X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

City Central International Hostel'e yol tarifleri

No.300 Wuning Road, Putuo District, Shanghai, Çin

Harita ve Yol Tarifleri


84%Oy

  • 86%Ekonomik
  • 86%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 82%Çalışanlar
  • 85%Atmosfer
  • 85%Temizlik
  • 82%Tesisler

Çeviren Google Adres: No.300, Wu Ning Road, Putuo bölge, Şangay, Çin 200063
Çince Adresi: 上海市 普陀 区 武宁 路 300 弄 (武宁 小城 内) 万里 路 酒店

DİKKAT: Eğer metro kurtulmak sonra metro ele alırsak, biz Hat 3 ve Hat 4 yakın Caoyang Road Station için vardır, EXIT 6 veya EXIT 7 yoluyla gidin, sağa dönün ve yanında küçük cadde boyunca yürürken Wuning Road kavşak istasyonu. Yol Wuning çapraz, sağa dönün ve 20 metre sonra yok 300 ve adı ile bir işaret göreceksiniz. Içinde yürümek ve bizim hostel göreceksiniz.

DAN
1. Pudong HAVAALANI:

Satır3 veya Line4 için Zhongshan Park istasyonunda havaalanı ve değişim Metro Hattı 2 alın ve Caoyang Yol (Shanghai Railway Station yönü) ininiz. O zaman, yukarıda devam edin.

Serin bir deneyim olarak, aynı zamanda Longyang Metro Durağı havaalanından Maglev Tren (430 km / saat 'e kadar gidiyor) alabilir. Orada Hat 2 transfer ve Zhongshan Park devam edebilirsiniz. Yukarıdaki işlemi yapın. O gün için geçerli bir uçak bileti varsa tek bir bilet 40 RMB.

Ayrıca 300RMB (1-3persons) için Pudong Havaalanı'na bir pick-up hizmeti, 500 RMB (4-8persons) için otobüs sağlar. Bu hizmet kitaba önceden bizimle irtibata geçiniz.
Tüm metro hattı 10:00 23:30 arasında çalışan durdurmak yana, bizim pick-up hizmeti yap veya gece bir taksi almak gerekir.
2. HONGQIAO HAVAALANI:

En kolay yolu Caoyang Road Hat 3 veya 4 (Jinshajiang Road Station yönünde) ya aktarabilirsiniz Zhongshan Park, Metro Hattı 2 almaktır. O zaman, yukarıda devam edin. Eğer alırsanız bir taksi 40-50 RMB civarında olmalıdır.

3. SHANGHAI HONGQIAO TREN İSTASYONU

Daha sonra Satır 3 veya Hat 4 değiştirmek ve Caoyang İstasyonu ininiz, Zhongshan Park İstasyonu'na Metro Hattı 2 alabilir,, O zaman, yukarıda devam edin. Doğrudan bir taksi almak, bu 50RMB civarında mal olacak.

4.SHANGHAI DEMİRYOLU İSTASYONU:

Eğer Şanghay tren istasyonu (Güney-doğu çıkışından) çıktığınızda, Caoyang Road Metro Hattı 3 veya 4 (Zhongshan Park yönünde) atın. Yukarıdaki DİKKAT şekilde hareket edin.

Uyarı: Metro 06:30 10:30 am edinilebilir. Eğer Şanghay Tren İstasyonu'na bir taksi almak istiyorsanız, bizim hostel 18RMB maliyet, yeraltı taksi istasyonundan taksi yakalamak gerekir. Eğer kayıtlı bir taksi sağlamak ve sürücü yolculuk için üzerinde metre döner lütfen.

5. SHANGHAI GÜNEY DEMİRYOLU İSTASYONU:

Eğer tren istasyonu çıktığınızda, Caoyang Road Metro Hattı 3 (Shanghai Railway Station yönünde) alır. O zaman, yukarıda devam edin.

Uyarı: Metro 06:30 10:30 am edinilebilir. Eğer Shanghai Güney Tren İstasyonu'na bir taksi almak istiyorsanız, bizim hostel 45RMB maliyet, yeraltı taksi istasyonundan taksi yakalamak gerekir. Eğer kayıtlı bir taksi sağlamak ve sürücü yolculuk için üzerinde metre döner lütfen.