şehir merkezinde Estación del Nord otobüs hizmeti kullanın. Otobüs 1 saat 10 dakika sürer, kalkış saatleri uçuş bağlıdır. ve € 12.Then Liceu metro istasyonuna yeşil Metro hattı (L3) almak maliyeti. Istasyonu bırakın ve limana doğru La Rambla inilir. Serin Hostel sonraki Plaza Real La Rambla No 44 de sol tarafında yer almaktadır.

Sants Estación Tren İstasyonu:
Liceu Metro istasyonuna yeşil Metro hattı (L3) kullanın. Istasyonu bırakın ve limana doğru La Rambla inilir. Serin Hostel sonraki Plaza Real La Rambla No 44 de sol tarafında yer almaktadır.

Estació del Nord Otobüs Durağı:
Yakın metro istasyonu, Arc de Triomphe otobüs durağına 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Kırmızı Metro hattı (L1) almak ve Plaça Catalunya olarak bilinen Plaza de Catalunya ininiz. Istasyonu bırakın ve limana doğru La Rambla inilir. Serin Hostel sonraki Plaza Real La Rambla No 44 de sol tarafında yer almaktadır.

Buen Viaje! Bon viatge! Iyi yolculuklar! Buon viaggio! Güzel bir yolculuk var!