X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

City Backpackers Hostel'e yol tarifleri

Upplandsgatan 2a, 11123, Stockholm, Isveç

Harita ve Yol Tarifleri


91%Oy

  • 86%Ekonomik
  • 93%Güvenlik
  • 94%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 90%Atmosfer
  • 91%Temizlik
  • 90%Tesisler

Çeviren Google Evimiz Eğer Merkez İstasyonu ve Cityterminalen (ana otobüs terminali) arası yaklaşık 400 metre bulmak kare Norra Bantorget, bir 19. yüzyıl binasıdır. Bizim sokak, Upplandsgatan, Vasagatan, Merkez İstasyonu dışında ana caddenin uzantısıdır. Eğer Merkez İstasyonu'na geldiğinde City Backpackers hostel Upplandsgatan sağ tarafındaki ilk binada yer almaktadır. Bunu özledim olamaz!
Adres: Upplandsgatan 2A

Trenle:
Eğer Merkez İstasyonu'na geldiğinizde, sokakta Vasagatan üzerine ana çıkışına. Sol alın ve kare Norra Bantorget ulaşana kadar Vasagatan yaklaşık 400 metre izleyin. İşte Vasagatan Upplandsgatan isim değiştirir. Hostel sağınızda ilk builing olduğunu. Ayak üzerinde Merkez İstasyonu'na yürüyerek az sonra on dakika sürer. Otobüsler 69 ve 53 ikisi de sadece pansiyon dışında, Norra Bantorget durdurmak.

Otobüs ile:
Otobüslerin çoğunluğu Cityterminalen, ana otobüs istasyonunda durmak, beş dakika City Backpackers yürüyün. Pansiyon için en yakın yol, otobüsler Kungsgatan üzerine doğru yürüyün içeri sürdü sadece nerede, otobüs terminali dışında arka kapı almak casino geçmek, ve sonra Vasagatan sol açmaktır. Oradan büyük bir kare Norra Bantorget görmek ve bizi bulacaksınız thats!

Eğer ana giriş otobüs terminali üzerinden yürürseniz, köprü Klarabergsviadukten de çıkış sol yürüyen alır. Merdiven sokakta Vasagatan sizi aşağı çekmek. Sol alın ve büyük kare Norra Bantorget Vasagatan takip ve Meydanın karşısında bizim büyük yeşil bayrak göreceksiniz.

Uçakla:
Eğer Arlanda, Bromma, Skavstaçıkışlı veya Vasteras havaalanlarında gelirseniz, size Cityterminalen için havaalanı transfer alır. Sadece otobüsle gelen misafirler için yukarıda verilen yönergeleri izleyin.
Arlanda Havaalanı'na ayrıca şehir, yüksek hızlı tren, Arlanda Express almak için seçebilirsiniz. Tren otobüse daha pahalı, ama 20 dakika yerine 40 dakika içinde şehir içine alır.

By car:
Eğer Fridhemsplan sizi yönlendiren çıkışına E4 veya E20 karayollarında Stockholm güneyinden gelirseniz. Fridhemsplan size S üzerine sola çevirin: Eriksgatan t. Birkaç yüz metre sonra 'Norra Bantorget' diyerek sağ tarafta bir işaret göreceksiniz. Işaretini Fleminggatan üzerine sağa. Bitene kadar bu sokak izleyin ve Kungsgatan üzerine köprü üzerinden devam ediyor. Eğer geçiş Kungsgatan / Vasagatan geldiğinizde sola dönün ve yakında kare Norra Bantorget kendinizi bulacaksınız.
Eğer kuzeyden Arabayla gelirseniz, S için işaretleri izleyin: t Eriksplan. Kare S'de: Eriksplan t Torsgatan üzerine çevirin, ve sonra bizim meydanı, Norra Bantorget bu sokak izleyin. Sokak Upplandsgatan otopark, pansiyon dışında, izin verilir. Saatte 15 SEK tutarındadır, ancak (otopark hiç izin verilmez Çarşamba, sonra gece hariç) geceleri ücretsizdir.