X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Central Square Hostel'e yol tarifleri

5 Rynok Square, Lviv, Ukrayna

Harita ve Yol Tarifleri


84%Oy

  • 92%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 98%Yer
  • 81%Çalışanlar
  • 79%Atmosfer
  • 81%Temizlik
  • 76%Tesisler

Çeviren Google , Burada sağlanan haritanın dışında baskı getirmek için emin olun. Biz doğru Lvivs merkez meydanına, herkes, hatta bir turist de şehrin göbeğinde yer almakta olduğu göz önüne alındığında, lojman nerede olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

TREN İSTASYONU itibaren Plosha Rynok sq 1 numaralı tramvay. Biz hemen ünlü cazibe, İtalyan Yard tarafından, numara 5 inşa ediyoruz. Ne zaman binasında, sadece tek merdivenlerden yukarı koşmak ya da işaretleri takip devam edin. Bu çok kolaydır.
Lütfen dikkat: tramvaylar 1,50 Ukrayna Grivnası maliyet. Tramvay biletleri ('kvitki'), sürücüsünden gemide satın alınan ve valide edilmelidir!

Ana otobüs istasyonu itibaren, 'Marshootka' (2.00 UAH Küçük Otobüs) merkezi numaranız 3a alır. Bunun bizim harita yazdırmak ve sürücü bizim konumunu belirten veya 'Prospect Svobody denilen ana bulvar üzerinde' Shevchenko Anıtı 'isteyin. Orada bir bayrak ile bir gözetleme kulesi göreceksiniz - Plosha Rynok özelliğidir, bizim hostel bulunduğu merkez kare Lvivs. Kulenin doğru Prospect Svobody dik yürüyün. Çift damgasını Arnavut kaldırımlı sokaklarda dakika ve bunu yaptım. Biz sağ ünlü cazibe, İtalyan Yard tarafından, numara 5 inşa ediyoruz. Ne zaman binasında, sadece tek merdivenlerden yukarı koşmak ya da işaretleri takip devam edin. Bu çok kolaydır.

HAVAALANI itibaren Ivano Franko Üniversitesi troleybüs sayısı 9 alır. Sichovyh Striltsiv Str sonuna kadar yürümek, sol taraftan binanın çevresinde gidin., Bir sağ olun. Sen Lvivs ana caddesi, Taras Şevçenko Anıtı ile Prospect Svobody yürümek olacaktır. Orada bir bayrak ile bir gözetleme kulesi göreceksiniz - Plosha Rynok özelliğidir, bizim hostel bulunduğu merkez kare Lvivs. Kulenin doğru Prospect Svobody dik yürüyün. Çift damgasını Arnavut kaldırımlı sokaklarda dakika ve bunu yaptım. Biz sağ ünlü cazibe, İtalyan Yard tarafından, numara 5 inşa ediyoruz. Ne zaman binasında, sadece tek merdivenlerden yukarı koşmak ya da işaretleri takip devam edin. Bu çok kolaydır.

Tren istasyonundan TAXIS otobüs durağına yaklaşık 40 UAH 30 UAH vardır ve havaalanına onlar UAH 40-50 arasında değişir. Kalkıştan önce fiyat pazarlık.