X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Charles Bridge Economic Hostel'e yol tarifleri

Mostecká 4, 110 00 Malá Strana, Prague, Çek Cumhuriyeti

Harita ve Yol Tarifleri


92%Oy

  • 92%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 97%Yer
  • 97%Çalışanlar
  • 87%Atmosfer
  • 89%Temizlik
  • 88%Tesisler

Çeviren Google Tramvay: Malostranské Namesti stop (tramvay 12,20,22) - (Charles Köprüsü doğru) 1 dakikalık yürüme mesafesinde
Metro: istasyonu Malostranská (Metro A) - 5 dakika yürüyüş

Malostranská Metro istasyonu:
Tramvayla veya yürüyerek buradan alabilirsiniz.
Tramvay: metro istasyonu tarafından bir tramvay durağı vardır; Orada hiçbir tramvay yakalamak. 12, 20, 22 (metro istasyonundan çıkmak olduğunu, yolun aynı tarafında) ve ilk durağı, Malostranské namEsti ininiz. Charles Köprüsü doğru giden soldaki sokağa atın (Mostecká sokakta, siz McDonald tarafından geçmek gerekir). Sen Köprüsü Kulesi önce soldaki ikinci son evde bizi bulacaksınız. Hoşgeldiniz!

Yürüyerek: metro istasyonu, sonra sağa doğru yürüyün gelen son merdivenin sonra, sol çıkışına. Gloria Jean kafeye geçecek; trafik ışıkları ile geçiş düz devam edin. Yaklaşık üç dakika boyunca cadde (U Luzickeho semináře) izleyin ve sonra sağa (Misenska) ilk sokak alır. Bu cadde, Charles Köprüsü Kulesi götürecektir; sağ kulenin arkasında bizi bulacaksınız.

Havalimanından:
Hiçbir otobüsle. Havaalanına 119 ve son durağında, Dejvicka ininiz. Orada metro hattı A (yeşil hat) yakalamak Depo Hostivař yönünde gidiyor ve, ikinci durağında Malostranská kapalı olsun. 32CZK için bir bilet pansiyon için tüm yolculuk kapsayacaktır. Biletler gazete / tütün dükkan veya makineleri de mevcuttur. Sağ otobüs / metro / tramvay girdikten sonra bilet doğrulamak için unutmayın. Metro ayrıldıktan sonra, yukarıdaki gibi Malostranská Metro İstasyonu'na yönergeleri izleyin.

Ana tren istasyonundan (Praha - Hl.n.):
Hajé yönünde metro hattı C (kırmızı çizgi) alın ve Múzeum de, bir durak sonra inin. Dejvicka yönünde gidiyor metro hattı (yeşil hat) orada değiştirin; üç durak için gitmek ve Malostranská ininiz. 32CZK için bir bilet pansiyon için tüm yolculuk kapsayacaktır. Biletler gazete / tütün dükkan veya makineleri de mevcuttur. Sağ otobüs / metro / tramvay girdikten sonra bilet doğrulamak için unutmayın. Metro ayrıldıktan sonra, yukarıdaki gibi Malostranská Metro İstasyonu'na yönergeleri izleyin.

Holesovice tren istasyonu (Praha - Holesovice):
Tramvay 12 atın; tramvay durağına almak için, diğer çıkmak için metro istasyonu ile yürümek ya da sadece birine sormak zorunda yerden tramvay 12 yaprak. Altı durak için Sidliste Barrandov veya Smichovske nadrazi yönünde tramvay almak ve Malostranské namEsti de kapalı olsun. Tramvay ayrıldıktan sonra, (Donalds'da geçecek Mostecká sokak) Charles Köprüsü doğru giden soldaki sokak alır. Sen Köprüsü Kulesi önce soldaki ikinci son evde bizi bulacaksınız. 24CZK için bir bilet pansiyon için tüm yolculuk kapsayacaktır. Biletler gazete / tütün dükkan veya makineleri de mevcuttur. Sağ otobüs / metro / tramvay girdikten sonra bilet doğrulamak için unutmayın.

Praha - Florenc otobüs durağına:
Hajé yönünde metro hattı C (kırmızı çizgi) alın ve üç durak sonra, Múzeum ininiz. Dekvicka yönünde gidiyor metro hattı (yeşil hat) orada değiştirin; üç durak üç durak için de (yön: Dejvicka) indikten sonra ve Malostranská ininiz. 32CZK için bir bilet pansiyon için tüm yolculuk kapsayacaktır. Biletler gazete / tütün dükkan veya makineleri de mevcuttur. Sağ otobüs / metro / tramvay girdikten sonra bilet doğrulamak için unutmayın. Metro ayrıldıktan sonra, yukarıdaki gibi Malostranská Metro İstasyonu'na yönergeleri izleyin.


Biz misafirlerimize indirimli fiyatlar için havaalanı servisi sağlayabilir. Fiyatlandırma ve daha fazla bilgi için rezervasyon onay e-postanızı kontrol edin.