X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Check In Hostel'e yol tarifleri

Markgrafenstrasse 68, Berlin, Almanya

Harita ve Yol Tarifleri


79%Oy

  • 81%Ekonomik
  • 81%Güvenlik
  • 87%Yer
  • 80%Çalışanlar
  • 74%Atmosfer
  • 73%Temizlik
  • 73%Tesisler

Çeviren Google Bizi bulmak için en hızlı yolu:


HOSTEL FİYATLARI sağ metro istasyonu U Kochstr tarafından bulunur. / Hat U6 Checkpoint Charlie. Yakın otobüs durağı durağı Charlottenstr olduğunu. Otobüs hattı M29 arasında.
Aşağıda size pansiyon için farklı yerlerden yön bulabilirsiniz.

Tegel Havaalanı (TXL) Gönderen:

Güzergah 1:

Hauptbahnhof aracılığıyla S + U Alexanderplatz yönünde Otobüs TXL atın. Eğer otobüs durağı Unter den Linden / Friedrichstr ulaştığınızda Otobüs kapalı olsun lütfen. Sonra Metro istasyonuna U Franzoesische Str yürüyün. ve U Alt-Mariendorf istikametine metro almak. Sadece iki durak sonra U Kochstr. / Checkpoint Charlie olacak. Bu açıdan bakıldığında oldukça kolaydır. Sadece Sokak Rudi-Dutschke-Str kalmak. Eğer sokak Markgrafenstr işareti görene kadar ve dosdoğru yürüyün. Şimdi sadece sağa ve pansiyon ulaşana kadar ileriye yaklaşık iki dakika boyunca yürümek gerekiyor.


Yol 2:

S + U Zoologischer Garten yönde Otobüs 109 atın. Burada durağında U Jakob-Kaiser-Platz de otobüsten almak zorunda kalacak. Sonra metro istasyonuna U Jakob-Kaiser-Platz (U7) değiştirmek ve U Rudow istikametine metro almak. Bir süre sonra U Mehringdamm ulaşacaksınız yön U Franzoesische Str U6 hattı için buraya değiştirin lütfen. Eğer Metro istasyonunda U Kochstr geldiğinizde. / Checkpoint Charlie trenden olsun lütfen. Bu açıdan bakıldığında oldukça kolaydır. Sadece Sokak Rudi-Dutschke-Str kalmak. Eğer sokak Markgrafenstr işareti görene kadar ve dosdoğru yürüyün. Şimdi sadece sağa ve pansiyon ulaşana kadar ileriye yaklaşık iki dakika boyunca yürümek gerekiyor.


Schoenefeld Havaalanı (SXF) Gönderen:


U Rudow istikametine Otobüs X7 atın. Eğer U Rudow geldiğinde S + U Rathaus Spandau (tek yön yoktur) yönünde metro U7 alır. Metro istasyonu U Mehringdamm geldikten sonra U Franzoesische Str yönde hat U6 değiştirin lütfen. Eğer Metro istasyonunda U Kochstr geldiğinizde. / Checkpoint Charlie trenden olsun lütfen. Bu açıdan bakıldığında oldukça kolaydır. Sadece Sokak Rudi-Dutschke-Str kalmak. Eğer sokak Markgrafenstr işareti görene kadar ve dosdoğru yürüyün. Şimdi sadece sağa ve pansiyon ulaşana kadar ileriye yaklaşık iki dakika boyunca yürümek gerekiyor.


Hauptbahnhof (Central Station) Gönderen:

Sonnenallee / Baumschulenstr istikametine otobüs M41 atın. ve durdurmak S Anhalter Bahnhof de Bus kapalı olsun. U Hermannplatz'a istikametine otobüs hattı M29 için buraya değiştirin. Sonra durağında Charlottenstr ininiz. Bu açıdan bakıldığında oldukça kolaydır. Sadece Sokak Rudi-Dutschke-Str kalmak. Eğer sokak Markgrafenstr işareti görene kadar ve dosdoğru yürüyün. Şimdi sadece sağa ve pansiyon ulaşana kadar ileriye yaklaşık iki dakika boyunca yürümek gerekiyor.


ZOB (Merkez otobüs terminali):

Hakenfelde, Werderstr istikametine Otobüs 139 atın. Durağında U Kaiserdamm üstümden. Metro hattı U2 için buraya değiştirin ve S + U Pankow yönünde metro almak. Metro istasyonu U Stadtmitte geldikten sonra U Alt-Mariendorf istikametine U6 hattı değiştirin lütfen. Eğer Metro istasyonunda U Kochstr geldiğinizde. / Checkpoint Charlie trenden olsun lütfen. Bu açıdan bakıldığında oldukça kolaydır. Sadece Sokak Rudi-Dutschke-Str kalmak. Eğer sokak Markgrafenstr işareti görene kadar ve dosdoğru yürüyün. Şimdi sadece sağa ve pansiyon ulaşana kadar ileriye yaklaşık iki dakika boyunca yürümek gerekiyor.