X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

City Circus Athens'e yol tarifleri

16 Sarri street, Athens, Yunanistan

Harita ve Yol Tarifleri


93%Oy

  • 92%Ekonomik
  • 95%Güvenlik
  • 94%Yer
  • 91%Çalışanlar
  • 92%Atmosfer
  • 97%Temizlik
  • 92%Tesisler

Çeviren Google Şehir Sirk elverişli sadece 250m havaalanı ve Pire limanına hem doğrudan ve sık sık hizmet ile iki merkez metro istasyonları (Monastiraki & Thission), mesafede yer almaktadır.

Havaalanından:
TAKSİ: eur35 sabit fiyat için trafiğe bağlı yaklaşık bir saat içinde şehir alacak bir taksi yakalayabilir.

OTOBÜS: Alternatif olarak, bir taksi daha belki daha hızlı merkezindeki Syntagma istasyonuna götürecek X95 AIRPORT EXPRESS otobüs hattı kullanabilirsiniz. Bu gelen ve 24 saat esasına (EUR5) üzerinde çalışan havaalanına sadece hizmet, bu yüzden çok erken (veya çok geç) gelirseniz sizin tek seçenek olabilir. Syntagma itibaren, yaklaşık bir kısa yolculuk için bir taksi almak ya. EUR5 Ermou str aşağı yürüyerek veya. ve Monastiraki meydanı varıyoruz.

METRO: Bu Şehir Merkezine almak için en hızlı yoldur. Bir doğrudan hizmet 23:33 kadar 06:33 çalışır ve şehir Circus yakın metro istasyonu Monastiraki, almak için 42min alır. Athinas str çıkışına izleyin. Eğer Ermou str elde edene kadar ve bir kez zemin seviyesinde bir kaç metre için doğru dönüş yapmak. (Ana Monastiraki kare önünüzde olmalı). Miaouli str doğru sonra tekrar Ermou için sağa çevirin ve., Bir kaç metre yolda. Eğer önünüzde küçük bir kare görene kadar Miaouli str yürümeye devam. Bir yaya yolu Agion Anargyron str, üzerine cadde ve başın sol viraj izleyin. Yaklaşık 200m sonra bunun sonunda, sen Sarri str ulaşacaksınız. Sağa dönün ve 16 numaralı adresinde sol taraftaki Şehir Circus göreceksiniz.
Pire limanına:
TAKSİ ederek, EUR25 etrafında mal olacak ve trafik bağlı yaklaşık 30 'gelmesi gerekir.

METRO: Ayrıca hattı 1 metro (EUR1.40) olarak (YEŞİL) kullanın ve Thission istasyonunda durdurabilirsiniz. Eğer istasyonu üzerinden yürürken, sola dönün, küçük bir kilise geçmek gidin ve diğer tarafta, sen Sarri str bulabilirsiniz. Biz yaklaşık 200m sonra, No16 yer almaktadır.

Eğer herhangi bir özel ulaşım ihtiyaçları, bize önceden bildirin ve biz size gereken tüm yardım almak emin olun duyarız.