X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Central Square Hostel'e yol tarifleri

5 Rynok Square, Lviv, Ukrayna

Harita ve Yol Tarifleri


77%Oy

  • 80%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 100%Yer
  • 80%Çalışanlar
  • 60%Atmosfer
  • 60%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google , Burada sağlanan haritanın baskı ortaya çıkarmak emin olun lütfen. Şu Lviv merkezi meydanında, şehrin tam kalbinde, yer göz önüne alındığında, herkes, hatta bir turist, sizin konaklama nerede olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

TREN İSTASYONU itibaren, Plosha Rynok için 1 numaralı tramvay metrekare Biz, ünlü cazibe, İtalyan Yard tarafından, 5 numara inşa ediyoruz. Binasında, sadece devam zaman bir merdivenlerden yukarı çalıştırmak veya işaretleri izleyin. Bu çok kolaydır.
Lütfen dikkat: tramvay 1,50 Ukrayna Grivnası maliyet. Tramvay bilet ('kvitki') sürücüsünden gemide satın alınan ve doğrulanması gerekir!

Ana otobüs istasyonu itibaren, 'Marshootka' (2.00 UAH için küçük otobüs) merkezine sayı 3a alır. Sadece bizim haritası yazdırın ve sürücü için yerini gösterir ya da 'Prospect Svobody denilen ana bulvar üzerinde' Shevchenko Anıtı 'isteyin. Orada bir bayrak ile bir gözetleme kulesi göreceksiniz - ki Plosha Rynok, bizim hosteli bulunduğu Lviv merkezi kare özelliğidir. Kulenin doğru Prospect Svobody dik yürüyün. Çift damgasını Arnavut kaldırımlı sokaklarda dakika ve bunu yaptı. Biz, ünlü cazibe, İtalyan Yard tarafından, 5 numara inşa ediyoruz. Binasında, sadece devam zaman bir merdivenlerden yukarı çalıştırmak veya işaretleri izleyin. Bu çok kolaydır.

HAVAALANI itibaren sayı 9 Ivano Franko Üniversitesi arabası otobüsle. Dakikada sol kanattan gelen bina dolaşmak, Sichovyh Striltsiv Str sonuna kadar yürüyün., Sağ olun. Sen Taras Shevchenko Anıtı ile Lviv ana caddesi, Prospect Svobody yürümek olacaktır. Orada bir bayrak ile bir gözetleme kulesi göreceksiniz - ki Plosha Rynok, bizim hosteli bulunduğu Lviv merkezi kare özelliğidir. Kulenin doğru Prospect Svobody dik yürüyün. Çift damgasını Arnavut kaldırımlı sokaklarda dakika ve bunu yaptı. Biz, ünlü cazibe, İtalyan Yard tarafından, 5 numara inşa ediyoruz. Binasında, sadece devam zaman bir merdivenlerden yukarı çalıştırmak veya işaretleri izleyin. Bu çok kolaydır.

Tren istasyonuna TAKSİLER otobüs durağına 40 UAH, yaklaşık 30 UAH, ve havaalanından da 40 ila 50 UAH değişir. Önce kalkış için fiyat pazarlık.