X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Charles Bridge Economic Hostel'e yol tarifleri

Mostecká 4, 110 00 Malá Strana, Prague, Çek Cumhuriyeti

Harita ve Yol Tarifleri


95%Oy

  • 95%Ekonomik
  • 94%Güvenlik
  • 99%Yer
  • 97%Çalışanlar
  • 93%Atmosfer
  • 94%Temizlik
  • 92%Tesisler

Çeviren Google Tramvay: durağı Malostranské Náměstí (tramvay 12,20,22) - 1 dakikalık yürüme mesafesinde (Charles Köprüsü doğru)
Metro: istasyonu Malostranská (Metro A) - 5 dakika yürüyüş

Malostranská Metro istasyonundan:
Sen tramvayla veya yürüyerek buradan alabilirsiniz.
Tramvay: bir tramvay metro istasyonu tarafından durağı yoktur, orada hiçbir tramvay yakalamak. 12, 20, 22 (metro istasyonundan çıkış olan yolun aynı tarafında) ve ilk durağı, Malostranské Náměstí ininiz. Charles Köprüsü (, siz McDonald's'ın geçmek gerekir Mostecká sokak) doğru giden soldaki sokak almak. Sen Bridge Tower önce soldaki ikinci son ev bizi bulacaksınız. Hoşgeldiniz!

Yürüyerek: Son yürüyen merdiven sonra metro istasyonuna sol çıkışına sonra sağa yürüyün. Gloria Jean kafesinde geçecek, trafik ışıkları ile geçiş üzerinde düz devam edin. Yaklaşık üç dakika boyunca sokakta (U Luzickeho semináře) izleyin ve ardından sağ (Misenska) ilk sokak almak. Bu cadde Charles Köprüsü'nün Kulesi götürecek, siz kulenin arkasında bize doğru bulacaksınız.

Havalimanından:
Hiçbir otobüsle. Havaalanından 119 ve son durağı, Dejvická ininiz. Orada metro hattı Depo Hostivar yönünde giden bir (yeşil hat) yakalamak ve ikinci durağı, Malostranská ininiz. 32CZK için bir bilet hostel için tüm yolculuk kapsayacaktır. Biletler gazete / tütün dükkanları veya makineleri mevcuttur. Doğru otobüs / metro / tramvay girdikten sonra bilet doğrulamak için unutmayın. Metro ayrıldıktan sonra, yukarıdaki gibi Malostranská Metro İstasyonu'na yönergeleri izleyin.

: - Ana tren istasyonu (Hl.n. Praha) itibaren
Haje yönünde metro hattı C (kırmızı çizgi) alın ve Muzeum de, bir durak sonra inin. Üç durak için gidip Malostranská ininiz, Municipal yönünde giden bir (yeşil hat) metro hattı orada değiştirin. 32CZK için bir bilet hostel için tüm yolculuk kapsayacaktır. Biletler gazete / tütün dükkanları veya makineleri mevcuttur. Doğru otobüs / metro / tramvay girdikten sonra bilet doğrulamak için unutmayın. Metro ayrıldıktan sonra, yukarıdaki gibi Malostranská Metro İstasyonu'na yönergeleri izleyin.

: - Holesovice tren istasyonu (Holesovice Praha) itibaren
Tramvay 12 al, tramvay durağına almak için, diğer çıkmak için metro istasyonu üzerinden yürümek zorunda ya da sadece tramvayla 12 yaprak birine sormak. Altı durakları için Sidliste Barrandov veya Smichovske nadrazi yönünde tramvay alın ve Malostranské Náměstí de kapalı olsun. Tramvay ayrıldıktan sonra, Charles Köprüsü doğru giden soldaki sokak almak (Mostecká sokak, size McDonald's'ın geçecek). Sen Bridge Tower önce soldaki ikinci son evde bizi bulacaksınız. 24CZK için bir bilet hostel için tüm yolculuk kapsayacaktır. Biletler gazete / tütün dükkanları veya makineleri mevcuttur. Doğru otobüs / metro / tramvay girdikten sonra bilet doğrulamak için unutmayın.

Praha - Florenc otobüs istasyonu:
Haje yönünde metro hattı C (kırmızı çizgi) alın ve, üç durak sonra, Muzeum ininiz. Metro hattı için orada değiştirin Dekvicka yönünde giden bir (yeşil hat); üç durak üç durak (yön: Municipal) için ininiz sonra ve Malostranská ininiz. 32CZK için bir bilet hostel için tüm yolculuk kapsayacaktır. Biletler gazete / tütün dükkanları veya makineleri mevcuttur. Doğru otobüs / metro / tramvay girdikten sonra bilet doğrulamak için unutmayın. Metro ayrıldıktan sonra, yukarıdaki gibi Malostranská Metro İstasyonu'na yönergeleri izleyin.


Biz misafirler için indirimli fiyatlar için Havaalanına servisi sağlar. Fiyatlandırma ve daha fazla bilgi için rezervasyon onay e-postası kontrol edin.