X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Chillax Hostel'e yol tarifleri

2-y Kolobovskiy pereulok, 9/2, Moscow, Rusya

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 91%Ekonomik
  • 88%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 87%Atmosfer
  • 89%Temizlik
  • 87%Tesisler

Çeviren Google Adresimiz: 2-y Kolobovskiy pereulok, 9-2
Kırmızı tuğla bina (19. yüzyıl), binanın dış beyaz asansör. Siz de bina bizim işareti göreceksiniz. Kapı kodu 10K7793
Metro / Metro / metro istasyonları:
Trubnaya açık yeşil hat 4 dakikalık yürüme mesafesinde
Tsvetnoy Boulevard gri çizgi 6 dakikalık yürüme mesafesinde
Tverskaya / Chekhovskaya / Pushkinskaya koyu yeşil / gri / mor çizgiler 8 dakikalık yürüme mesafesinde

Taksi Pickup

Biz havaalanı ve tren istasyonu pick-up düzenleyebilirsiniz ama bize önceden bildirmek zorunda. Havaalanına pick-up için maliyeti R2500 olduğunu. Bir tren istasyonundan alma için maliyeti R1200 olduğunu.

Bütün havaalanları tipik yolculuk süresi bir saat. 2 saat - çıkış saatlerinde en az 1 için izin lütfen. Her tren istasyonundan Onun yaklaşık 30 dakika.

Havaalanları

Moskova Sheremetovo, Domodedovo, Vnukovo üç ana havaalanı vardır. Her üç farklı yerlerde şehirden yaklaşık bir saat bulunmaktadır.

Havaalanları herhangi birine doğrudan bir metro bağlantı vardır ama doğrudan bir metro istasyonuna havaalanlarından gider bir ekspres tren var.

Sheremetovo Havalimanı (SVO)

Sheremetovo şehrin kuzeyinde bulunan ve tüm Aeroflot uçuşları için merkezi olduğunu. Uluslararası havayolu bir dizi buradan uçmak.

Uçuş detayları ve servis tren tarifesi kendi web sitesi www.sheremetyevo-airport.ru bulunabilir

Orada Hızlı Tren Belorusskaya Tren İstasyonu'na giden bir ekspres tren (Aeroexpress) 'dir. Bu yaklaşık 40 dakika sürer ve 350 ruble maliyeti. Her 30 dakikada bir hareket, ve Terminal 2 yaklaşık 200 metre mesafede yer almaktadır. Belorusskaya Tren istasyonundan:
Belorusskaya Kahverengi (halka) hat Novoslobodskaya için Brown hattı (sonraki durak), gri hattına transferi almak ve sonraki durağı Tsvetnoy Bulvarı olduğunu.
Belorusskaya Yeşil hat Tverskaya için yeşil hat (2. durak), gri hattına transferi almak ve sonraki durağı Tsvetnoy Bulvarı olduğunu.

Shuttle otobüs / Metro - Servis otobüsleri Planernaya Metro İstasyonu (Mor hattı) veya RECHNOI Vokzal Metro (Yeşil Hat) alınabilir.


Domodedovo Havaalanı (DME)

Domodedovo kentin güneyinde yer alır.
Uçuş detayları ve servis tren tarifesi kendi web sitesinde www.domodedovo.ru/en/ bulunabilir

Hızlı Tren - Paveletskaya Tren İstasyonu'na giden bir ekspres tren (Aeroexpress) bulunmaktadır. . Bu yaklaşık 40 dakika sürer ve 350 ruble maliyeti. Her 30 dakikada bir bırakır. Paveletskaya Tren istasyonundan:
Paveletskaya Kahverengi (halka) hat Kursk için Brown hattı (2 durak), yeşil hat ışık transferi almak ve 2. durak Trubnaya olan
Paveletskaya Yeşil hat Tverskaya için yeşil hat (3. durak), gri hattına transferi almak ve sonraki durağı Tsvetnoy Bulvarı olduğunu.


Vnukovo Havalimanı (VKO)

Vnukovo Kentin güney batısında yer alır.
Uçuş detayları ve servis tren tarifesi kendi web sitesi www.vnukovo.ru / eng bulunabilir

Hızlı Tren - Kievskaya Tren İstasyonu'na giden bir ekspres tren (Aeroexpress) bulunmaktadır. Bu yaklaşık 40 dakika sürer ve 350 ruble maliyeti. Her 30 dakikada bir bırakır. Kievskaya Tren istasyonundan:
Kievskaya Kahverengi (halka) hat Novoslobodskaya için Brown hattı (3 durak), gri hattına transferi almak ve sonraki durağı Tsvetnoy Bulvarı olduğunu.
Kievskaya Koyu Mavi hat Arbatskaya için koyu mavi çizgi (2. durak), gri hattına transferi almak ve 2. durak Tsvetnoy Bulvarı olduğunu.
Kievskaya Açık Mavi hat Alexandrovskii Sad için açık mavi hat (3. durak ve hat sonu), gri hattına transferi almak ve 2. durak Tsvetnoy Bulvarı olduğunu.

Metro / Metro / metrosuna Yürüyüş
Metro / Metro / Yeraltı bir harita sitemizde bulunabilir.
: Trubnaya itibaren
Eğer Bulvarı üzerinde bulacaksınız Trubnaya istasyonu çıktığınızda. Eğer kuzey bakarsanız önünüzde bir Spire göreceksiniz. Eğer solundaki size bir yol önünde bir camsı ofis / konut kompleksi, (dik size) ve doğru bazı eski binalara böylece güneye gidin. Sağa dönün ve sokak arası. Bu köşede bir kitapçı olacak, araç trafiği (ancak yaya yürüyüş yolu ;-) almak yapmak) size doğru gidiyor bu doğru kadar gidin. Artık Kuzey camsı yapı sağ etmektir gidiyoruz. Bir LeFutur ve bir eczane geçecek. (1-i Kolobovskii pereulok) ilk caddeden sola dönünüz. Düz devam, sokakta sağa eğri biraz, ilk kavşak (sol bir yeni görünümlü bina ve sağ 1960'larda inşa edilmiş eski bir tuğla bina olacak) ulaşana kadar olacak. Sağa dönün ve düz gitmek, küçük bir sebze / meyve standı geçmek ve sokak orada biter. Sağınızda Eğer kırmızı meyve standı, ve arkasındaki gri 2 katlı bina ve sol başka bir sokak 2-i Kolobovskii pereulok zorunda. Sola dönün ve 5 katlı kırmızı tuğla, önünüzde beyaz asansör kuyusunun ile 19. yüzyıldan kalma bir binada göreceksiniz. Burada sen! Kapı kodu 10K7793

: Tsvetnoy Bulvarı
Doğru Tsvetnoy Bulvarı istasyonu da çıkmak ve düz gittiğinizde (Eğer Güney gidiyoruz). Bir alışveriş merkezi, Moskova Sirki (bir adam heykeli ve bir araba yoktur), ve restoranlar ve dükkanlar bir grup geçecek. İki çiçek standları geçecek ve sol için iki katlı bir bina olacak. Ilk sokak (1-i Kolobovskii pereulok) sağa dönün. Düz devam, sokakta sağa eğri biraz, ilk kavşak (sol bir yeni görünümlü bina ve sağ 1960'larda inşa edilmiş eski bir tuğla bina olacak) ulaşana kadar olacak. Sağa dönün ve düz gitmek, küçük bir sebze / meyve standı geçmek ve sokak orada biter. Sağınızda Eğer kırmızı meyve standı, ve arkasındaki gri 2 katlı bina ve sol başka bir sokak 2-i Kolobovskii pereulok zorunda. Sola dönün ve 5 katlı kırmızı tuğla, önünüzde beyaz asansör kuyusunun ile 19. yüzyıldan kalma bir binada göreceksiniz. Burada sen! Kapı kodu 10K7793

Pushkinskaya Meydanı ve Rossiya Sinema salonu doğru Tverskaya / Pushkinskaya / Chekhovskaya Çıkış gelen. Strastnoy Boulevard doğru, Kuzeydoğu gidin. Önünüzde (sokak) olarak sonuna ulaşana kadar, düz bulvar almak sola biraz, bir kilise ile doğru bir sokağa, bir T-bone restoran olacak bir adam ve bir ile bir heykel olacak gitar (bu Visotsky ünlü Rus müzisyen bir heykeli). , Sola gidin, sokak arası, ve bu trafik ile hareket ediyor ve Kuzey gidiyoruz böylece sokak arası. Sen Petrovka üzerinde ve bina numaraları küçük almak gerekir. Doğru gider ilk sokak ulaşana kadar düz gidin. Küçük bir park / kare bulunmaktadır. Sağa dönün ve düz gidin. Sağ ve sola karakola otoparka bir kilise olacak. Bir kapı dont endişe olacak, bu sadece otomobiller için, bu yüzden devam edin. Bir kavşak vurmak kadar düz devam edin. Bu 5 katlı kırmızı tuğla, önünüzde beyaz asansör kuyusunun ile 19. yüzyıldan kalma bir binada göreceksiniz. Burada sen! Kapı kodu 10K7793