X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

City Circus Athens'e yol tarifleri

16 Sarri street, Athens, Yunanistan

Harita ve Yol Tarifleri


93%Oy

  • 91%Ekonomik
  • 95%Güvenlik
  • 93%Yer
  • 91%Çalışanlar
  • 91%Atmosfer
  • 98%Temizlik
  • 94%Tesisler

Çeviren Google Şehir Sirk, havaalanına ve Pire limanına hem doğrudan ve sık hizmet ile, iki merkezi metro istasyonları (Monastiraki ve Thission) sadece 250 metre mesafededir.

Havalimanından:
TAKSİ: EUR35 sabit bir fiyat için size trafiğe bağlı olarak yaklaşık bir saat şehir merkezinde alacak bir taksi yakalayabilir.

BUS: Alternatif olarak, bir taksi daha belki de daha hızlı merkezi Syntagma istasyonuna götürecek X95 AIRPORT EXPRESS otobüs hattı, kullanabilirsiniz. Bu gelen ve bunu tek seçenek olabilir çok erken (ya da çok geç) gelmesi eğer öyleyse, 24 saat boyunca (EUR5) üzerinde çalışan Havaalanına sadece hizmettir. Syntagma, ya yaklaşık bir kısa bir yolculuk için bir taksi alabilirsiniz. EUR5 veya Ermou str inilir. ve Monastiraki kare geliyor.

METRO: Bu Şehir Merkezine almak için en hızlı yoldur. Bir doğrudan hizmet 6:33 dan 23:33 kadar çalışır ve Şehir Circus en yakın metro istasyonu Monastiraki, almak için 42min alır. Athinas str için çıkış izleyin. Eğer Ermou str de elde edene kadar ve bir kez zemin seviyesinde birkaç metre için doğru dönüş yapmak. (Ana Monastiraki kare önünüzde olmalıdır). Miaouli str sağ sonra tekrar Ermou ve sağa dönün., Yolda birkaç metre. Eğer önünüzde küçük bir kare görene kadar Miaouli str üzerinde yürümeye devam et. Bir yaya yoludur Agion Anargyron str, için cadde ve kafasının sol viraj izleyin. Bunun sonunda, yaklaşık 200 metre sonra, Sarri str ulaşacaksınız. Sağa dönün ve numara 16 adresinde sol tarafta City Circus göreceksiniz.
Pire limanından:
TAKSİ olarak, bu EUR25 civarında mal olacak ve 30 'trafiğe bağlı olarak yaklaşık ulaşacaksınız.

METRO: Ayrıca Metro (EUR1.40) hattı 1 (YEŞİL) kullanımı ve Thission istasyonunda durdurabilirsiniz. Eğer istasyon dışında yürürken, sola dönün küçük bir kilise geçmek gidip diğer tarafta, sen Sarri str bulacaksınız. Bu yaklaşık 200 m sonra No16 bulunmaktadır.

Herhangi bir özel ulaşım ihtiyaçları durumda, bize önceden bildirin ve biz size gereken tüm yardım almak emin yapacağız.