X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Chillout Lya Hostel Bar'e yol tarifleri

Toprak Lule sokak No:1, Beyoglu Istanbul, Istanbul, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


85%Oy

  • 87%Ekonomik
  • 93%Güvenlik
  • 73%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 87%Tesisler

Çeviren Google ATATÜRK HAVAALANI:
Havaş servis otobüsü 13TYL için Taksim götürecektir. Bu güzergah üzerinde son durağıdır. Servis sabah 4:00 'te başlayan her yarım saatte bir kalkıyor. Son kalkış sabah saat 1:00 'olduğunu. Yolculuk trafik bağlı yaklaşık 40 dakika sürer. Taksim'den, aşağıdaki yönergeleri izleyin.

TREN İSTASYONU DAN:
Doğrudan tren istasyonu önünde bir tramvay hattı bulunmaktadır. Gıda büfeler ve yönetim kurulu tramvay KABATAŞ doğru Sağ gidiyor birinde bir belirteç (1.50TYL) sahipsiniz. Satırın sonuna kadar binmek. Eğer KABATAŞ kapalı olsun Füniküler caddenin karşısında işaretleri takip ve yeraltı gidin. Başka bir simge al (1.50TYL) ve aşağıdaki yönergeleri izleyin, Taksim Meydanı'na füniküler binmek.

TAKSİM MEYDANI DAN:
1) Doğrudan Füniküler çıkan merdiven önünde size merkezinde bir anıt ile küçük bir otsu park göreceksiniz. Anıtın doğru sokak arası, ve sonra ISTIKLAL Caddesi üzerinde oturur Burger King doğru SOL için tramvay hatları izleyin. (İstiklal genellikle gece veya gündüz neredeyse her zaman yayalar ile doludur büyük ve yoğun bir alışveriş caddesidir.)
Eğer ATIF YILMAZ de Virgin Megastore için şantiyede gelene kadar 2) yaklaşık 5 dakika ISTIKLAL yürüyün. (Sen Ağa Camii cami sağ oturur. Size işaret eden bir kadının büyük resmi tarafından kolaylıkla tanır ve sol tarafta bir Swatch saat mağaza göreceksiniz.)
3) ATIF YILMAZ üzerine SAĞ açın ve KÜÇÜK BAYRAM üzerinde Taxim Park Büfe görene kadar yaklaşık 1 dakika yürüyün.
4) KÜÇÜK BAYRAM üzerine Sol dönün. (Bu sola alabilir ilk sokak)
5) TOPRAK Lüle üzerine SAĞ açın ve sayısı 1, solda hemen Chillout Lya göreceksiniz.

Check-in barda alt katta * olan

* Eğer geç ve bar kapalı gelen iseniz, köşeyi dönünce, bizim kardeş, Chillout Cengo ile kontrol edebilirsiniz (10 metre uzaklıkta). İlk köşesine TOPRAK Lüle Devam ve HALAS üzerine sağa dönün. Hostel sayısı 3 adresinde sağdaki ikinci kapı. Işareti kapıda başınızın üstünde asılı.