X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Cinnamon Sally Backpackers Hostel'e yol tarifleri

Merkela 1, 3rd floor, Riga, Letonya

Harita ve Yol Tarifleri


90%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 90%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 92%Çalışanlar
  • 89%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 88%Tesisler

Çeviren Google Havaalanı:
Gelenler ve baş genelinde otobüs durağına otopark çıkın. Otobüs 22 her 15 gelir - 5 ila 20 dakika 1 am arası. Stockmann denilen durdurmak için - otobüs (0.70 LVL ücret) - Take Daugava nehri geçti sonra 2. durağı. 50 m için trafik ile aynı yönde bu sokakta yürümeye devam. Bir tünele inen merdiven bir dizi ulaşacak. Etkili birçok merdiven her yöne tünel dışına lider (ortada mağazaları ile) bir dolambaçlı ne gelene kadar merdiven ve tünel boyunca inilir. Merdivenleri bulmak için, saat yönünde bu 'dolambaçlı' dolaşıyor başlar - dördüncü merdiven yaptırmayı. Sen Marijas sokakta zemin seviyesinde yüzey gerekir. Eğer McDonalds gelip sola kadar dosdoğru yürümeye devam. Hostel götürür asansör,, neden kapı sadece 'McDonalds' diyor burcunda M harfi altındadır. 3 kat Asansör almak. Hoşgeldiniz!

Uluslararası Otogar:
Otobüs nehre paralel büyük varış alanında otobüs istasyonu arkasındaki geliyor. Böylece ilk otobüs terminali yürümek ve sonra da taksi beklemek bölgeye ana giriş rağmen terminal çıkmanız gerekir. Terminal çıktıktan sonra, sokak arası, sonra sola dönün ve köprünün altında yürümek. En büyük Stockman alışveriş merkezinin köşesine geldiğinizde, köşesinde sağa dönün ve yaklaşık 50 m için yürümeye devam. Bir tünele inen merdiven bir dizi ulaşacak. Etkili birçok merdiven her yöne tünel dışına lider (ortada mağazaları ile) bir dolambaçlı ne gelene kadar merdiven ve tünel boyunca inilir. Merdivenleri bulmak için, saat yönünde bu 'dolambaçlı' dolaşıyor başlar - dördüncü merdiven yaptırmayı. Sen Marijas sokakta zemin seviyesinde yüzey gerekir. Eğer McDonalds gelip sola kadar dosdoğru yürümeye devam. Hostel götürür asansör,, neden kapı sadece 'McDonalds' diyor burcunda M harfi altındadır. 3 kat Asansör almak. Hoşgeldiniz!

Ana Tren Terminali Riga:
Tren terminali çıkarken, değil Central Market doğru, şehir merkezine doğru yürümek emin olun. (Bunu daha sonra ziyaret etmek için zaman bol olacak). Eğer aldığı çıkış olarak, tren istasyonuna bağlandığında Origo alışveriş merkezine daha yakın biraz ya da biraz çıkacaktır. Eğer karşısında bakarsanız sokak köşelerinde birinde McDonalds göreceksiniz - Eğer gidiyoruz nerede var. McDonalds göremiyorsanız, Origo uzak sonunda trafik ışıkları doğru yürümek,, trafik ışıkları ile birbiri ardına iki sokak arası. Caddenin sol tarafında kesinlikle McDonalds göreceksiniz. McDonalds sağa Tarçın Sally için girişidir. Hostel götürür asansör,, neden kapı sadece 'McDonalds' diyor burcunda M harfi altındadır. 3 kat Asansör almak. Hoşgeldiniz!!

NB.If kayıp almak ve tavsiye için halk dönüp, bu hostel bilemezsiniz ama emin İstasyonu McDonalds bilecek için! :)