X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Cinema Jenin Guesthouse

1 Azzaytoon Street, Jenin, Israil

No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Sinema Cenin evi Hoşgeldiniz!

Arkasında kontrol noktaları bırakın ve şehir merkezinde yeni açılan misafirhane ve pansiyon için Filistin zeytin ağacı tepesinde tepeler çapraz.
Bizim misafirhanesinde, bir güzelce yenilenmiş eski Filistinli Villa, biz Westbank ziyaret etmek isteyen herkesi bekliyoruz.

Misafirhane Sinemaya bitişiğinde yer alan ve yeni yüksek tavanlı ve çok fazla alan ve iki özel çift kişilik oda ile, temiz ve parlak yenilenmiş beş-sekiz yatak odası, sunmaktadır.
Biz de sıcak su duşları, bir çamaşır makinesi, sık sık film gösterimleri ve ücretsiz Wi-lan erişimi ile banyolar bulunmaktadır.

Bizim geniş topluluk mutfakta birlikte lezzetli bir akşam yemeği hazırlarken oda arkadaşları ile temasa veya çatı terasında pepperminttea tatlı bir fincan renkli günbatımının keyfini çıkarın.

Merkezden size Jenins Türk hamamında dinlenebilir veya Batı'nın birine katılmak, zeytin bahçeleri zammı, onların ünlü gösterilerinden biri Jenins mülteci kampında Özgürlük Tiyatrosu ziyaret ödemek ve zevk, harika eski şehir keşfetmek olabilir Bankalar kültürel etkinlikler multifold.

Yer durumu için ara


Tesisler

  • Klima
  • Kahvaltı Dahil Değil.
  • Ücretsiz WIFI
  • Mutfak
  • Çamaşırhane Tesisleri


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Cinema Jenin Guesthouse Located at 1 Azzaytoon Street, , Jenin.
Cinema Jenin Guesthouse
Israel
Jenin 1 Azzaytoon Street
0% 4
32.4541559 35.2990722
Cinema Jenin Guesthouse
    Oda mevcut     Temel 8 Yatak Gemischter Schlafsaal     Standart 8 Yatak Schlafsaal Damen Yatak/wcli Oda     Standart Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Standart Özel Çift Kişilik Ortak Banyo