Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Check In Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 7.3
 • Güvenlik 7.6
 • Yer 8.1
 • Çalışanlar 7.3
 • Atmosfer 6.8
 • Temizlik 6.6
 • Tesisler 6.4

Yer

Markgrafenstrasse 68

Tesis Konumu

Çeviren Google
hızlı yolu bizi bulmak için:


Hostel Check sağ metro istasyonu tarafından bulunan U Kochstr. / Hat U6 Checkpoint Charlie. En yakın otobüs durağı durağı Charlottenstr olduğunu. Otobüs hattı M29 evi.
Aşağıdaki size pansiyon farklı yerlerden yön bulabilirsiniz.

Tegel Havaalanı (TXL) Gönderen:

Rota 1:

Hauptbahnhof üzerinden S + U Alexanderplatz yönünde Otobüs TXL atın. Eğer otobüs durağı Unter den Linden / Friedrichstr ulaştığınızda Otobüs kurtulmak Lütfen. Sonra Metro İstasyonu'na U Franzoesische Str yürüyün. ve U Alt-Mariendorf istikametine metro almak. Sadece iki durak sonra U Kochstr. / Checkpoint Charlie olacak. Bu noktadan itibaren oldukça kolay. Sadece Sokak Rudi Dutschke-Str-kalmak. sokak Markgrafenstr işareti görene kadar ve dosdoğru yürüyün. Şimdi sadece sağa dönün ve pansiyon ulaşana kadar yaklaşık iki dakika dosdoğru yürümek zorunda.


Yol 2:

S + U Zoologischer Garten yönünde Otobüs 109 atın. Burada durdurmak U Jakob-Kaiser-Platz Bus kurtulmak zorunda kalacak. Sonra metro istasyonu U Jakob-Kaiser-Platz (U7) değiştirmek ve U Rudow istikametine metro almak. Bir süre sonra yön U Franzoesische Str hat U6 burada değiştirin lütfen U Mehringdamm gelecek. Metro istasyonu U Kochstr. Geldiğinizde / Checkpoint Charlie trenden olsun lütfen. Bu noktadan itibaren oldukça kolay. Sadece Sokak Rudi Dutschke-Str-kalmak. sokak Markgrafenstr işareti görene kadar ve dosdoğru yürüyün. Şimdi sadece sağa dönün ve pansiyon ulaşana kadar yaklaşık iki dakika dosdoğru yürümek zorunda.


Schoenefeld havaalanı (SXF) Gönderen:


U Rudow istikametine otobüs X7 al. U Rudow geldiğinde (tek yön var) S + U Rathaus Spandau yönüne metro U7 alır. Metro istasyonunda geldikten sonra U Mehringdamm U Franzoesische Str yönde hat U6 değiştirmek lütfen. Metro istasyonu U Kochstr. Geldiğinizde / Checkpoint Charlie trenden olsun lütfen. Bu noktadan itibaren oldukça kolay. Sadece Sokak Rudi Dutschke-Str-kalmak. sokak Markgrafenstr işareti görene kadar ve dosdoğru yürüyün. Şimdi sadece sağa dönün ve pansiyon ulaşana kadar yaklaşık iki dakika dosdoğru yürümek zorunda.


Hauptbahnhof (Central Station) Gönderen:

Sonnenallee / Baumschulenstr yönünde otobüse M41 atın. ve durdurmak S Anhalter Bahnhof de Bus kapalı olsun. U Hermannplatz'a yönünde burada otobüs hattı M29 değiştirin. Sonra durağında Charlottenstr ininiz. Bu noktadan itibaren oldukça kolay. Sadece Sokak Rudi Dutschke-Str-kalmak. sokak Markgrafenstr işareti görene kadar ve dosdoğru yürüyün. Şimdi sadece sağa dönün ve pansiyon ulaşana kadar yaklaşık iki dakika dosdoğru yürümek zorunda.


ZOB (Merkez otobüs terminali):

Hakenfelde, Werderstr yönünde Otobüs 139 atın. Durağında U Kaiserdamm üstümden. Metro hattı U2 için buraya değiştirin ve S + U Pankow istikametine metro almak. Metro istasyonunda geldikten sonra U Stadtmitte U Alt-Mariendorf yönünde hat U6 değiştirmek lütfen. Metro istasyonu U Kochstr. Geldiğinizde / Checkpoint Charlie trenden olsun lütfen. Bu noktadan itibaren oldukça kolay. Sadece Sokak Rudi Dutschke-Str-kalmak. sokak Markgrafenstr işareti görene kadar ve dosdoğru yürüyün. Şimdi sadece sağa dönün ve pansiyon ulaşana kadar yaklaşık iki dakika dosdoğru yürümek zorunda.
 • Ekonomik 7.3
 • Güvenlik 7.6
 • Yer 8.1
 • Çalışanlar 7.3
 • Atmosfer 6.8
 • Temizlik 6.6
 • Tesisler 6.4
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.