Hostelworld.com
HostelBookers Logo

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

×

Tükenmek üzere

Casprini Da Omero

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Muhteşem Konum
 • Süper Personel
 • Kusursuz Temizlik
Tüm yorumları oku
 • Muhteşem Konum
 • Süper Personel
 • Kusursuz Temizlik

özellik Açıklama

Çeviren Google
Passo dei Pecorai çobanların Geçiş anlamına gelir. O 'Tuscany ziyaret etmek için stratejik bir yerde bulunan Etrüsk yer sa. O kolaydır gitmek 'ın kolay olduğunu gelmesi'. 1920 yılında 1870 yılında Greve in Chianti Floransa bağlayan bir demiryolu olarak inşa edilmiş köy çukur geçmektedir ana cadde (SR2-SP3 SP222), demiryolu çıkarıldı ve o daha düzgün, daha büyük ve en hızlı şekilde kalır Chianti gelmesi. Residence ve 'B & B ' 'ın geri XVI yüzyılda orijinal ev kalma bir parçası. Açıkçası alanlarda bazen yeni bir binada yeni daire ya da yeni odalar karşılaştırıldığında sınırlı ya da garip ama bu eski evlerin çekicilik. Çocukların, çiftler, single, arkadaşlar, bisikletçileri grubu ve hatta engelli aileleri: Şu anda herhangi bir sizin için bir çözüm bulabilirsiniz. keten tamamen mobilyalı küçük veya büyük daire, havlu normal odalardan. böylece, çatal, bıçak ve (sünger profesyonel kullanım için, yıkanmış ve burada hava ile kurutulmuş). Yataklar ve yatak 85cm yerine daha yaygın 80cm ortopedik ve genellikle büyüktür. Daha rahat. Odalar ve daireler modern tarzda restore ve tamamlanan orijinal dönem mobilyalarla döşenmiştir. benzersiz bir parçası bulmak ferforje, pişmiş toprak zemin ve her zaman yatak, biz mobilyalar entegre.
Tüm dairelerde ısıtma ve sıcak su için bağımsız kazanlar var. Her iki oda, aynı. biz herhangi bir sorun için tamamen çözüm olmadan ve hatta asla 'd. Biz oda veya daire değiştirebilir ve rahatsız olmadan düzeltmek için çalışabilir. Tüm dairelerde ve odalarda ücretsiz gece bile geç geri geldi size böylece bağımsız girişleri var.

Binanın arka tarafında masalar, sandalyeler ve havuzlu 7000mq hakkında geniş bir bahçe vardır. sizin daha iyi bir yer bulmak için kendinize yardımcı olmak için çekinmeyin ve hiçbir hizmet tahsil edilecektir. Kolay, basit ve pahalı değil.
Genellikle, gece biz Klima gerek yok ama tüm konaklama yaz aylarında soğuk, nemli olan her yerde gibi fanlar kışın, bir nehir kapalı bulacaksınız, taze ve örneğin Floransa'da olduğu gibi çimento veya asfalt ile klimalı değil . Dereceler aşağı şehir karşılaştırıldığında az 10 ° C olabilir. Gerçekten harika.
senin gps 'Passo dei Pecorai ' bir yere yazın ve girişinde gelecek. bir coğrafi konumu olması için tarihi bir yer olması için bazı vantages. Köy de pazartesiden cumartesiye, çalışma günlerinde toplu taşıma şehir Floransa ile bağlı dahil. Burada kendi aracınızı bırakın ve maliyetleri veya trafik de dahil olmak üzere park, sorunu olmadan şehri ziyaret edebilirsiniz. Kolay maksimum 1-1 Toskana tüm turistik merkezlerini ulaşmak için: Kendi araba ile 30 Saat.
Biz kahvaltı için bile reçel hazırlamak 1913 yılından bu yana Casprini 's tarafından işletilen bizim restoran var, kapatın. Çoğunlukla şeylerin ev yapımı başlatıcı ve tatlılar kısmı dahil bulunmaktadır. Biz 32000 1911 yılından beri Chianti şişe ve bazı önemli viski şişeleri muhteşem bir koleksiyona sahip. Gurme iseniz bir tat alır.
herhangi exhitate yok ihtiyacı için sormak ve gemiye hoş geldiniz. Herkesi ama her zamanki gibi Toskana, alaycı tarzı yardımcı olmaktan mutluluk.

tam banyo (duş), iki mutfak ve bağımsız girişli iki yatak odası oluşan daire 21-22. Bir mutfak, 2 için diğeri kapasitesi ve odada 22 6 için alana sahip, bir kişi için bir kanepe-yatak bulunmaktadır. Diğer bir oda 21. mutfakta daire kolay 2 küçük daireler 2 + 1 olabilir olduğunu. dolapları Her iki XIX yüzyıl orijinal. mutfaklarda ve oda 21 tablolar, 1700 gelen 'ın ve odanın 22 küçük bir 1600 olduğu' ın küçük yazı masası. Tüm mutfaklarda hazır yemek malzemesi, buzdolabı, çatal, bıçak, kaşık ve pişirme, kahve, çay, kahve, burada yıkanır ve kurutulur profesyonel otel için havlu, çarşaf ve battaniye için gereken tüm. Eğer bir şey kaçırırsanız, sormaya çekinmeyin.

Daireler 8-10-11. Farklı zeminler, farklı daire. Ne olursa olsun, tüm bağımsız giriş ve kazan, yemek odası ve mutfak, yemek odası, duş, yatak odası ve ek yatak ve ya çekyat tam banyo bulunmaktadır. çocuk veya arkadaş grubu için yararlıdır. Daireler hazır yemek malzemesi, buzdolabı, çatal, bıçak, kaşık ve pişirme, kahve, çay, kahve makinesi, profesyonel otel kullanımı için havlu için gereken tüm, burada yıkanır ve hava ile kurutulmuştur. Çarşaf ve battaniye. Eğer bir şey kaçırırsanız, sormaya çekinmeyin.
İç, daire 81800 'nin orijinal çekmeceli s, göğüs' 1700 den s yazılı tablo orijinal '1800 den .Has gardırop orijinal. Daire 11 şu anda çok fazla değil orijinal vardır. O 'ın gardırop derin geri gerekir. Daire 10 1800 'nin ve çekmeceli dolap, aynı gelen dolap orijinali vardır. Tüm: demir dövme yatak ve pişmiş toprak zemin.

mutfak ve bağımsız giriş - tam banyo (duş), ve bir yemek odası ile bir yatak odası oluşan daire 20. hazır yemek malzemesi, buzdolabı, çatal, bıçak, kaşık ve yemek pişirme, kahve makinesi, çay, kahve, burada yıkanır ve kurutulur profesyonel otel için havlu, çarşaf ve battaniye için gereken tüm: dairenizde vardır. Mobilya ve boy: iç 3 orijinal tablolar vardır. yatak odasında bir 1700 en, diğer iki 1800 geliyor. Tüm kapılar geniş 90cm ve banyo bir tekerlekli sandalye taşımak için yeterince büyüktür. pişmiş toprak zemin ve banyoda hiçbir engel. Bu daire o Mimari Engelleri Ortadan Kaldırılması için hukuka saygı emin olmak için yetki doğrudan işbirliği içinde inşa edilmiştir. Not: Bu daire yeni su sisteminin bir keşfedilmemiş kusur için bize bazı sorunlar verdi. Biz öğrendim ve üç yıl önce sabit.

Daire 9. kral yatak ve tek kişilik yatak ya da 3 adet tek kişilik yatak ile büyük bir yatak odası vardır. çekyat ve ek gerçek bir yatak ile büyük bir yemek odası. Tablo, tam banyo, bağımsız giriş ve kazan, pişmiş toprak zemin. Daireler hazır yemek malzemesi, buzdolabı, çatal, bıçak, kaşık ve pişirme, kahve, çay, kahve makinesi, profesyonel otel kullanımı için havlu için gereken tüm, burada yıkanır ve hava ile kurutulmuştur. Çarşaf ve battaniye. Eğer bir şey kaçırırsanız, sormaya çekinmeyin.
Dolap ve 1800 'nin orijinal çekmeceli dolap. Demir yatakları dövme.

Daire 18. Bu 3 yatak (bir kral yatak ve bir tek kişilik yatak, ya da üç adet tek kişilik yatak), ve (genellikle 2 adet tek kişilik yatak hazırlanmış) bahçe tarafında başka bir yatak odası ile geniş bir yatak odası vardır. Ortada yemek odası, mutfak, duş koridor tam banyo). Daire tamamen hazır yemek malzemesi, buzdolabı, çatal, bıçak, kaşık ile donatılmış ve pişirme, kahve, çay, kahve makinesi, profesyonel otel kullanımı için havlu için gereken tüm, burada yıkanır ve hava ile kurutulmuştur. Çarşaf ve battaniye. sıcak su ve ısıtma, demir dövme yatak ve pişmiş toprak zemin için bağımsız kazan.
Mobilya. Ön taraf yatak odası: 1800 s onunla 'ın muhteşem ayna ' 1700 orijinal çekmeceli s, göğüs orijinal gardrop. Bahçe tarafı odası: 1700 s '1800 orijinal çekmeceli s, göğüs orijinal gardrop. s nedeniyle kaldırıldı ' 1600 Orijinal ayna çok sık hasar gördü. Üzgünüm ama biz anlamak istiyoruz. Eğer bir şey kaçırırsanız, sormaya çekinmeyin.

Odalar 4-5. Bu iki oda bir çeşit special vardır. Güzel ve ucuz aslında sadece bir lavabo ile doğmuş. Birkaç yıl önce, biz emicisininçıkarılmış ve duş kabinleri yeniden. Yani iki oda size duş odasında imkanı konaklama vermek. ışıkları ve elektrikli fişli bir ayna vardır. Tam tuvalet odaları sadece 4 metre mesafe dışında. Mobilya: tarzı, demir dövme yataklar, pişmiş toprak zemin dolap. Bağımsız giriş.

Odalar 1-4-7-13-14-15-16 nr.
Farklı boyutlarda ve yerleri: Room no. 1, 4 ve 7 geri 60 's otel uzanan yeni kısmında yer almaktadır. Diğerleri XVII yy binasında yer almaktadır. Atmosfer bile yönü hemen hemen aynıdır biraz biraz farklı. Tüm odalarda pişmiş toprak zemin, demir dövme yatak, bağımsız giriş var. Odalarda 1-4-7 banyolar daha büyüktür ve daha büyük oda nr 1 olduğunu ve küvet vardır. Oda 12 Özel mobilya: dolaplar çekmeceler, komidin antik chests.Room13 Göğüs gerçekleştirilen ve dolap özgün 1800 's. Oda 15: 'tarzında ama 1900 baştan s, Koltuk' s 1800 Orijinal dolap. Oda 16: muhteşem gardırop 'Louis XVI '. Oda 12: orada evin eski kule oldu ama tam donanımlı nerede gerçekleşmiş banyo. Diğer kalan pratik küçük banyolara sahiptir. Küçük oda 14 nr ama 'ın oldukça ve bazı diğerleri gibi bahçe tarafında rahatlatıcı.
Daha az göster Daha fazlasını göster
Casprini Da Omero Located at Lloc. Passo dei Pecorai, Greve in Chianti, Chianti.
Casprini Da Omero
Italy
Chianti Tuscany 50020 Lloc. Passo dei Pecorai, Greve in Chianti
86% 26
43.6250791 11.2829160
Casprini Da Omero
    Oda mevcut Delüks 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda Delüks 5 Yatak Özel Yatak/wcli Oda Delüks 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda Temel Tek Kişilik Özel Ortak Banyo Standart Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda Temel Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda

Uygunluğu Kontrol edin

Güneş 28 Ağu 2016 - Çrş 31 Ağu 2016 Değiştir.

Oda Özeti

Gün Konaklama Fiyat Seçim Toplam
Toplam:
Standart Esnek Rezervasyon:
LÜTFEN AŞAĞIDAN TERCIH ETTIĞINIZ REZERVASYON ŞEKLINI SEÇIN.
Toplam:
Depozito bugün ödenmelidir:
Depozito bugün ödenmelidir:
ŞIMDI REZERVE EDIN

Son Değerlendirme

" Kind, family run hotel. I can also recommend their restaurant which offers authentic Tuscan food and great wine. "

- anonim
Tüm yorumları oku

Tesisler

 • Ücretsiz

  Ücretsiz Otopark Ücretsiz Şehir Haritaları Ücretsiz WiFi

 • Genel

  Tekerlekli Sandalye Erişimi YÜZME HAVUZU Kahvaltı Dahil Değil. Otopark Açık Yüzme Havuzu Saç kurutma makineleri

 • Hizmetler

  Bavul Saklama Direkt Çevirmeli Telefon Faks Hizmeti

 • Yiyecek-İçecek

  Restoran Bar Çay / Kahve yapma İmkanları

Politikalar

Politikalar

Çocuk dostu Kredi Kartları Kabul Edilir Evcil Hayvan Dostu

İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip. Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.

TÜM Hotels - Chianti

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

En iyi hostel fırsatlarını ve haberlerini doğrudan e-posta gelen kutunuza almak için aylık Haber Bültenimize kaydolun. Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.