X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Castle Tam Hostel'e yol tarifleri

Avenida 4,100 metros oeste Escuela de la Roosevelt, San Pedro, San Jose, Kostarika

Harita ve Yol Tarifleri


86%Oy

  • 89%Ekonomik
  • 92%Güvenlik
  • 86%Yer
  • 91%Çalışanlar
  • 85%Atmosfer
  • 75%Temizlik
  • 81%Tesisler

Çeviren Google Juan Santamaria Havalimanından taksiyle 30 dakika uzaklıktadır. Biz 30 $ için havaalanında sizi almak için bir servis ayarlayabilir. Servis düzenlemek için castletamhostel@gmail.com de hostel bir email gönder. Eğer Havaalanından Taksi almak istiyorsanız onu aşağıdaki yön vermek:

1. 'En San Pedro ...'
2. 'Cien metro el oeste de la Escuela Roosevelt.'
3. 'La casa blanca esquinera.'

Eğer para kazanmak ve İspanyolca biraz konuşabilir istiyorsanız şehir içi otobüs şehir alabilir. Bu 1 dolardan az tek yönlü maliyeti ancak ödeme (Colones) Kosta Rika para kullanmalısınız. Eğer sadece gümrük sonra havaalanından çıktıktan sonra otobüs durağı otopark diğer tarafında.

HAVALİMANI OTOBÜS DUR DOWNTOWN DAN: Bu noktada yukarıdaki yönergeleri kullanarak bir taksi alarak öneririz ama rahat hissediyorsanız yeterli yürüyerek San Jose sokaklarında gezinmek aşağıdaki yönergeleri kullanabilirsiniz. Otobüs durağı Avenida 2 olduğunu. Sadece Avenida Central olarak bilinen sokakta yürüyen yaya Kuzey bir blok baş. Sağa dönün (Doğu) ve trafik yeniden başlar kadar sonuna kadar tüm yol yürümek. Haklısınız önünüzde otobüs bir satır göreceksiniz. 210 civarında Colones için bunlardan herhangi birini. Hakkında bir 7-10 dakikalık bir otobüs yolculuğu sonra hakkında bir büyük yuvarlak dikkat olmak. Bir sonraki durakta almak gerekir. Bu üç katlı kırmızı bina, San Pedro Outlet Alışveriş Merkezi önünde. Otobüs çıkın ve sağa dönün. Banco Nacional doğru 50 metre yürüyün. Outlet Alışveriş Merkezi ve Banka arasında yürüyüş sol (Güney) çevirin. Iki blok yürümek. Sol tarafta bir futbol sahası (futbol sahası) olacaktır. Eğer Escuela Roosevelt sağa (Batı) ulaştığınızda. Castle Tam Pansiyon köşesinde, blok sonundadır.

COCA COLA otobüs istasyonu (JACO, SANTA TERESA, MONTEZUMA, TAMARINDO) DAN: istasyon çıkın ve Güney iki blok yürümek. Güney otobüsleri park edilmiş yerden tersidir. Trafik akış yönünde sol meşgul sokak dönüş ulaştığınızda. Doğru dönerek araçların tüm göreceksiniz ama düz yürümeye devam etmek gerekir. Sadece yürüme sokak yaya ulaşmak zaman Avenida Central ulaştık. Trafik yeniden başlayana kadar bunun sonunda (yaklaşık 15 blok) için tüm yol yürümek. Haklısınız önünüzde otobüs bir satır göreceksiniz. 210 civarında Colones için bunlardan herhangi birini. Hakkında bir 7-10 dakikalık bir otobüs yolculuğu sonra hakkında bir büyük yuvarlak dikkat olmak. Bir sonraki durakta almak gerekir. Bu üç katlı kırmızı bina, San Pedro Outlet Alışveriş Merkezi önünde. Otobüs çıkın ve sağa dönün. Banco Nacional doğru 50 metre yürüyün. Outlet Alışveriş Merkezi ve Banka arasında yürüyüş sol (Güney) çevirin. Iki blok yürümek. Sol tarafta bir futbol sahası (futbol sahası) olacaktır. Eğer Escuela Roosevelt sağa (Batı) ulaştığınızda. Castle Tam Pansiyon köşesinde, blok sonundadır.