X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Casprini Da Omero

Lloc. Passo dei Pecorai, Greve in Chianti, Chianti, Italya

74%Oy

 • 80%Ekonomik
 • 80%Güvenlik
 • 60%Yer
 • 80%Çalışanlar
 • 80%Atmosfer
 • 80%Temizlik
 • 60%Tesisler

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Passo dei Pecorai çobanlar Geçiş demektir. Bu Toskana ziyaret için stratejik bir yerde yer alan bir Etrüsk yer. Bu gitmek kolay, gelmesi kolay. 1870 yılında Greve in Chianti Floransa bağlayan bir demiryolu olarak inşa edilmiş köy yalak geçmek ana cadde (SR2-SP3-SP222). 1920 yılında demiryolu çıkarıldı ve o kadar büyük ve hızlı yolu düz kalır Chianti gelmesi. Residence ve 'B & B' geri XVI yüzyılda kalma özgün evinde parçası bulunuyor. Açıkçası alanlarda bazen yeni binada yeni daire veya yeni odalara göre sınırlı ya da garip ama bu eski evlerin cazibesi olduğunu. Çocuklar, çiftler, tekler, grup arkadaşları, bisikletçileri ve hatta engelli olan aileler: Şu anda sizin için herhangi bir çözüm bulabilirsiniz. Tamamen keten döşenmiş küçük veya büyük daireler, havlu normal odalardan. (Profesyonel kullanım için sünger, yıkanmış ve burada hava-kurutulmuş), böylece çatal, bıçak ve. Yataklar ve yatak ortopedik ve yerine daha yaygın 80cm 85cm genellikle büyük. Daha rahat. Orijinal dönem mobilyaları restore ve modern tarzı ile tamamlanmaktadır ile Odalar ve daireler döşenmiştir. Ferforje, pişmiş toprak zemin ve eşsiz bir parça bulmak her zaman içinde yatak, biz mobilyalar entegre.
Tüm dairelerde ısıtma ve sıcak su için bağımsız kazanlar var. Her iki oda, aynı. Herhangi bir sorun için biz tamamen çözüm olmadan ve hatta olmak asla. Biz oda veya daire değiştirmek ve biz bozmadan düzeltmek için çalışabilir. Tüm daireler ve odalar, hatta gece geç saatlerde geri geldi ücretsiz bunu bağımsız girişleri var.

Binanın arka tarafında masalar, sandalyeler ve havuzlu, 7000mq hakkında geniş bir bahçesi vardır. Sizin daha iyi bir yer ve hiçbir hizmet tahsil edilecektir bulmak için kendinize yardımcı olmak için çekinmeyin. Pahalı, kolay ve basit değil.
Genellikle hava durumu gerek yok ama her yerde bir nehir kapalı gibi tüm konaklama fanlar bulabilirsiniz, yaz ve kış aylarında, geceleri, taze ve örneğin Floransa'da olduğu gibi çimento veya asfalt ile klimalı değil, nemli soğuk . Derece aşağı şehir karşılaştırıldığında az 10 ° C olabilir. Gerçekten harika.
Sizin gps üzerinde 'Passo dei Pecorai' yazın ve girişinde ulaşacaksınız. Tarihi bir yer olması için bir coğrafi konumu olduğu gibi bazı vantages. Köy de Pazartesi dahil Cumartesi, çalışma günlerinde toplu taşıma ile şehir Floransa ile bağlanır. Maliyetlerin veya trafik dahil, otopark sorunu olmadan burada kendi aracınızı bırakın ve kenti ziyaret edebilirsiniz. Kendi araba ile maksimum 1-1:30 saat Toskana tüm turistik merkezlerine ulaşmak kolaydır.
Kapat tarafından, 1913 yılından bu yana en Casprini tarafından işletilen bizim restoran var. Kahvaltıda bile reçel hazırlamak. Şey ev yapımı başlatıcı ve tatlılar bölümü dahil olmak üzere çoğunlukla bir. Biz 1911 yılından bu yana Chianti 32000 şişe muhteşem bir koleksiyon ve bazı önemli viski şişeleri var. Gurme varsa bir tat almak.
Herhangi bir ihtiyacı için sormak exhitate ve aramıza hoş geldin yok. Herkesi ama her zamanki Toskana, alaycı tarzı yardım sevindim.

Tam banyo (duş), iki mutfak ve bağımsız girişi ile iki yatak odası tarafından bestelenen Daire 21-22. Bir mutfak için 2, diğeri 6 için kapasite ve yer vardır. Odasında 22, bir kişi için bir kanepe-yatak var. Diğer bir odada 21 mutfakta. Daire 2 küçük daireler 2 +1 kolay olabilir. Dolapları Hem XIX yüzyıl orijinal. Mutfaklarda ve 21 odada tablolar, 1700 yıllarından gelen ve 22 oda küçük biri 1600 küçük yazı masası. Tüm mutfaklarda hazır yemek malzemesi, buzdolabı, çatal, bıçak, kaşık ve yemek, kahve, çay, kahve, yıkanmış, burada profesyonel otel için havlu ve kurutulmuş, çarşaf ve battaniye için gereken her şeye sahip. Eğer bir şey kaçırırsanız, sormaya çekinmeyin.

Daireler 8-10-11. Farklı zeminler, farklı daire. Tüm yemek odası, duş, yatak odası ve ek yatak ve veya çekyat ile bağımsız giriş ve kazan, yemek odası ve mutfak, tam bir banyo var ne olursa olsun. Çocuk veya arkadaş grubu için yararlıdır. Daireler hazır yemek malzemesi, buzdolabı, çatal, bıçak, kaşık ve yemek, kahve, çay, kahve makinesi, profesyonel otel kullanımı için havlu, burada yıkanır ve havada kurutulan için gereken tüm. Sahip Çarşaf ve battaniye. Eğer bir şey kaçırırsanız, sormaya çekinmeyin.
1800 orijinal çekmece içleri, 1700 yıllardan itibaren tablo orijinali yazma 1800 'daire 8.Has gardırop orijinal, göğüs. Apartment 11 anda çok orijinal değil. Bu gardırobu derin bir geri gerekir. Apartment 10 1800 ve çekmeceli, aynı adlı dolap orijinali vardır. Tümü: demir dövme yatak ve pişmiş toprak zemin.

Mutfak ve bağımsız giriş - tam banyo (duş) ile bir yatak odası ve bir yemek odası tarafından bestelenen daire 20,. Sizin daire vardır: hazır yemek malzemesi, buzdolabı, çatal, bıçak, kaşık ve yemek pişirmek, kahve makinesi, çay, kahve, yıkanmış, burada profesyonel otel için havlu ve kurutulmuş, çarşaf ve battaniye için gereken tüm. Mobilya ve boy: inside 3 orijinal tablolar vardır. Yatak odasında bir diğer iki 1800 geliyor, 1700 olduğunu. Tüm kapılar 90cm büyük ve banyo bir tekerlekli sandalye taşımak için yeterince büyük. Pişmiş toprak zeminler ve banyo engel yok. Bu daire, Mimari Engellerin Ortadan Kaldırılması için hukuka saygı edildi emin olmak için yetki ile doğrudan işbirliği içinde inşa edilmiştir. Not: Bu daire bize yeni bir su sistemi bir keşfedilmemiş kusur için bazı sorunlar verdi. Biz öğrendim ve üç yıl önce düzeltildi.

Apartment 9. Bu kral yatak ve bir tek kişilik yatak veya 3 adet tek kişilik yatak ile bir büyük yatak odası vardır. Çekyat ve bir ek gerçek yatak ile büyük bir yemek odası. Masa, tam banyo, bağımsız giriş ve kazan, pişmiş toprak zemin. Daireler hazır yemek malzemesi, buzdolabı, çatal, bıçak, kaşık ve yemek, kahve, çay, kahve makinesi, profesyonel otel kullanımı için havlu, burada yıkanır ve havada kurutulan için gereken tüm. Sahip Çarşaf ve battaniye. Eğer bir şey kaçırırsanız, sormaya çekinmeyin.
1800 orijinal çekmeceli dolap ve göğüs. Demir yatakları dövme.

Apartman 18. 3 adet yatak (bir kral yatak ve bir tek kişilik yatak, veya üç tek kişilik yatak) ile bir büyük yatak odası ve bahçe tarafında başka bir yatak odası (genellikle 2 adet tek kişilik yatak). Ortada yemek odası, mutfak, duş ile koridor tam banyo). Daire tamamen hazır yemek malzemesi, buzdolabı, çatal, bıçak, kaşık ve yemek, kahve, çay, kahve makinesi, profesyonel otel kullanımı için havlu, burada yıkanır ve havada kurutulan için gereken tüm ile donatılmıştır. Çarşaf ve battaniye. Sıcak su ve ısıtma, demir dövme yatak ve pişmiş toprak zemin için bağımsız kazan.
Mobilyaları. Ön taraf yatak odası: 1800 'den gardırop özgün, bu muhteşem ayna ile 1700 orijinal çekmeceli dolap. Bahçe tarafı oda: 1700 yıllardan itibaren gardırop orijinal, 1800 orijinal çekmeceli dolap. Çok sık hasar gördü, çünkü 1600 `Orijinal ayna çıkarıldı. Üzgünüm ama biz anlamak istiyoruz. Eğer bir şey kaçırırsanız, sormaya çekinmeyin.

Odalar 4-5. Bu iki oda bir çeşit özel vardır. Güzel ve ucuz onlar aslında sadece bir lavabo ile doğmuş. Birkaç yıl önce, biz emicisininçıkarılmış ve duş kabinleri yeniden. Yani iki oda size duş için oda imkanı kalmak verecektir. Işıkları ve elektrikli fişli bir ayna vardır. Tam tuvalet odaların dışında sadece 4 metre mesafe olduğunu. Mobilya: tarzı gardırop, demir dövme yatak, pişmiş toprak zemin. Bağımsız giriş.

Odalar 1-4-7-13-14-15-16 nr.
Farklı boyutları ve yerleri: Oda no. 1, 4 ve 7 geri 60 yıllara otel Arkadaşlığın yeni bölümünde yer almaktadır. Diğerleri XVII yüzyıldan kalma bir binada yer almaktadır. Atmosfer bile yönü hemen hemen aynı olan bir biraz farklı biraz. Tüm odalar pişmiş toprak zemin, demir dövme yatak, bağımsız giriş var. Odalarda 1-4-7 banyolarda daha büyük ve daha büyük oda nr 1 olduğunu ve küvet bulunmaktadır. Odaya 12 Özel mobilya: dolaplar çekmeceler, komidin ve dolap orijinal 1800 antika chests.Room13 karantinadan gerçekleşmiştir. Oda 15: gardırop orijinal 1800, Koltuk tarzı ama 1900'lerin başından itibaren. Oda 16: muhteşem gardırop 'Louis XVI'. Oda 12: banyo var evin eski kule ama tam donanımlı nerede gerçekleşmiştir. Diğer kalanı pratik küçük banyolara sahip. Küçük oda nr 14 ama oldukça ve bazı diğerleri gibi bahçe tarafında rahatlatıcı bulunuyor.

Yer durumu için ara


Tesisler

 • Bar
 • Kahvaltı Dahil
 • Kahvaltı Dahil Değil.
 • Direct Dial Telephone
 • Faks Hizmeti
 • Ücretsiz Şehir Haritaları
 • Ücretsiz Otopark
 • Saç kurutma makineleri
 • Bavul Saklama
 • Açık Yüzme Havuzu
 • Otopark
 • Restoran
 • YÜZME HAVUZU
 • Çay / Kahve yapma İmkanları
 • Tekerlekli Sandalye Erişimi


Politikalar

 • Çocuk dostu
 • Evcil Hayvan Dostu


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Casprini Da Omero Located at Lloc. Passo dei Pecorai, Greve in Chianti, Chianti.
Casprini Da Omero
Italy
Chianti Tuscany 50020 Lloc. Passo dei Pecorai, Greve in Chianti
74% 23
43.6250791 11.2829160
Casprini Da Omero
    Oda mevcut     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Standart Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Temel Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Standart Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Delüks 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Delüks 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Delüks 5 Yatak Özel Yatak/wcli Oda