X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cheers Lighthouse'e yol tarifleri

küçük ayasofya mahallesi, Çayıroğlu sokak no 16 Sultanahmet, Istanbul, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


95%Oy

  • 95%Ekonomik
  • 94%Güvenlik
  • 97%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 93%Atmosfer
  • 96%Temizlik
  • 92%Tesisler

Çeviren Google Nasıl alkış hostel almak için

Atatürk Havalimanı'ndan:

1) hostel almak için en iyi ve en ucuz yolu havaalanından metro almaktır. 'Aksaray' (son istasyonu) metro almak. Sonra 'Yusufpasha' veya 'Aksaray' tramvay istasyonu Sultanahmet tramvay durağına gelen tramvay almak gerekir. Tramvay de yol çapraz ve hipodrom yürümek ve su öne doğru tepeden aşağı yürüyerek durdurun. Küçükayasofya cadde üzerinde sağa dönün ve Çayıroğlu cadde üzerinde sola dönün. Biz caddenin alt kısmında yer almaktadır.

2) 'Aksaray' için 'Havaş otobüs Take', daha sonra Sultanahmet tramvay almak ve yukarıdaki yönergeleri izleyin.

3) pansiyon taksi alabilir. Burada almak için yaklaşık 20 dakika sürer.

4) Biz de 30 Euro (1-4 kişi) hizmeti bir seçim sunuyoruz. Sadece e-posta ya da bize Uçuş bilgilerinizi wıth arama ve havaalanında karşılanması için biz düzenlemek wıll.

Sabiha Gökçen Havalimanından:

1) Taksim meydanına 'Havaş otobüs Take'. Taksim 'Kabataş' ​​için füniküler almak itibaren ve 'Kabataş' ​​den Sultanahmet tramvay alır. Tramvay de yol çapraz ve hipodrom yürümek ve su öne doğru tepeden aşağı yürüyerek durdurun. Küçükayasofya cadde üzerinde sağa dönün ve Çayıroğlu cadde üzerinde sola dönün. Biz caddenin alt kısmında yer almaktadır.

Kadıköy Meydanı'na 2) alın 'Havaş otobüs' ardından 'Eminönü' için feribot almak ve Sultanahmet tramvay almak. Tramvay de yol çapraz ve hipodrom yürümek ve su öne doğru tepeden aşağı yürüyerek durdurun. Küçükayasofya cadde üzerinde sağa dönün ve Çayıroğlu cadde üzerinde sola dönün. Biz caddenin alt kısmında yer almaktadır.

3) Biz de 60 Euro (1-4 kişi) hizmeti bir seçim sunuyoruz. Sadece e-posta ya da bize Uçuş bilgilerinizi wıth arama ve havaalanında karşılanması için biz düzenlemek wıll.

Otobüs İstasyonu Harem
'Eminönü' ve sonra Sultanahmet tramvay feribot atın.