X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Chillout Cengo'e yol tarifleri

Hüseyinağa Mah. Atıf Yılmaz cad., Halas sok. No:3 Beyoglu, Istanbul, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


83%Oy

  • 87%Ekonomik
  • 77%Güvenlik
  • 93%Yer
  • 87%Çalışanlar
  • 88%Atmosfer
  • 71%Temizlik
  • 78%Tesisler

Çeviren Google Atatürk Havalimanı'ndan:
Havaş servis otobüsü 10TYL için Taksim'e götürecek. Bu güzergah üzerinde son durağıdır. Mekikler Sabah 04:00 de başlayan her yarım saatte bir kalkıyor. Son kalkış sabah 1:00 'de olduğunu. Gezi trafiğe bağlı olarak yaklaşık 40 dakika sürmelidir. Taksim'den, aşağıdaki yönergeleri izleyin.

Sabiha Gökçen Havalimanı'na:
Havaş servis otobüsü 13TL için Taksim'e götürecek. Bu güzergah üzerinde son durağıdır. Mekikler Sabah 04:00 de başlayan her yarım saatte bir kalkıyor. Son kalkış gece yarısı olduğunu. Gezi trafiğe bağlı olarak yaklaşık bir saat almalısınız. Taksim'den, aşağıdaki yönergeleri izleyin.

Tren İstasyonundan:
Direkt tren istasyonu önünde bir tramvay hattı var. Gıda kioskları birinde veya tramvay yakın bir belirteç (2TL) satın alın ve KABATAŞ doğru Sağa giden tramvay kurulu. Satırın sonuna kadar binmek. Eğer KABATAŞ indiğinizde Füniküleri'ne karşısında işaretleri takip ve yeraltı gidin. Başka bir belirteç (2TL) satın alın ve aşağıdaki yönergeleri izleyin, sonra Taksim Meydanı'na füniküler binmek.

Taksim Meydanı'na: (BİZ ŞU AÇIKLAMA DESTEKLERİ BU SAYFADAKİ BİZİM RESİMLER ARASINDA TEMEL MAP VAR!)
1) Doğrudan füniküler çıkan merdivenin önünde size merkezinde bir anıt ile küçük bir çimenlik parkı göreceksiniz. Anıtın karşı sokak arası ve ardından İstiklal Caddesi üzerinde oturur Burger King doğru SOL için tramvay hatları takip (İstiklal genellikle gece veya gündüz hemen hemen her zaman yayalar ile doludur büyük ve yoğun bir alışveriş caddesidir.)
Eğer sağda bir cami (bir roket gibi bir kule ile bir müslüman dua ev) görene kadar 2) yaklaşık 7 dakika boyunca İstiklal Caddesi'nin aşağı yürüyün.
3) ATIF YILMAZ üzerine SAĞ orada açın ve yol ayırımına kadar yaklaşık 1 dakika yürüyün.
4) yol çatal At 90 'solun Halas açın. Bizim işaret number3 başınızın üstünde asılı göreceksiniz. Zili ve gel!