X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Chillout Lya Hostel Bar'e yol tarifleri

Toprak Lule sokak No:1, Beyoglu Istanbul, Istanbul, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


80%Oy

  • 100%Ekonomik
  • 100%Güvenlik
  • 100%Yer
  • 60%Çalışanlar
  • 40%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google Atatürk Havalimanı'ndan:
Havaş servis otobüsü 13TYL için Taksim'e götürecek. Bu güzergah üzerinde son durağıdır. Mekikler Sabah 04:00 de başlayan her yarım saatte bir kalkıyor. Son kalkış sabah 1:00 'de olduğunu. Gezi trafiğe bağlı olarak yaklaşık 40 dakika sürmelidir. Taksim'den, aşağıdaki yönergeleri izleyin.

TREN İSTASYONU DAN:
Direkt tren istasyonu önünde bir tramvay hattı var. Gıda kioskları birinde bir belirteç (1.50TYL) satın almak ve Kabataş yönünde Hakkı giden tramvay kurulu. Satırın sonuna kadar binmek. Eğer Kabataş'tan indiğinizde Füniküleri'ne karşısında işaretleri takip ve yeraltı gidin. Başka bir belirteç (1.50TYL) satın alın ve aşağıdaki yönergeleri izleyin, sonra Taksim Meydanı'na füniküler binmek.

Taksim Meydanı'na:
1) Doğrudan füniküler çıkan merdivenin önünde size merkezinde bir anıt ile küçük bir çimenlik parkı göreceksiniz. Anıtın karşı sokak arası ve ardından İstiklal Caddesi üzerinde oturur Burger King doğru SOL için tramvay hatları izleyin. (İstiklal genellikle gece veya gündüz hemen hemen her zaman yayalar ile doludur büyük ve yoğun bir alışveriş caddesidir.)
Eğer ATIF YILMAZ de Virgin Megastore için şantiyede varmak kadar 2) yaklaşık 5 dakika boyunca İstiklal aşağı yürüyün. (Sen de işaret eden bir kadının büyük resim tarafından kolayca tanıyacaktır. Ağa Camii cami sağda oturur, ve sol tarafta bir Swatch saatin mağaza göreceksiniz.)
3) ATIF YILMAZ üzerine SAĞ açın ve KÜÇÜK BAYRAM üzerinde Taxim Park Bufe görene kadar yaklaşık 1 dakika yürüyün.
4) KÜÇÜK BAYRAM üzerine sola. (Bu sola alabilir ilk sokak)
5) TOPRAK LLE üzerine sağa ve sizin Number 1 sola hemen Chillout Lya göreceksiniz.

Check-in alt katta barda olduğunu *

* Eğer geç gelen ve bar kapalı ise, (10 metre uzaklıkta) köşede, bizim kardeş tesis, Chillout Cengo ile kontrol edebilirsiniz. İlk köşesine TOPRAK LLE Devam ve Halas üzerine sağa. Hostel sayısı 3 adresinde sağdaki ikinci kapı. Işareti kapıda başınızın üstünde asılı.