X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Cinnamon Hostel Poznan'e yol tarifleri

Gwarna 10/2, Poznan, Polonya

Harita ve Yol Tarifleri


83%Oy

  • 85%Ekonomik
  • 78%Güvenlik
  • 88%Yer
  • 87%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google PANSİYON NASIL GİDİLİR?

Havalimanından:

Bu otobüs sayısı 48 veya 77 almak ve Rondo Kaponiera adında bir durakta almak en iyisidir. Oradan Święty Marcin Sokağı'nda dolaylı altında tunel almak gerekir. Eğer Gwarna Caddesi ile bir geçiş ulaşana kadar Eski Pazar Meydanı'na doğru yönlere çekmek. Sola dönün ve sağ tarafında caddenin sonunda biz 10 numara altında olacak.

Ana Tren İstasyonu'na:

Ana Tren İstasyonu pansiyon.Girişinde yürüme mesafesinde 10 dakika Dominikanski Square.Then Kazimierza Wielkiego sokağa sola düz kadar tüm yol tam olarak istasyon önünde olan Kollataja sokak alıp gitmeli bulunan ve bulacaksınız sol tarafta bize sonra sayı 67.You yaklaşık 250 meteres da tren istasyonu önünde bir tramvay yakalayabilirsiniz. 'Galeria Dominikanska' için başlık herhangi bir tramvay (2 uzak durur). Oradan Kazimierza Wielkiego Sokağı'nda batıya kafa gerektiğini ve çevresinde 250 meteres.The Ana Tren İstasyonu pansiyon yürüme mesafesinde 10 dakika uzaklıkta yer almaktadır sonra sol tarafta bizi bulabilirsiniz.
Trenle gelen zaman bize ulaşmak için kolay yolu yürümektir. Sen istasyonu önünde doğrudan Dworcowa Caddesi takip ve Uniwersytecki Köprüsü yönelmelisiniz. O Święty Marcin sokağa sokakta fo sona sağa dönün. Old Market Square doğru Head Gwarna Caddesi ile bir geçiş ulaşana kadar. Sola dönün ve sağ tarafında caddenin sonunda biz 10 numara altında olacak.

Ayrıca otobüs sayısı 51 veya 68 almak ve Zamek adında bir durağında bir alabilirsiniz. Orada Opera eve doğru baş ve yanındaki sağ Fredry Caddesi'ne dönüşür itibaren. Eğer Gwarna sokak ulaşana kadar yaklaşık 250 metre contunue. Sağa dönün ve solda bir kaç adım sonra sayı 10 olacak.

Ana Otobüs İstasyonu Gönderen:


Bu pansiyon yürümek en iyisidir. Stanisława Matyi Caddesine doğru istasyon kafasını ayrıldıktan sonra. Geçiş dönüşte Niezłomnych Street içine ve tekrar Aleje Niepodleglosci içine bıraktı yaklaşık 70 metre sonra sol. Kaleye doğru kafa ve sağ Święty Marcin sokakta dönüşür. Eğer Gwarna Caddesi ile bir geçiş elde edene kadar bir yaklaşık 200 metre devam. Sola dönün ve sağ tarafında caddenin sonunda biz 10 numara altında olacak.

Ayrıca bir otobüs alabilir. Przemysłowa Caddesi otobüs sayısı 71 atın ve Zamek adında bir durakta olsun. Oradan Opera Binası'na doğru baş ve yanındaki sağ Fredry Caddesi'ne dönüşür. Yaklaşık 250 metre boyunca Contiunue Eğer Gwarna Sokak ulaşana kadar. Sağa dönün ve solda bir kaç adım sonra sayı 10 ve bizi göreceksiniz.
By car:

Işaretler Centrum izleyin. Bizim sokak (Gwarna) böylece komşu sokaklarda (Święty Marcin, Fredry veya 27 grudnia) park etmek gerekir trafik ücretsizdir. 27 grudnia sokakta iki güvenli otopark vardır.