X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Cheers Lighthouse'e yol tarifleri

küçük ayasofya mahallesi, Çayıroğlu sokak no 16 Sultanahmet, Istanbul, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


93%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 94%Güvenlik
  • 95%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 92%Atmosfer
  • 91%Temizlik
  • 91%Tesisler

Çeviren Google Şerefe pansiyon için almak için nasıl

Atatürk Havalimanı'ndan:

1) pansiyon almak için en iyi ve en ucuz yolu havaalanından metro almaktır. 'Aksaray' (son istasyon) için metro almak. Sonra 'Yusufpasha' tramvay veya Sultanahmet tramvay durağı 'Aksaray'da' tramvay istasyonunda almak gerekir. Tramvay yol çapraz durdurmak ve hipodrom yürümek ve su öne doğru tepeden aşağı yürüyün. Küçükayasofya sokakta doğru açın ve Çayıroğlu cadde üzerinde sola dönün. Biz caddenin alt kısmında yer almaktadır.

2), 'Aksaray' için 'Havaş otobüs' atın sonra Sultanahmet tramvay almak ve yukarıdaki talimatları izleyin.

3) pansiyon için bir taksi alabilir. Buraya almak için yaklaşık 20 dakika sürer.

4) Biz de 30 Euro (1-4 kişi) bir pick up hizmeti sunuyoruz. Sadece e-posta ya da uçuş detayları ile bize ulaşabilir ve havaalanında karşılanması için organize edeceğiz.

Sabiha Gökçen Havalimanından:

1) Taksim meydanına 'Havaş otobüsü' atın. Taksim'den 'Kabataş' ​​için füniküler ve 'Kabataş' ​​take tramvay Sultanahmet. Tramvay yol çapraz durdurmak ve hipodrom yürümek ve su öne doğru tepeden aşağı yürüyün. Küçükayasofya sokakta doğru açın ve Çayıroğlu cadde üzerinde sola dönün. Biz caddenin alt kısmında yer almaktadır.

2) Kadıköy Meydanı 'Havaş otobüs' atın ardından 'Eminönü' için feribot almak ve Sultanahmet tramvay. Tramvay yol çapraz durdurmak ve hipodrom yürümek ve su öne doğru tepeden aşağı yürüyün. Küçükayasofya sokakta doğru açın ve Çayıroğlu cadde üzerinde sola dönün. Biz caddenin alt kısmında yer almaktadır.

3) Biz de 60 Euro (1-4 kişi) bir pick up hizmeti sunuyoruz. Sadece e-posta ya da uçuş detayları ile bize ulaşabilir ve havaalanında karşılanması için organize edeceğiz.

Harem Otogarı'na
'Eminönü' için feribot tekne almak ve sonra Sultanahmet tramvay.