X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Casprini Da Omero

Lloc. Passo dei Pecorai, Greve in Chianti, Chianti, Italya

81%Oy

 • 90%Ekonomik
 • 80%Güvenlik
 • 80%Yer
 • 70%Çalışanlar
 • 90%Atmosfer
 • 80%Temizlik
 • 80%Tesisler

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Passo dei Pecorai çobanların Geçiş demektir. O 'Toskana ziyaret etmek için stratejik bir yerde bulunan Etrüsk yer sa. O s gitmek kolay 'ın kolay olduğunu gelmesi'. 1920 yılında 1870 yılında Greve in Chianti Floransa bağlayan bir demiryolu olarak inşa edilmiş köy yalak geçmesine ana cadde (SR2-SP3 SP222), demiryolu çıkarıldı ve o daha düzgün, daha büyük ve en hızlı yolu kalır Chianti gelmesi. Residence ve 'B & B ' 's geri XVI yüzyılda orijinal ev kalma bir parçası. Açıkçası alanlarda, bazen yeni bir binada yeni daire ya da yeni odalar karşılaştırıldığında sınırlı veya garip ama bu eski evlerin cazibesi olduğunu. Çocukların, çiftler, single, arkadaşlar, bisikletçileri grubu ve hatta engelli için ailelere: Şu anda herhangi sizin için çözüm bulabilirsiniz. Keten tamamen mobilyalı, küçük veya büyük daireler, havlu normal odalardan. böylece, çatal, bıçak ve (sünger profesyonel kullanım için, yıkanmış ve burada hava ile kurutulmuş). Yatak ve yatak 85cm yerine daha yaygın 80cm ortopedik ve genellikle büyük. Daha rahat. Odalar ve daireler modern tarzda restore ve tamamlanan orijinal dönem mobilyalarla döşenmiştir. Biz eşsiz bir parça bulmak ferforje, pişmiş toprak zemin ve her zaman yatak, biz mobilyalar entegre.
Tüm dairelerde ısıtma ve sıcak su için bağımsız kazanlar var. Her iki oda aynı. Biz herhangi bir sorun için tamamen çözüm olmadan ve hatta asla düşünmemiştim '. Biz oda veya daire değiştirebilir ve rahatsız olmadan düzeltmek için çalışabilir. Tüm dairelerde ve odalarda ücretsiz geceleri bile geç geri geldi size bu yüzden bağımsız girişleri var.

Binanın arka tarafında masalar, sandalyeler ve havuzlu 7000mq hakkında geniş bir bahçe vardır. Sizin daha iyi bir yer bulmak için kendinize yardımcı olmak için çekinmeyin ve hiçbir hizmet tahsil edilecektir. Kolay, basit ve pahalı değil.
Genellikle, gece biz Klima ihtiyacımız yok ama tüm konaklama Yaz aylarında soğuk, nemli olan her yerde gibi fanlar kışın, bir nehir kapalı bulacaksınız, taze ve örneğin Floransa'da olduğu gibi çimento veya asfalt ile klimalı değil . Dereceler aşağı şehir karşılaştırıldığında az 10 ° C olabilir. Gerçekten harika.
Senin gps 'Passo dei Pecorai ' bir yere yazın ve girişinde gelecek. Bir coğrafi konumu olması için tarihi bir yer olması için bazı vantages. Köy de pazartesiden cumartesiye, çalışma günlerinde toplu taşıma şehir Floransa ile bağlı dahildir. Burada, kendi aracınızı bırakın ve maliyetler veya trafik de dahil olmak üzere park, sorunu olmadan kenti ziyaret edebilirsiniz. Kolay maksimum 1-1 Toskana tüm turistik merkezlerine ulaşmak için: Kendi araba ile 30 Saat.
Biz kahvaltı için bile reçel hazırlamak 1913 yılından bu yana Casprini 's tarafından işletilen bizim restoran var, kapatın. Çoğunlukla şeylerin ev yapımı marşlar ve tatlılar kısmı dahil bulunmaktadır. Biz 32000 1911 yılından beri Chianti şişe ve bazı önemli viski şişeleri muhteşem bir koleksiyona sahip. Gurme iseniz bir tat almak.
Herhangi exhitate yok ihtiyacı için sormak ve gemiye hoş geldiniz. Herkesi ama her zamanki gibi Tuscan, alaycı tarzı yardım için sevindim.

Tam banyo (duş), iki mutfak ve bağımsız girişli iki yatak odası oluşan daire 21-22. Bir mutfak, 2 içindir diğeri kapasitesi ve oda 22 6 için alana sahip, bir kişi için bir kanepe yatak bulunmaktadır. Diğer bir oda 21. mutfakta daire kolay 2 küçük daireler 2 + 1 olabilir olduğunu. Dolapları Her iki XIX yüzyıl orijinal. Mutfaklarda ve oda 21 tablolar, 1700 gelen 'ın ve oda 22 küçük biri 1600 konumundadır' ın küçük yazı masası. Tüm mutfaklarda hazır yemek malzemesi, buzdolabı, çatal, bıçak, kaşık ve pişirme, kahve, çay, kahve, burada yıkanır ve kurutulur, profesyonel otel için havlu, çarşaf ve battaniye için gereken tüm. Eğer bir şey kaçırırsanız, sormaya çekinmeyin.

Daireler 8-10-11. Farklı zeminler farklı daireler. Ne olursa olsun, tüm bağımsız giriş ve kazan, yemek odası ve mutfak, yemek odası, duş, yatak odası ve ek yatak ve ya çekyat tam banyo bulunmaktadır. Çocukların veya arkadaş grubu için yararlıdır. Daireler hazır yemek malzemesi, buzdolabı, çatal, bıçak, kaşık ve pişirme, kahve, çay, kahve makinesi, profesyonel otel kullanımı için havlu için gereken tüm, burada yıkanır ve hava ile kurutulmuştur. Çarşaf ve battaniye. Eğer bir şey kaçırırsanız, sormaya çekinmeyin.
İç, daire 81800 'ın orijinal çekmeceli s, göğüs' 1700 dan s, yazılı tablo orijinal '1800 dan .Has gardırop orijinal. Daire 11 şu anda çok fazla değil orijinali vardır. O 'ın gardırop derin geri gerekir. Daire 10 1800 'ın ve çekmeceli dolap, aynı adlı dolap orijinali vardır. Tüm: demir dövme yatak ve pişmiş zemin.

Mutfak ve bağımsız girişi - tam banyo (duş), ve bir yemek odası ile bir yatak odası oluşan daire 20. Hazır yemek malzemesi, buzdolabı, çatal, bıçak, kaşık ve yemek, kahve makinası, çay, kahve, burada yıkanır ve kurutulur, profesyonel otel için havlu, çarşaf ve battaniye için gereken tüm: dairenizde vardır. Mobilya ve boy: inside 3 orijinal tablolar vardır. Yatak odasında biri 1700 en, diğer iki 1800 geliyor. Tüm kapılar büyük 90cm ve banyo bir tekerlekli sandalye taşımak için yeterince büyüktür. Pişmiş toprak zemin ve banyoda hiçbir engel. Bu daire o Mimari Engelleri Ortadan Kaldırılması için hukuka saygı emin olmak için yetki doğrudan işbirliği içinde inşa edilmiştir. Not: Bu daire yeni su sisteminin bir keşfedilmemiş kusur için bize bazı sorunlar verdi. Biz öğrendim ve üç yıl önce sabit.

Apartman 9. kral yatak ve tek kişilik yatak veya 3 adet tek kişilik yatak ile büyük bir yatak odası vardır. Çekyat ve ek gerçek bir yatak ile büyük bir yemek odası. Tablo, tam banyo, bağımsız giriş ve kazan, pişmiş toprak zemin. Daireler hazır yemek malzemesi, buzdolabı, çatal, bıçak, kaşık ve pişirme, kahve, çay, kahve makinesi, profesyonel otel kullanımı için havlu için gereken tüm, burada yıkanır ve hava ile kurutulmuştur. Çarşaf ve battaniye. Eğer bir şey kaçırırsanız, sormaya çekinmeyin.
Dolap ve 1800 'nin orijinal çekmeceli dolap. Demir yatakları dövme.

Apartman 18. Bu 3 yatak (bir kral yatak ve bir tek kişilik yatak, ya da üç adet tek kişilik yatak), ve (genellikle 2 adet tek kişilik yatak ile hazırlanan) Bahçe tarafında başka bir yatak odası ile geniş bir yatak odası vardır. Ortada yemek odası, mutfak, duş koridor tam banyo). Daire tamamen hazır yemek malzemesi, buzdolabı, çatal, bıçak, kaşık ile donatılmış ve pişirme, kahve, çay, kahve makinesi, profesyonel otel kullanımı için havlu için gereken tüm, burada yıkanır ve hava ile kurutulmuştur. Çarşaf ve battaniye. Sıcak su ve ısıtma, demir dövme yatak ve pişmiş toprak zemin Bağımsız kazan.
Mobilya. Ön taraf yatak odası: 1800 s onunla 'ın muhteşem ayna ' 1700 orijinal çekmeceli s, göğüs özgün gardrop. Bahçe tarafı odası: 1700 s '1800 orijinal çekmeceli s, göğüs özgün gardrop. S nedeniyle kaldırıldı ' 1600 Orijinal ayna çok sık hasar gördü. Üzgünüm ama biz anlamak istiyoruz. Eğer bir şey kaçırırsanız, sormaya çekinmeyin.

Odalar 4-5. Bu iki oda bir çeşit special vardır. Güzel ve ucuz aslında sadece bir lavabo ile dünyaya geldi. Birkaç yıl önce, biz emicisininçıkarılmış ve duş kabinleri yeniden. Yani iki oda size duş odasında imkanı konaklama verir. Işıkları ve elektrikli fişli bir ayna vardır. Tam tuvalet odaları sadece 4 metre mesafe dışında. Mobilya: stil, demir dövme yataklar, pişmiş toprak zeminler dolap. Bağımsız giriş.

Odalar 1-4-7-13-14-15-16 nr.
Farklı boyutlarda ve yerleri: Room no. 1, 4 ve 7 geri 60 's otel uzanan yeni kısmında yer almaktadır. Diğerleri XVII yy binasında yer almaktadır. Atmosfer bile yönü hemen hemen aynıdır biraz biraz farklı. Tüm odalarda pişmiş toprak zemin, demir dövme yatak, bağımsız giriş var. Odalarda 1-4-7 yılında Banyolar daha büyüktür ve büyük oda nr 1 olduğunu ve küvet vardır. Oda 12 Özel mobilya: dolaplar çekmeceler, komidin antika chests.Room13 Göğüs gerçekleştirilen ve dolap orijinal 1800 's. Oda 15: 'tarzında ama 1900 baştan s Koltuk' s 1800 orijinal dolap. Oda 16: muhteşem gardırop 'Louis XVI '. Oda 12: Orada evin eski kule oldu ama tam donanımlı nerede gerçekleşmiştir banyo. Diğer dinlenme pratik küçük banyolara sahiptir. Küçük oda 14 nr ama 'ın oldukça ve bazı diğerleri gibi bahçe tarafında rahatlatıcı.

Yer durumu için ara


Tesisler

 • Bar
 • Kahvaltı Dahil Değil.
 • Direct Dial Telephone
 • Faks Hizmeti
 • Ücretsiz Şehir Haritaları
 • Ücretsiz Otopark
 • Ücretsiz WIFI
 • Saç kurutma makineleri
 • Bavul Saklama
 • Açık Yüzme Havuzu
 • Otopark
 • Restoran
 • YÜZME HAVUZU
 • Çay / Kahve yapma İmkanları
 • Tekerlekli Sandalye Erişimi


Politikalar

 • Çocuk dostu
 • Kredi Kartları Kabul Edilir
 • Evcil Hayvan Dostu


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.




Casprini Da Omero Located at Lloc. Passo dei Pecorai, Greve in Chianti, Chianti.
Casprini Da Omero
Italy
Chianti Tuscany 50020 Lloc. Passo dei Pecorai, Greve in Chianti
81% 25
43.6250791 11.2829160
Casprini Da Omero
    Oda mevcut     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Temel Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Temel Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Delüks 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Delüks 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Delüks 5 Yatak Özel Yatak/wcli Oda