X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Casprini Da Omero

Lloc. Passo dei Pecorai, Greve in Chianti, Chianti, Italya

74%Oy

 • 80%Ekonomik
 • 80%Güvenlik
 • 60%Yer
 • 80%Çalışanlar
 • 80%Atmosfer
 • 80%Temizlik
 • 60%Tesisler

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Passo dei Pecorai çobanların Geçiş demektir. Bu Tuscany ziyaret etmek için stratejik bir yerde bulunan bir Etrüsk yer. Gelmesi kolay, gitmek kolay. 1920 yılında 1870 yılında Greve in Chianti Floransa bağlayan bir demiryolu olarak inşa edilmiştir köy çukur geçmek ana cadde (SR2-SP3 SP222), demiryolu çıkarıldı ve o daha düzgün, daha büyük ve en hızlı şekilde kalır Chianti gelmesi. Konut ve 'B & B' geri XVI yüzyılda orijinal ev kalma kısmen var. Açıkçası alanlarda, bazen yeni bir binada yeni daire veya yeni odalara kıyasla sınırlı ya da garip ama bu eski evlerin cazibesi olduğunu. Çocuklar, çiftler, single, arkadaşlar, bisikletçileri grup ve hatta engelli için ailelere: Şu anda herhangi sizin için bir çözüm bulabilirsiniz. Keten tamamen mobilyalı küçük veya büyük daireler, havlu normal odalardan. Böylece, çatal, bıçak ve (sünger profesyonel kullanım için, yıkanmış ve burada hava-kurutulmuş). Yatak ve yatak 85cm yerine daha yaygın 80cm ortopedik ve genellikle büyük. Daha rahat. Odalar ve daireler modern tarzda tarafından restore ve tamamlanan orijinal dönem mobilyaları ile döşenmiştir. benzersiz bir parça bulmak ferforje, pişmiş toprak zemin ve her zaman yatak, biz mobilyalar entegre.
Tüm dairelerde ısıtma ve sıcak su için bağımsız kazanlar var. Her iki oda, aynı. Herhangi bir sorun için biz tamamen çözüm olmadan ve hatta olmak asla. Biz oda veya daire değiştirebilir ve rahatsız olmadan düzeltmek için çalışabilir. Tüm dairelerde ve odalarda ücretsiz gece bile geç geri geldi size böylece bağımsız girişleri var.

Binanın arka tarafında masalar, sandalyeler ve havuzlu 7000mq hakkında geniş bir bahçe vardır. Daha iyi bir yer bulmak için kendinize yardımcı olmak için çekinmeyin ve hiçbir hizmet tahsil edilecektir. Kolay, basit ve pahalı değil.
Genellikle, gece biz hava durumu ihtiyacımız yok ama tüm konaklama yaz aylarında, soğuk nemli her yerde gibi fanlar kışın, bir nehir kapalı bulacaksınız, taze ve örneğin Floransa'da olduğu gibi çimento veya asfalt ile klimalı değil . Dereceler aşağı şehir karşılaştırıldığında az 10 ° C olabilir. Gerçekten harika.
Senin gps üzerinde 'Passo dei Pecorai' yazın ve girişinde gelecek. Bir coğrafi konumda olması için tarihi bir yer olması için bazı vantages. Köy de pazartesiden cumartesiye kadar, çalışma günleri toplu taşıma şehir Floransa ile bağlı dahil. Burada kendi aracınızı bırakın ve maliyetleri veya trafik de dahil olmak üzere park, sorunu olmadan şehri ziyaret edebilirsiniz. Kolay maksimum 1-1 Toskana tüm turistik merkezlerini ulaşmak için: Kendi araba ile 30 Saat.
Biz kahvaltı için bile reçel hazırlamak 1913 yılından beri Casprini en tarafından işletilen bizim restoran var, kapatın. Çoğunlukla şeylerin ev yapımı başlatıcı ve tatlılar kısmı dahil bulunmaktadır. Biz 32000 1911 yılından bu yana Chianti şişe ve bazı önemli viski şişeleri muhteşem bir koleksiyona sahip. Eğer gurme iseniz bir tat almak.
Herhangi exhitate yok ihtiyacı için sormak ve gemiye hoş geldiniz. Herkesi ama her zamanki Toskana, alaycı tarzı yardım için sevindim.

Tam banyo (duş), iki mutfak ve bağımsız girişi olan iki yatak odası oluşan daire 21-22. Bir mutfak, 2 için diğer bir kapasitesi ve oda 22 6. alana sahip, bir kişi için bir kanepe-yatak var. Diğer bir oda 21. mutfakta daire kolay 2 küçük daireler 2 + 1 olabilir olduğunu. Dolapları Her iki XIX yüzyıl orijinal. mutfaklarda ve oda 21 tablolar, 1700 yıllarından gelen ve odanın 22 küçük biri 1600 en küçük yazı masası. Tüm mutfaklarda hazır yemek malzemesi, buzdolabı, çatal, bıçak, kaşık ve pişirme, kahve, çay, kahve, burada yıkanır ve kurutulur profesyonel otel için havlu, çarşaf ve battaniye için gereken tüm. Eğer bir şey kaçırırsanız, sormaya çekinmeyin.

Daireler 8-10-11. Farklı zeminler, farklı daire. Ne olursa olsun, tüm bağımsız giriş ve kazan, yemek odası ve mutfak, yemek odası, duş, yatak odası ve ek yatak ve ya çekyat ile tam bir banyo var. Çocukların veya arkadaş grubu için yararlıdır. Daireler hazır yemek malzemesi, buzdolabı, çatal, bıçak, kaşık ve pişirme, kahve, çay, kahve makinesi, profesyonel otel kullanımı için havlu için gereken tüm burada yıkanır ve hava ile kurutulmuştur. Çarşaf ve battaniye. Eğer bir şey kaçırırsanız, sormaya çekinmeyin.
İç, 1800 dan daire 8.Has gardırop orijinal, 1700 tablo orijinal yazma kıyafetleri, 1800 orijinal çekmeceli dolap. Daire 11 şu anda çok fazla değil orijinal vardır. Bu dolap derin bir geri ihtiyacı olacak. Daire 10 1800 ve Çekmeceli, aynı gelen dolap orijinali vardır. Tüm: demir dövme yatak ve pişmiş toprak zemin.

Mutfak ve bağımsız girişinde - Tam banyo (duş), ve bir yemek odası ile bir yatak odası oluşan daire 20. Hazır yemek malzemesi, buzdolabı, çatal, bıçak, kaşık ve yemek, kahve-makine, çay, kahve, burada yıkanır ve kurutulur profesyonel otel için havlu, çarşaf ve battaniye için gereken tüm: senin apartmanda vardır. Mobilya ve boy: iç 3 orijinal tablolar vardır. yatak odasında bir 1700 en olduğunu, diğer iki 1800 geliyor. Tüm kapılar büyük 90cm ve banyo bir tekerlekli sandalye taşımak için yeterince büyük. Pişmiş toprak zeminler ve banyo hiçbir engel. Bu daire o Mimari Engelleri Ortadan Kaldırılması için hukuka saygı emin olmak için otoritenin doğrudan işbirliği içinde inşa edilmiştir. Not: Bu daire yeni su sisteminin bir keşfedilmemiş kusur için bize bazı sorunlar verdi. Biz öğrendim ve üç yıl önce sabit.

Daire 9. kral yatak ve bir tek kişilik yatak veya 3 tek kişilik yatak ile büyük bir yatak odası vardır. Çekyat ve bir ek gerçek bir yatak ile büyük bir yemek odası. Tablo, tam banyo, bağımsız giriş ve kazan, pişmiş toprak zemin. Daireler hazır yemek malzemesi, buzdolabı, çatal, bıçak, kaşık ve pişirme, kahve, çay, kahve makinesi, profesyonel otel kullanımı için havlu için gereken tüm burada yıkanır ve hava ile kurutulmuştur. Çarşaf ve battaniye. Eğer bir şey kaçırırsanız, sormaya çekinmeyin.
Dolap ve 1800 orijinal çekmeceli dolap. Demir yatakları dövme.

Apartman 18. Bu 3 yatak (bir kral yatak ve bir tek kişilik yatak, ya da üç adet tek kişilik yatak), ve (genellikle 2 tek kişilik yatak ile hazırlanmış) bahçe tarafında başka bir yatak odası ile geniş bir yatak odası vardır. Ortada yemek odası, mutfak, duş koridor tam banyo). Daire tamamen hazır yemek malzemesi, buzdolabı, çatal, bıçak, kaşık ile donatılmıştır ve pişirme, kahve, çay, kahve makinesi, profesyonel otel kullanımı için havlu için gereken tüm burada yıkanır ve hava ile kurutulmuştur. Çarşaf ve battaniye. Sıcak su ve ısıtma, demir dövme yatak ve pişmiş toprak zemin Bağımsız kazan.
Mobilya. Ön taraf yatak odası: 1800 den gardırop orijinal, onunla 1700 orijinal çekmeceli dolap muhteşem ayna. Bahçe tarafı oda: 1700 den gardırop orijinal, 1800 orijinal çekmeceli dolap. 1600 yılların orijinal ayna çünkü çok sık hasar gördü çıkarıldı. Üzgünüz ama biz anlamak isterdim. Eğer bir şey kaçırırsanız, sormaya çekinmeyin.

Odalar 4-5. Bu iki oda bir çeşit special vardır. Güzel ve ucuz aslında sadece bir lavabo ile dünyaya. Birkaç yıl önce, biz emicisininçıkarılmış ve duş kabinleri yeniden. Yani iki oda size duş odasında imkanı konaklama vermek. Işıkları ve elektrikli fişi ile bir ayna vardır. Tam tuvalet odaları sadece 4 metre mesafe dışında. Mobilya: tarzı, demir dövme yatak, pişmiş toprak zemin dolap. Bağımsız giriş.

Odalar 1-4-7-13-14-15-16 nr.
Farklı boyutları ve yerleri: Oda hayır. 1, 4 ve 7 60 kadar uzanan otelin yeni bölümünde yer almaktadır. Diğerleri XVII yy binasında yer almaktadır. Atmosfer bile yönü hemen hemen aynıdır biraz biraz farklı. Tüm odalarda pişmiş zeminler, Demir dövme yatak, bağımsız giriş var. Odalarda 1-4-7 banyolarda daha büyüktür ve büyük oda nr 1 olduğunu ve küvet bulunmaktadır. Oda 12 Özel mobilya: dolaplar çekmeceler, komidin ve dolap özgün 1800 antika chests.Room13 Karantinasından gerçekleştirdi. Oda 15: tarzı ama 1900 başından itibaren, Koltuk orijinal 1800 's dolap. Oda 16: muhteşem gardırop 'Louis XVI'. Oda 12: Orada evin eski kule oldu ama tam donanımlı nerede gerçekleşmiştir banyo. Diğer dinlenme pratik küçük banyolara sahip. Küçük oda nr 14 ama oldukça ve bazı diğerleri gibi bahçe tarafında rahatlatıcı var.

Yer durumu için ara


Tesisler

 • Bar
 • Kahvaltı Dahil
 • Kahvaltı Dahil Değil.
 • Direct Dial Telephone
 • Faks Hizmeti
 • Ücretsiz Şehir Haritaları
 • Ücretsiz Otopark
 • Ücretsiz WIFI
 • Saç kurutma makineleri
 • Bavul Saklama
 • Açık Yüzme Havuzu
 • Otopark
 • Restoran
 • YÜZME HAVUZU
 • Çay / Kahve yapma İmkanları
 • Tekerlekli Sandalye Erişimi


Politikalar

 • Çocuk dostu
 • Evcil Hayvan Dostu


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Casprini Da Omero Located at Lloc. Passo dei Pecorai, Greve in Chianti, Chianti.
Casprini Da Omero
Italy
Chianti Tuscany 50020 Lloc. Passo dei Pecorai, Greve in Chianti
74% 23
43.6250791 11.2829160
Casprini Da Omero
    Oda mevcut     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Standart Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Temel Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Standart Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Delüks 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Delüks 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Delüks 5 Yatak Özel Yatak/wcli Oda