Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

City Central International Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 8.3
 • Güvenlik 8.5
 • Yer 7.5
 • Çalışanlar 7.9
 • Atmosfer 7.9
 • Temizlik 7.9
 • Tesisler 7.6

Yer

No.300 Wuning Road, Putuo District

Tesis Konumu

Çeviren Google
Adres: No.300, Wu Ning Road, Putuo ilçe, Şanghay, Çin 200063
Çince Adres: 上海市 普陀 区 武宁 路 300 弄 (武宁 小城 内) 万里 路 酒店

DİKKAT: Eğer metro almak, size metro indikten sonra, EXIT 6 veya EXIT 7 dışarı gidip sağa dönün ve yanında küçük cadde boyunca aşağı yürümek, lütfen Hat 3 ve Hat 4 Caoyang Road Station yakın Puxi kavşak istasyonu. Çapraz Wuning Road, sağa dönün ve 20 metre sonra yok 300 ve bizim adına bir işaret göreceksiniz. Içinde yürümek ve bizim hostel göreceksiniz.

DAN
1. PUDONG HAVAALANI:

Satır3 veya Line4 Zhongshan Park İstasyonu'na havaalanında alışverişi ve Metro Hattı 2 alın ve Caoyang Yolu (Shanghai Railway Station yönü) ininiz. Sonra, yukarıdaki gibi devam edin.

Serin bir deneyim olarak, aynı zamanda Longyang Metro Durağı'na havaalanından (430 km / h kadar gidiyor) Maglev Tren alabilir. Orada Hat 2 transfer ve Zhongshan Park devam edebilirsiniz. Sonra yukarıdaki gibi devam. Eğer o gün için geçerli bir uçuş bilet varsa tek bir bilet 40 RMB.

Biz de 400RMB için Pudong Havaalanı'na bir pick-up hizmeti (1-3persons), 500 RMB (4-8persons) için otobüs temin. Bu hizmeti kitaba önceden bizimle irtibata geçiniz.
Tüm metro hatları 10:00-11:30 çalışan durdurmak yana, sen bizim pick-up hizmeti kitap ya da gece zaman bir taksiye ihtiyacınız olacak.
2. HONGQIAO HAVAALANI:

Kolay yolu Caoyang Road size (Jinshajiang Road Station yönünde) Hat 3 veya 4 ya aktarabilirsiniz Zhongshan Park, Metro Hattı 2 almaktır. Sonra, yukarıdaki gibi devam edin. Eğer alırsan bir taksi yaklaşık 40-50 RMB olmalıdır.

3. Shanghai TREN İSTASYONU

Daha sonra Ardından, yukarıdaki gibi devam edin ,, Hattı 3 veya Satır 4 değiştirmek ve Caoyang istasyonunda inin, Zhongshan Park İstasyonu Metro Hattı 2 alabilir. Doğrudan bir taksiye, o 50rmb etrafında size mal olacak.

4.SHANGHAI DEMİRYOLU İSTASYONU:

Eğer (Güney-doğu çıkışından) Şanghay tren istasyonu çıktığınızda, Caoyang Road Metro Hattı 3 veya 4 (Zhongshan Park yönünde) alınız. Yukarıdaki DİKKAT olarak hareket edin.

Uyarı: metro 6:30-10:30 kullanılabilir. Shanghai Tren İstasyonu'na bir taksi almak istiyorsanız, bizim hostel 18RMB maliyet, metro taksi istasyonundan taksi yakalamak gerekir. Kayıtlı bir taksiye sağlamak ve sürücü yolculuk için metre döndüğünü lütfen.

5. Güney Şanghay Tren İstasyonu'na:

Eğer tren istasyonu çıktığınızda, Caoyang Road (Şanghay Tren İstasyonu yönünde) Metro Hattı 3 almak. Sonra, yukarıdaki gibi devam edin.

Uyarı: metro 6:30-10:30 kullanılabilir. Shanghai Güney Demiryolu İstasyonu taksiye istiyorsanız, bizim hostel 45rmb maliyetlendirme, metro taksi istasyonundan taksi yakalamak gerekir. Kayıtlı bir taksiye sağlamak ve sürücü yolculuk için metre döndüğünü lütfen.
 • Ekonomik 8.3
 • Güvenlik 8.5
 • Yer 7.5
 • Çalışanlar 7.9
 • Atmosfer 7.9
 • Temizlik 7.9
 • Tesisler 7.6
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.