X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

City Center Hostel'e yol tarifleri

Sofiivska Str. Nr 2, apt. Nr 10, Kiev, Ukrayna

Harita ve Yol Tarifleri


85%Oy

  • 86%Ekonomik
  • 83%Güvenlik
  • 95%Yer
  • 89%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 82%Temizlik
  • 76%Tesisler

Çeviren Google Merkezi Traine İstasyonu'ndan:
Vokzalna de metro alın ve Khreshatik sokak (3stops) ininiz. . Dışarı trenin bir kez, sola dönüp yürüyen merdiven çıkmak ve Kreschatik sokağa çıkacaktır - şehir ana cadde. , Bu çapraz sağa çevirin ve Bağımsızlık Meydanı (Maidan Nezalezhnosti) doğru yaklaşık 5 dakika öncesinde yürümek. McDonalds gidin ve sağ sitesinde size kapı kodu 10k göreceksiniz sayısı 2 sokak tabelası için izlemeye devam edin Sofiivska Sokak görmek daha tuşuna basın. Girin ve 7. katta ap 10 asansör almak. Gördüğünüz.


HAVA:

Bizim hosteli almak için çeşitli yollar vardır
Biz gelip karşılamak sizin havaalanına ve pansiyon için düz götürmek için bir taksi düzenleyebilirsiniz. Eğer ada sahip bir işareti ile havaalanı içinde gümrük çıktığınızda Bu durumda sürücü sizi karşılayacaktır. Taksi fiyat 26Euro/car olduğunu. Bu havaalanında normal fiyat daha ucuzdur. Doğrudan taksi şoförü ödeyelim ya da tercih olarak, daha sonra hostel de ödeyebilirsiniz.
Havaalanı şehirden uzakta 45 km, ve toplu taşıma 12 de durur, bu nedenle özellikle şu anda bir taksi almak için daha iyi bir alternatif olacaktır.

2.There da havaalanından Merkez Tren İstasyonu'na servis otobüsü hizmettir. Bu otobüsler her 10-15 dakika bırakın. Bir kez tren istasyonu, yukarıdaki talimatları takip edin.


MERKEZ OTOGAR DAN:

Lybidska metro istasyonu (yaklaşık 10-15 dakika sürer) git, metro almak ve Maidan Nezalezhnosti istasyonu (yani Bağımsızlık Meydanı) gidin. Dışarı Bağımsızlık Meydanı'nda metro sonra, yukarıdaki talimatları takip edin.