Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Chillax Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 6.0
 • Güvenlik 6.0
 • Yer 8.0
 • Çalışanlar 6.0
 • Atmosfer 6.0
 • Temizlik 4.0
 • Tesisler 8.0

Yer

2-y Kolobovskiy pereulok, 9/2

Tesis Konumu

Çeviren Google
Bizim adresi: 2-y Kolobovskiy pereulok, 9-2
Kırmızı tuğla bina (19. yüzyıl), binanın dış beyaz asansör. Siz de bina bizim tabelasını göreceksiniz. Kapı kod 10K7793
Metro / Metro / Metro istasyonları:
Trubnaya açık yeşil hat, 4 dakikalık yürüme mesafesinde
Tsvetnoy Boulevard gri hat 6 dakika yürüme
Tverskaya / Chekhovskaya / Pushkinskaya koyu yeşil / gri / mor çizgiler 8 dakikalık yürüme mesafesinde

Taksi Pickup

Biz havaalanı ve tren istasyonu pick-up düzenleyebilirsiniz ama bize önceden bildirmek zorunda. Havaalanına pick-up için maliyeti R2500 olduğunu. Bir tren istasyonu pick-up için maliyeti R1200 olduğunu.

Tüm havaalanlarına Tipik yolculuk süresi bir saattir. - 2 saat acele saat boyunca en az 1 izin lütfen. Her tren istasyonundan Onun yaklaşık 30 dakika.

Havaalanları

Moskova Sheremetovo, Domodedovo, Vnukovo üç ana havaalanı vardır. Her üç farklı yerlerde şehirden yaklaşık bir saat bulunmaktadır.

Havaalanlarından herhangi doğrudan Metro bağlantısı var ama doğrudan bir metro istasyonuna havalimanlarına giden bir ekspres tren var.

Sheremetovo Havalimanı (SVO)

Sheremetovo Kentin kuzeyinde yer alan ve tüm Aeroflot uçuşları için merkezi konumundadır. Uluslararası havayolu bir dizi burada sinek.

Uçuş detayları ve mekik tren tarifesi kendi web sitesi www.sheremetyevo-airport.ru bulunabilir

Belorusskaya Tren İstasyonu'na giden bir ekspres tren (Aeroexpress) bulunmaktadır Tren ifade. Bu yaklaşık 40 dakika sürer ve 350 ruble maliyeti. Her 30 dakikada bırakır ve Terminal 2 yaklaşık 200 metre mesafede yer almaktadır Belorusskaya Tren garından.:
Belorusskaya Kahverengi (halka) hattı, Novoslobodskaya için Brown hattı (bir sonraki durağı) almak çizgi gri aktarmak ve bir sonraki durak Tsvetnoy Bulvarı.
Belorusskaya Yeşil hat, Tverskaya yeşil hat (2 durak) almak gri hattına aktarmak ve bir sonraki durak Tsvetnoy Bulvarı.

Shuttle otobüs / Metro - Servis otobüsleri Planernaya Metro İstasyonu'na (Mor hat) veya RECHNOI vokzal Metro (Yeşil Hat) alınabilir.


Domodedovo Havaalanı (DME)

Domodedovo Kentin güneyinde yer alır.
Uçuş detayları ve mekik tren tarifesi kendi web sitesi www.domodedovo.ru/en/ bulunabilir

Tren Express - Paveletskaya Tren İstasyonu'na giden bir ekspres tren (Aeroexpress) vardır. . Bu yaklaşık 40 dakika sürer ve 350 ruble maliyeti. Her 30 dakikada bırakır. Paveletskaya Tren garından:
Paveletskaya Kahverengi (halka) hattı Kurskaya'ya Brown hattı (2 durak) almak, yeşil hat ışık aktarmak ve 2. durağı Trubnaya olduğunu
Paveletskaya Yeşil hat Tverskaya yeşil hat (3. durak) almak, çizgi gri aktarmak ve bir sonraki durak Tsvetnoy Bulvarı.


Vnukovo Havalimanı (VKO)

Vnukovo Kentin güney batısında yer alır.
Uçuş detayları ve mekik tren tarifesi kendi web sitesi www.vnukovo.ru / eng bulunabilir

Tren Express - Kievskaya Tren İstasyonu'na giden bir ekspres tren (Aeroexpress) vardır. Bu yaklaşık 40 dakika sürer ve 350 ruble maliyeti. Her 30 dakikada bırakır. Kievskaya Tren garından:
Kievskaya Kahverengi (halka) hattı, Novoslobodskaya için Brown hattı (3. durak) almak çizgi gri aktarmak ve bir sonraki durak Tsvetnoy Bulvarı.
Kievskaya Koyu Mavi hat, Arbatskaya'da için koyu mavi çizgi (2 durak) almak çizgi gri transfer ve 2. durağı Tsvetnoy Bulvarı.
Kievskaya Açık Mavi hat Sad (3 durak ve hat sonu) Alexandrovskii için açık mavi hat almak, hat gri transfer ve 2. durağı Tsvetnoy Bulvarı.

Metro / Metro / metrosuna yürüme
Metro / Metro / Underground haritası sitemizde bulabilirsiniz.
Trubnaya Gönderen:
Eğer Trubnaya istasyon çıktığınızda Bulvarı üzerinde kendinizi bulacaksınız. Eğer kuzeye bakarsanız önünüzde bir Spire göreceksiniz. Sizin sol size önünde, camsı bir ofis / konut kompleksi var ki güneye gitmek, bazı eski binalarda (sizin için dik) ve sağa doğru bir yol. Sağa dönün ve sokak arası. Bu köşede o araç trafiği size doğru gidiyor (ama yaya yürüyüş yolu ;-) almak yok) doğru çok gitmek, bir kitapçı olacak. Şimdi camsı kurma hakkıdır Kuzey gidiyoruz. Bir LeFutur ve bir eczane geçecek. Çevirin ilk sokaktan sola (1-i Kolobovskii pereulok). Eğer (size yeni bir bina arıyor olabilir ve sağ 1960'larda inşa edilmiş eski bir tuğla bina için sağa sola) ilk kavşağa gelene kadar, biraz sağa düz, sokak irade eğrisini devam edin. Sağa dönün ve düz, küçük bir sebze / meyve standı geçmek ve sokak orada biter gidin. Sağınızda Eğer kırmızı meyve standı, ve bunun arkasında gri 2 katlı bina var, ve sol başka sokak 2-i Kolobovskii pereulok için. Sola çevirin ve 5 katlı kırmızı tuğla, önünüzde beyaz asansör şaftı ile 19. yüzyıl binasını göreceksiniz. Sen burda! Kapı kod 10K7793

Tsvetnoy Bulvarı'na:
Eğer Tsvetnoy Bulvarı İstasyon dönüş hakkı çıkmak ve düz gittiğinizde (sen güneye gidiyoruz). Eğer bir alışveriş merkezi, Moskova Circus (bir adam bir heykel ve bir araba var), ve restoranlar ve dükkanlar bir sürü geçecek. İki çiçek standları geçecek, ve sola bir iki katlı bina olacak. İlk sokak (1-i Kolobovskii pereulok) sağa dönün. Eğer (size yeni bir bina arıyor olabilir ve sağ 1960'larda inşa edilmiş eski bir tuğla bina için sağa sola) ilk kavşağa gelene kadar, biraz sağa düz, sokak irade eğrisini devam edin. Sağa dönün ve düz, küçük bir sebze / meyve standı geçmek ve sokak orada biter gidin. Sağınızda Eğer kırmızı meyve standı, ve bunun arkasında gri 2 katlı bina var, ve sol başka sokak 2-i Kolobovskii pereulok için. Sola çevirin ve 5 katlı kırmızı tuğla, önünüzde beyaz asansör şaftı ile 19. yüzyıl binasını göreceksiniz. Sen burda! Kapı kod 10K7793

Pushkinskaya Meydanı ve Rossiya Film tiyatroya doğru Tverskaya / Pushkinskaya / Chekhovskaya Çık. Strastnoy Bulvarı doğru, Kuzeydoğu gidin. Eğer (sokak) önünüzde ucunu sağ bir kilise ile bir sokak için bir T-bone restoran olacak ulaşana kadar, düz bulvarı atın, hafifçe sola bir adam heykeli ve bir olacak Gitar (bu ünlü Rus müzisyen Visotsky bir heykeli). , Sola git, sokak arası ve trafik sizinle hareket ediyor ve Kuzey gidiyoruz ki sokak arası. Sen Petrovka üzerinde ve bina sayıları giderek küçülüyor edilmelidir. Eğer doğru gider ilk sokağa ulaşana kadar düz git. Küçük bir park / kare var. Sağa dönün ve düz gitmek. Sol sağ ve polis istasyonu otopark için bir kilise olacak. Merak etme bir kapı olacak, bu sadece otomobiller için, bu yüzden devam. Bir kavşağa vurmak kadar düz devam edin. Siz 5 katlı kırmızı tuğla, önünüzde beyaz asansör şaftı ile 19. yüzyıl binasını göreceksiniz. Sen burda! Kapı kod 10K7793
 • Ekonomik 6.0
 • Güvenlik 6.0
 • Yer 8.0
 • Çalışanlar 6.0
 • Atmosfer 6.0
 • Temizlik 4.0
 • Tesisler 8.0
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.