X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Check In Hostel'e yol tarifleri

Markgrafenstrasse 68, Berlin, Almanya

Harita ve Yol Tarifleri


79%Oy

  • 84%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 86%Yer
  • 84%Çalışanlar
  • 73%Atmosfer
  • 73%Temizlik
  • 76%Tesisler

Çeviren Google Bizi bulmak için en hızlı yolu:


HOSTEL FİYATLARI sağ metro istasyonu U Kochstr tarafından bulunur. / Hat U6 Checkpoint Charlie. Yakın otobüs durağı durağı Charlottenstr olduğunu. Otobüs hattı M29 arasında.
Aşağıda size pansiyon için farklı yerlerden yön bulabilirsiniz.

Tegel Havaalanı (TXL) Gönderen:

Güzergah 1:

Hauptbahnhof aracılığıyla S + U Alexanderplatz yönünde Otobüs TXL atın. Eğer otobüs durağı Unter den Linden / Friedrichstr ulaştığınızda Otobüs kapalı olsun lütfen. Sonra Metro istasyonuna U Franzoesische Str yürüyün. ve U Alt-Mariendorf istikametine metro almak. Sadece iki durak sonra U Kochstr. / Checkpoint Charlie olacak. Bu açıdan bakıldığında oldukça kolaydır. Sadece Sokak Rudi-Dutschke-Str kalmak. Eğer sokak Markgrafenstr işareti görene kadar ve dosdoğru yürüyün. Şimdi sadece sağa ve pansiyon ulaşana kadar ileriye yaklaşık iki dakika boyunca yürümek gerekiyor.


Yol 2:

S + U Zoologischer Garten yönde Otobüs 109 atın. Burada durağında U Jakob-Kaiser-Platz de otobüsten almak zorunda kalacak. Sonra metro istasyonuna U Jakob-Kaiser-Platz (U7) değiştirmek ve U Rudow istikametine metro almak. Bir süre sonra U Mehringdamm ulaşacaksınız yön U Franzoesische Str U6 hattı için buraya değiştirin lütfen. Eğer Metro istasyonunda U Kochstr geldiğinizde. / Checkpoint Charlie trenden olsun lütfen. Bu açıdan bakıldığında oldukça kolaydır. Sadece Sokak Rudi-Dutschke-Str kalmak. Eğer sokak Markgrafenstr işareti görene kadar ve dosdoğru yürüyün. Şimdi sadece sağa ve pansiyon ulaşana kadar ileriye yaklaşık iki dakika boyunca yürümek gerekiyor.


Schoenefeld Havaalanı (SXF) Gönderen:


U Rudow istikametine Otobüs X7 atın. Eğer U Rudow geldiğinde S + U Rathaus Spandau (tek yön yoktur) yönünde metro U7 alır. Metro istasyonu U Mehringdamm geldikten sonra U Franzoesische Str yönde hat U6 değiştirin lütfen. Eğer Metro istasyonunda U Kochstr geldiğinizde. / Checkpoint Charlie trenden olsun lütfen. Bu açıdan bakıldığında oldukça kolaydır. Sadece Sokak Rudi-Dutschke-Str kalmak. Eğer sokak Markgrafenstr işareti görene kadar ve dosdoğru yürüyün. Şimdi sadece sağa ve pansiyon ulaşana kadar ileriye yaklaşık iki dakika boyunca yürümek gerekiyor.


Hauptbahnhof (Central Station) Gönderen:

Sonnenallee / Baumschulenstr istikametine otobüs M41 atın. ve durdurmak S Anhalter Bahnhof de Bus kapalı olsun. U Hermannplatz'a istikametine otobüs hattı M29 için buraya değiştirin. Sonra durağında Charlottenstr ininiz. Bu açıdan bakıldığında oldukça kolaydır. Sadece Sokak Rudi-Dutschke-Str kalmak. Eğer sokak Markgrafenstr işareti görene kadar ve dosdoğru yürüyün. Şimdi sadece sağa ve pansiyon ulaşana kadar ileriye yaklaşık iki dakika boyunca yürümek gerekiyor.


ZOB (Merkez otobüs terminali):

Hakenfelde, Werderstr istikametine Otobüs 139 atın. Durağında U Kaiserdamm üstümden. Metro hattı U2 için buraya değiştirin ve S + U Pankow yönünde metro almak. Metro istasyonu U Stadtmitte geldikten sonra U Alt-Mariendorf istikametine U6 hattı değiştirin lütfen. Eğer Metro istasyonunda U Kochstr geldiğinizde. / Checkpoint Charlie trenden olsun lütfen. Bu açıdan bakıldığında oldukça kolaydır. Sadece Sokak Rudi-Dutschke-Str kalmak. Eğer sokak Markgrafenstr işareti görene kadar ve dosdoğru yürüyün. Şimdi sadece sağa ve pansiyon ulaşana kadar ileriye yaklaşık iki dakika boyunca yürümek gerekiyor.