X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

City Center Hostel'e yol tarifleri

Sofiivska Str. Nr 2, apt. Nr 10, Kiev, Ukrayna

Harita ve Yol Tarifleri


57%Oy

  • 55%Ekonomik
  • 55%Güvenlik
  • 100%Yer
  • 45%Çalışanlar
  • 45%Atmosfer
  • 45%Temizlik
  • 55%Tesisler

Çeviren Google Merkez Traine İstasyonundan:
Vokzalna de metro almak ve Khreshatik Caddesi (3stops) ininiz. . Bir kez tren dışarı, sola çevirin yürüyen merdiven yukarı gidip Kreschatik sokağa gelecek - şehir ana cadde. , Onu geçmeye sağa ve McDonalds için gitmek .than Bağımsızlık Meydanı (Maidan Nezalezhnosti) doğru yaklaşık 5 dakika öncesinde yürümek ve sağ sitede size kapı kod 10k göreceksiniz oturum Sofiivska Sokak 2 numaralı sokakta izliyor tutun bakın düğmesine basın. Girmek ve 10. seni görmek 7 kat ap için asansör almak.


HAVAALANI:

Bizim hostel almak için birkaç yolu vardır
Biz gelip havaalanında karşılamak ve düz pansiyon için sizi götürmek için bir taksi düzenleyebilirsiniz. Eğer adı ile bir işareti ile havaalanı içinde gümrük çıkmak Bu durumda sürücü buluşacak. Taksi fiyatı 26Euro / araba. Bu havaalanında normal fiyatından daha ucuzdur. Eğer tercih gibi, daha sonra pansiyon taksi şoförü doğrudan ödeme veya ödeme olabilir.
Havaalanı 45 km uzaklıkta şehir ve toplu taşıma bir taksi almak için daha iyi bir alternatif olacaktır, bu yüzden özellikle bu zamanda, 12:00 durur.

2.There da Merkez Tren İstasyonu'na havaalanından servis otobüsü olduğunu. Bu otobüsler her 10-15 dakika bırakın. Tren istasyonu kez, yukarıdaki talimatları takip edin.


Merkez Otogar:

(Yaklaşık 10-15 dakika sürmelidir) metro almak ve Maidan Nezalezhnosti istasyonu (yani Bağımsızlık Meydanı) gitmek Lybidska metro istasyonuna gidin. Bağımsızlık Meydanı'nda metro dışarı kez, yukarıdaki talimatları takip edin.